NOVOMEDICA Mysłowice

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
karamelka26
Posty: 3
Rejestracja: 28 wrz 2009 00:00

dla mnie ok

Post autor: karamelka26 »

ja leczę się w tej klinice i naprawdę jestem b. zadowolona. jeśli macie jakieś pytania dawajcie śmiało :)

Dodane po: 1 minucie:

ja leczę się w tej klinice i naprawdę jestem b. zadowolona. jeśli macie jakieś pytania dawajcie śmiało :)
Awatar użytkownika
Donia27
Posty: 9
Rejestracja: 03 lip 2008 00:00

Post autor: Donia27 »

witam jestem nowa na forum a leczę sie też w novomedice co prawda byłam tam dwa razy zrobiono mibadana i stwierdzono ze mam bakterie więc dostałam antybiotyki a mój facet maść ale teraz przeczytałam wasze posty i nie wiem co mam robić - plis doradzcie coś a tak wogóle jak sobie radzicie z samopoczuciem bo ja fatalnie może znacie jakiś sposób żeby o tym nie myśleć pozdrawiam
Awatar użytkownika
ewela11
Posty: 1413
Rejestracja: 15 wrz 2008 00:00

Post autor: ewela11 »

Donia27jak mam ci doradzić zmień klinikę na PROVITĘ fachowo podchodzą do wszystkiego naprawdę,nam Novomedica nistety nie pomogła z problemem.Psychicznie to tak naprawdę to wszyscy się zmagamy,bo ciężko coś znieść gdy po paru latach nic nie wychodzi chodz bardzo chcemy.Ja osobiście mam problem z pogodzeniem się z tym wszystkim,ale cóż takie życie.Jeśli masz ochotę to wejdz na forum Provitówek tam dziewczyny napewno się tobą zaopiekują i fachowo doradzą co i jak. /phpbbforum/viewtopic.php?p=3320619#3320619 pozdrawiam i powodzenia
13 lat starań
4IUI :(
16.10.2008Provita
02.08.2010 IMSI :(
-45kg
20.08.2013 mamy przy sobie kuleczkę Boziu chroń ją.
9dpt 50,72 11dpt 139,90 13dpt 386,80 20dpt 4511.
27.09.2013 widzieliśmy serduszko.
05.05.2014 Franek nasza miłość
Awatar użytkownika
asia_b
Posty: 2
Rejestracja: 26 wrz 2009 00:00

Post autor: asia_b »

Mialam okazje odwiedzic doktora Blaszczyka, bardzo mily czlowiek i ma duza wiedze. W sumie to wazne, zeby atmosfera na wizycie byla zachecajaca. Zobacze jakie beda efekty. Na razie moge polecic.
Awatar użytkownika
Donia27
Posty: 9
Rejestracja: 03 lip 2008 00:00

Post autor: Donia27 »

ja też leczę sie u dr. Błaszczyka i też wydał mi się sympatyczny i że zna się na rzeczy ale po przeczytaniu tych wszystkich postów o novomedice
zgłupiałam i nie wiem dlaczego wszyscy polecają prowintę nie wiem czy mam rozumieć to tak że te wszystkie osoby leszyły się w novo i nić a jak przeszły do provin to zaszły w ciąże?
Awatar użytkownika
roztropka
Posty: 17
Rejestracja: 30 wrz 2009 00:00

Post autor: roztropka »

Donia27 nie mam pojęcia jak to interpretować - mam znajomą która leczy się w Novomedice i póki co nie narzeka. spróbuję ją podpytać co i jak, tak z własnej ciekawości.
Awatar użytkownika
Donia27
Posty: 9
Rejestracja: 03 lip 2008 00:00

Post autor: Donia27 »

roztropka dzięki jakbyś mogła bo idę tam koniec listopada i nie wiem czy zmienić na prowi wiesz wydaje mi się ze jak mają mi pomuc to wszędzie a cudów to nikt nie robi myślałam zeby pójść do psychologa bo czytałam gdzieś ze dużo zależy od psychiki a co wy o tym sądzicie a może znacie jakiegoś dobrego psychologa pozdrawiam
Awatar użytkownika
roztropka
Posty: 17
Rejestracja: 30 wrz 2009 00:00

Post autor: roztropka »

Tak, masz rację - nastawienie psychiczne jest bardzo ważne. Ja przedyskutowałam wszystko z najbliższymi i zdecydowałam się na podjęcie bardziej konkretnych działań, niż wizyty u mojego gina, który twierdzi, że wszystko jest ok, a dziecka jaka nie ma tak nie ma. Boję się strasznie, ale podjęłam już decyzję.
Awatar użytkownika
Donia27
Posty: 9
Rejestracja: 03 lip 2008 00:00

Post autor: Donia27 »

to znaczy - jeżeli możesz oczywiście
Awatar użytkownika
ewela11
Posty: 1413
Rejestracja: 15 wrz 2008 00:00

Post autor: ewela11 »

Dziewczyny jak wam to mam napisać nie o to chodzi że krytykujemy klinikę tylko to podejście mają nie na miejscu.Za mało usg praktycznie niema ceny kosmiczne co do danej uslugi np. robiłam 2 iui a leki mialam jak do ismi czyli koszt wyszedł mnie pare lat temu około 3000zł, a w Prowicie 700zł i narazie bez leków po co więc przepłacać tyle macie kaski aby pozwolić sobie na " błędne " decyzje Jasne że niektore dziewczyny zachodzą w ciążę w Nov. przecież klinika musi jakoś utrzymać sie na rynku tylko jakim kosztem .Druga sprawa brałam eutylox na tarczyce pare lat bo niby muszę i jadlam a gdy w provicie kazali odrzucić i zrobić badania wyszły ok i bez tabletków,więc po co jeść dziadostwo.Też leczylam się prawie 6 lat i nic i byłam zadowolona bo klinika czysta , uśmiechnięta ale efektów zero.Popatrzcie na wątek od kiedy stoi w miejscu nikt praktycznie nie wypowiada się o swoim leczeniu dziewczyny nie wspierają sie nie doradzaja w lekach objawach itd M y mamy w PRO.spotkania tzw dziewczyny które się leczą spotykamy się w SILESI na przysłowiowej kawce i gadamy jakie mamy problemy co byłoby najlepiej i psychicznie czujesz że masz bratnie dusze ktore mają ten sam proble i cię rozumieją.Przychodzą także już dziewczyny z brzusiami i mamusie z dzieciami, i naprawdę wiedza dziewczyn jest ogromna powiem że rowna sie z niejednym lekarzem.Dalam tam link poczytajcie prosze może chcecie włączyć się do prowitowych pogaduch przecież nic was to nie kosztuje doradzcie się co wy macie za problem są napewno dziewczyny co mają ten sam.
13 lat starań
4IUI :(
16.10.2008Provita
02.08.2010 IMSI :(
-45kg
20.08.2013 mamy przy sobie kuleczkę Boziu chroń ją.
9dpt 50,72 11dpt 139,90 13dpt 386,80 20dpt 4511.
27.09.2013 widzieliśmy serduszko.
05.05.2014 Franek nasza miłość
Awatar użytkownika
Rafi1
Posty: 35
Rejestracja: 18 maja 2009 00:00

Post autor: Rafi1 »

Witam

Ja musze znow stanac za dr Micinskim

w naszej sprawei konsultowalismy sie z Pania doktor Biernatowa z kliniki w ProVicie

Nie bede tu przytaczal naszej historii ale wg tej doktopr szanse mamy tylko 10 % przy zalozeniu in vitro i najlepiej zeby je zwiekszyc to nalezalo by poszukac dawczynie

natomiast dr Micinski ocenia te szanse na 20 kilka %

dla mnie wniosek jest zgola inny inny

lekarze bardzo roznia sie w diagnozowaniu i wyrokowaniu przy tym samym pacjencie dla jednego dany lekarz jest dobry i trafnie potrafi dac diagnoze dla innego zbyt "trudny"

Dla mnie osobiscie np metoda in vitro to czysty hazadr np

bo jesli statystyka wynosi okolo 25%
czyli na 4 proby 1 kobieta urodzi dziecko po 9 ciu miesiacach

to jako mezczyzna rozumuje ze np wkladajac pieniazek do jednorekiego bandyty tez mam podobne szanse na jakokolwiek wygrana ...
(prosze mi wybaczyc to sformulowanie ) :roll:


wracajac do kliniki to trafne zdiagnozowanie jest sztuka

i tu kazdy sie moze pomylic zarowno a katowicach ,krakowie ,czy i w Myslowicach

trzeba zdawac sobie z tego sprawe

cos jednak trzeab zalozyc i trzeba sie pytac ,sprawdzac - nietety skutecznosc danego lekarza ,kliniki mozemy ocenic dopiero po dluzszym czasie rok ,dwa jak i trafnosc diagnozy i podjecie prawidlowego leczenia
(zaproponowanie wlasciwego zabiegu i wlasciwych badan )

Po roku leczenia sie u dr Micnskiego jego kwalifikacje i klinike oceniam n adorbym srednim poziomie
ceny na srednio wysokim poziomie
skutercznosc zas - nie mam danych osobistych jeszcze

zyje nadzieja ze sie uda .....
coz innego postaje ....
Awatar użytkownika
bokserka
Posty: 4
Rejestracja: 04 lut 2010 01:00

Post autor: bokserka »

Witam!
Jestem tu nowa i zastanawiam się czy jest klinika specjalizująca się w leczeniu niepłodności męskiej? Mój mąż ma jedynie pojedyncze plemniki i to o nieprawidłowej budowie! Czy ktoś miał podobny problem?
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
AgnieszkaV
Posty: 4
Rejestracja: 15 lis 2008 01:00

Post autor: AgnieszkaV »

Bokserko z własnego doświadczenia to ci odradzam. My też mieliśmy taki problem. Jedyne co mi tam zaproponowali to dawce nasienia, byliśmy załamani. Zdecydowaliśmy się poszukać innej kliniki. W macierzyństwie w Krakowie lekarz obejrzał wyniki powiedział że nie są ciekawe ale zaproponował invitro. Nie minął rok a my już jesteśmy szczęśliwymi rodzicami. Powodzenia
Awatar użytkownika
ewela11
Posty: 1413
Rejestracja: 15 wrz 2008 00:00

Post autor: ewela11 »

bokserkanie wiem czy taka klinika wogóle istnieje jeżeli masz problem z mężem to powinna klinika co się leczysz rozwiązać problem,musisz popytać jakie specjalności jest dana klinika i czy w twoim problemie dają radę ci pomóc, Jeśli nie to szukaj innej kliniki np, Novium warszawa
13 lat starań
4IUI :(
16.10.2008Provita
02.08.2010 IMSI :(
-45kg
20.08.2013 mamy przy sobie kuleczkę Boziu chroń ją.
9dpt 50,72 11dpt 139,90 13dpt 386,80 20dpt 4511.
27.09.2013 widzieliśmy serduszko.
05.05.2014 Franek nasza miłość
Awatar użytkownika
pszczolka_maja
Posty: 271
Rejestracja: 06 sie 2005 00:00

Re: NOVOMEDICA w Mysłowicach?

Post autor: pszczolka_maja »

Witam
Ja tez odradzam ta klinikę. Beznadziejna fachowość zresztą nie będę się wypowiadać wystarczy zerknąć w moje dużo wcześniejsze posty Dziś mam dwójkę wspaniałych dzieciaczków.
Nikolasek ma już 4latka-Kriobank Bialystok
nOvum - 16.02 crio :(
14 04 -punkcja,16 04 -transfer
01.05 ICSI n :(
05.05 przygotowania do crio
1.06 crio :( i już na tym koniec starań :(
UWAGA!!-ciąża naturalna 30tydz
17.04.2010 Majeczka ma już 11miesięcy
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”