dr Ireneusz GROCHOWICZ/ Rybnik

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
ojka
Posty: 620
Rejestracja: 02 lip 2005 00:00

dr Ireneusz GROCHOWICZ/ Rybnik

Post autor: ojka »

witam wszystkich serdecznie!! :D
mam pytanie o dr Ireneusza Grochowicza z Rybnika - czy ktos cos o nim slyszal??
jesli tak to piszcie!! prosze...
wlasnie wrocilam z drugiej wizyty u niego, ale ciagle jestem pelna obaw, wiem, jak trudno trafic na dobrego specjaliste, takiego, ktory chce pomoc, zna sie na rzeczy i nie ciagnie "na sile" kasy.
o tym dr grochowiczu dowiedzialam sie od kolezanki, strasznie go chwali...
napiszcie dziewczyny, czy nie slyszalyscie o nim?
pozdrawiam serdecznie
Ostatnio zmieniony 16 sie 2005 13:22 przez ojka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
naomi1
Posty: 143
Rejestracja: 26 wrz 2004 00:00

witam

Post autor: naomi1 »

Ja znam chodziłąm do niego wysyłam na prywatne konto wiadomość.
Awatar użytkownika
ojka
Posty: 620
Rejestracja: 02 lip 2005 00:00

Post autor: ojka »

czesc naomi1 :D
dziekuje Ci bardzo za odpowiedz!
ciagle jestem w kropce, nie wiem co robic, zeby bylo dobrze, chyba jeszcze ciezko mi troszke o tym mowic... w sumie nie przeszlam wszystkich badan, ale jedno - drobne ogniska endometriozy - mnie przerazilo...
teraz czas sie wziac w garsc i... walczyc z tym paskudztwem, :( i jakos tak zle... :bawling:
ale WIARA czyni CUDA - ktos kiedys powiedzial
Ostatnio zmieniony 16 sie 2005 13:21 przez ojka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
naomi1
Posty: 143
Rejestracja: 26 wrz 2004 00:00

Post autor: naomi1 »

Wszystko można wyleczyć, pod warunieki, że bardzo tego chcesz. Endometroza jest wyleczalna. W tej chwili z tego co sie orientowałam, to laserem rozbijają ogniska endometriozy. Są jeszcze leki które bierze sie przez pół roku lub jednorazowy zastrzyk dekapeptyl depo. Ogniska endometrozy są do wyleczenia. :D
Awatar użytkownika
rodzynek
Posty: 107
Rejestracja: 15 lip 2005 00:00

dr Ireneusz Grochowicz Rybnik

Post autor: rodzynek »

Czołem Dziewczyny. Cieszę się, że jest ktoś na forum kto leczy się u Grochowicza. Też nie dawno zaczęłam się u niego leczyć, a w zasadzie mój mąż bardziej niż ja. Jestem ciekawa o opinie o nim. Czy możecie napisać coś więcej. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
szczotka
Posty: 8
Rejestracja: 13 lip 2005 00:00

Post autor: szczotka »

Naomi, jesli nie chcesz pisć na forum, proszę o info na priv. Jestem nowa na forum, ale leczę męża u Grochowicza. Czekam na wszelkie informacje. Dzięki z góry. Wszelkie uwagi są cenne, bo nie wiem komu ufać. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
naomi1
Posty: 143
Rejestracja: 26 wrz 2004 00:00

Post autor: naomi1 »

Przepraszam ale długo nie zaglądałam tutaj. Mam maluszka w domu i ciągle biegam ... :D
opinie chyba są podzielone. Podobno jest bardzo dobrym andrologiem ( sprawy męskie) Leczy bardzo dobrze jeśli chodzi o plemniki. Sama chodziłam do niego tzn prowadził mi ciążę. Nie za bardzo jestem zadowolona. Lekarz ten nie lubi jak masz inne zdani niż on. Małam zaplanowaną cesarke ze względów zdrowotnych a on chciał bym rodziła naturalnie. Całe szczęście, że go nie posłuchałam, bo miałam przerośnięte łożysko i dzicko prawdopodobnie udusiłoby się. Ale on wcześniej niemal mni z gabinetu wyrzucił jak powiedziłąm o decyzji innego lekarza. Poza tym miły i rozmowny. Jeśli chodzi o USG Przestarzałe, choć stara się o nowe.
To są moje przeżycia w związku z nim Twoje odczucia moga być całkiem inne. Nadal polecam Doktora Rogoszewskiego. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
szczotka
Posty: 8
Rejestracja: 13 lip 2005 00:00

Post autor: szczotka »

Naomi1 gratuluję Ci Małego Szczęścia! Dzięki serdeczne za opinię. Trochę się uspokoiłam, bo leczymy na razie plemniczki, więc może będzie ok. Cóż nie pozostaje nic innego jak łykać leki, czekać i mieć nadzieję na poprawę. Doktor w kontakcie jest rzeczywiście miły i tłumaczy wszystko dośc dokładnie. Nie obiecywał też cudów, jest raczej ostrożny w prognozach. Pozdrawiam! Aha dziewczyny proszę bardzo o namiary na dr Rogoszewskiego (adres, tel) Dzięki.
Awatar użytkownika
rodzynek
Posty: 107
Rejestracja: 15 lip 2005 00:00

Post autor: rodzynek »

Naomi1
Mam gorącą prośbę. Jeżeli mogłabyś mi napisać namiary na Dr. Rogoszewskiego, bo słyszałam o nim same dobre rzeczy. Jestem po 3 ciąży martwej i nie wiem co robić. będę wdzięczna.


Rodzynek
Witaj nowe życie (moje zycie)
Awatar użytkownika
naomi1
Posty: 143
Rejestracja: 26 wrz 2004 00:00

Post autor: naomi1 »

Witam dziewczyny podaje namiary do doktora Rogoszewskiego


przyjmuje w poniedziłek i czwartek o 13 mozna już być do momentu kiedy wychodzi ostatnia pacjentka. Jest to w domu prywatnym ul. Zawiszy Czarnego 78

tel. 4226953 Ulica ta znajduje się obok osiedla na Nowinach Dąbrówki.
kom do doktora 0603888469

z tego co wiem to potrafi zdziałąć naprawde wiele zwłaszcza w leczeniu bezpłodności.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ojka
Posty: 620
Rejestracja: 02 lip 2005 00:00

witajcie :-)

Post autor: ojka »

dawno tu nie zagladalam :D
teraz jestem w wielkiej kropce czytajac... co tu robic :?
ja jestem jak na razie szczesliwa, bo wyleczylam tego cholernego torbiela - oby sie juz nie pojawil!
mam brac przez 3 m-ce tabletki anty, nie wiem, czy to dobrze, martwie sie, ze nie dal mi juz niczego konkretnego... moze ktras z was wie, czy na tym wlasnie polega leczenie??
pozdrawiam serdecznie!!
moja kolezanka z pracy tez chwalila rogoszewskiego
IMSI PROVITA :D
ukłony w kierunku dr K i dr M skladaja szczesliwi rodzice :D
dziękuję Ci Boże za BARTUSIA... [-o<

www.pajacyk.pl
Awatar użytkownika
bucia
Posty: 35
Rejestracja: 16 sie 2005 00:00

Post autor: bucia »

witam :)
jestem z rybnika
dotychczas chodziłam do kilku lekarzy m.in. w rybniku i katowicach
jeśli chodzi o Dr. Grochowicza to nie byłam
ale słyszałam różne opinie
te nieciekawe też...
niestety...
znacie Dr. Kujawskiego?
??
wydaje mi się dobrym lekarzem
i ma całkiem dobrze wyposażony gabinet
przyjmuje w przychodni na osiedlu Nowiny

mam jednakże dylemat czy nie wybrać się do Dr. Rogoszewskiego
podejrzewam u siebie przedwczesną menopauzę i potrzebuję lekarza który byłby w stanie to ostatecznie stwierdzić i mi pomóc
:(
jak uwazacie?
Awatar użytkownika
Kasia-mysza80
Posty: 24
Rejestracja: 13 sty 2007 01:00

Post autor: Kasia-mysza80 »

Podciągam temat leczymy się z mężem u dr Grochowicza dopiero 1 wizyta mam nadzieję że pomoże (upłynnianie nasienia) a co to jest za dr Rogoszewski też od męskich spraw pomocy bo nie wiemy co robić czy Grochowicz pomógł komuś czy się komuś udało naturalnie po jego leczeniu.
Awatar użytkownika
aneta_
Posty: 957
Rejestracja: 29 wrz 2005 00:00

Post autor: aneta_ »

Kasia-mysza80 dr Rogoszewski niestety nie zajmuje sie leczeniem mężczyzn, wysyła ich do dr Grochowicza. Mojego Mężusia własnie do niego wysłał. Ja leczyłam się prawie rok u dr Rogoszewskiego i mam bardzo dobre zdanie o nim, ale sam powiedział, że on nam nie potrafi pomóc i żebyśmy skorzystali z kliniki leczenia niepłodności. Tak więc od lipca 2006 leczymy się w katowickiej Provicie. Pozdrawiam
[url=http://zpo.ath.cx/zp/i.php?ik=478][img]http://zpo.ath.cx/b/478.png[/img][/url]
Awatar użytkownika
Kasia-mysza80
Posty: 24
Rejestracja: 13 sty 2007 01:00

Post autor: Kasia-mysza80 »

A jak mogę zapytać to na co leczył męża Grochowicz i czy były rezultaty. My o problemie dowiedzieliśmy się tydzień temu w piątek a jutro mąż jedzie na posiew ale jesteśmy wystraszeni oby to było jakieś zapalenie czy bakteria bo wtedy jest nadzieja że będzie lepiej. Jana razie się jeszcze nie badałam bo kalzali nam zrobić pierwsze badanie męża a teraz muszę się zbadać czy nie jestem czymś zarażona.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”