KOSZALIN

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
ewa29
Posty: 212
Rejestracja: 20 lis 2003 01:00

Post autor: ewa29 »

Sylka 79 bardzo mi przykro z powodu Waszych wyników, ale dobrze, że już macie zarysowany dalszy plan działań. Jesteś bardzo dzielna i podziwiam Cię za taką decyzję :flowers: Ja próbuję in vitro, bo jeżeli chodzi o adopcję to mam za duż wątpliwości, które kłębią się w mojej głowie, bo dla mojego męża adopcja to nie problem (mimo, że on plemniczki ma dobre, a ja ma zrośnięta jajniki i to ja mam problem niepłodności)
Bardzo mocno Cię ściskam i :bigok: za dalsze Wasze działania
Awatar użytkownika
gilbronka
Posty: 3871
Rejestracja: 05 sty 2003 01:00

Post autor: gilbronka »

nie znalazlam tego watku wczesniej, sama od ponad roku szukalam dziewczyn z okolic koszalina... ja juz podielam decyjze, kilka bylo zlych, ale teraz trafilam do Gdanska. w koszalinie podstawowa diagnostyka jest slaba...andologicznie zwlaszcza...leczenie bez sensu lekami ktore byly nieodpowiednie, a wrecz powodowaly pogorszenie wynikow...
Awatar użytkownika
arvena
Posty: 3618
Rejestracja: 27 sie 2003 00:00

Post autor: arvena »

Przykro mi bardzo :( Może teraz się uda. Właśnie dlatego musimy się jednoczyć!!!!!

Ciągle mam wrażenie, że NAS z pomorza środkowego jest bardzo mało albo jesteśmy rozproszeni. Może na forum Pogadajmy założymy wspólny wątek?

Co Wy na to?
[url=http://lbyf.lilypie.com/JtXBp1.png]Jasiek[/url]
Awatar użytkownika
ewa29
Posty: 212
Rejestracja: 20 lis 2003 01:00

Post autor: ewa29 »

Gilbronka pozdrawiam Cię bardzo serdecznie, fajnie, że okazuje się, że jest nas na bocianie więcej z pomorza środkowego

Sylka 79 jestem za wątkiem na pogadajmy
Awatar użytkownika
arvena
Posty: 3618
Rejestracja: 27 sie 2003 00:00

Post autor: arvena »

No to zakładamy! :clap1:
[url=http://lbyf.lilypie.com/JtXBp1.png]Jasiek[/url]
Awatar użytkownika
gilbronka
Posty: 3871
Rejestracja: 05 sty 2003 01:00

Post autor: gilbronka »

No tez jestem za, latwiej bedzie sie kontaktowac, tylko jak mozecie wyslijcie mi jakis link jakjuz bedzie, bo na razie w pracy mam taki kociol i jestem tak zakrecona ze nie znajde zapewne :)
Pozdrawiam Was serdecznie
Awatar użytkownika
arvena
Posty: 3618
Rejestracja: 27 sie 2003 00:00

Post autor: arvena »

na podforum pogadajmy nas znajdziesz. Czekamy!!!!!
[url=http://lbyf.lilypie.com/JtXBp1.png]Jasiek[/url]
Awatar użytkownika
arvena
Posty: 3618
Rejestracja: 27 sie 2003 00:00

Post autor: arvena »

Dziewczyny, proszę o radę!

Co sądzicie o doktorze Świerczyńskim (koszalińskim andrologu ze szpitala). Odniosłam wrażenie, ze nas nieco "olał" (że tak brzydko powiem). Nie zwrócił uwagi na to, ze w badanym nasieniu znalazły sie liczne leukocyty. A tymczasem wyleczenie bakterii daje pewną szansę, że jakiekolwiek chłopaki u mojego męża się pojawią - tak wyczytałam na forum. Wpakowałam się do gabinetu "nadprogramowo" i zapytałam - odrzekł, że to pewnie stan zapalny cewki moczowej i trzeba iść do rodzinnego. Wcześniej powiedział, że mamy marne szanse na chłopaki nawet w jądrach. Teraz wyczytuję, ze niekoniecznie. Mam mętlik w głowie - mieć nadzieję, czy nie mieć?!

Co sądzicie o tym doktorku? Jakie są wasze doświadczenia?

Poza tym - czy w Koszalinie robią posiew nasienia? Jak nie tam, to gdzie i ile to kosztuje (a może na ubezpieczenie)??????
[url=http://lbyf.lilypie.com/JtXBp1.png]Jasiek[/url]
Awatar użytkownika
gilbronka
Posty: 3871
Rejestracja: 05 sty 2003 01:00

Post autor: gilbronka »

My mamy zle zdanie.
Leczyl meza lekami ktore szkodzily zamiast pomagac. Jak inny lekarz zobaczy co maz bierze to sie za glowe zlapal!!!!
Poza tym po tym jak zaordynowal 3 leki i pomysly mu sie konczyly powiedzial ze to on juz nie wie co z tym. I nic wiecej i z emoze nam inseminacje ewentualnie robic prywatnie...Z takimi slabymi paramertami!!!...ehhhh
Leczylismy sie w poznaniu krociutko, ale z tamtad co do androloga wspomnienia dobre, bo facet na wszystkozwracal uwage. Najlepiej jednak potraktowano meza w invikcie w gdansku, i biarac pod uwage leczenie (chociaz u mezczyzn to jest pojecie slabo realizowalne) i zmiany w tryubie zycia spowodowaly o dziwo polepszenie wynikow.
Awatar użytkownika
arvena
Posty: 3618
Rejestracja: 27 sie 2003 00:00

Post autor: arvena »

Dziękuję Gilbronka!

Tego własnie się spodziewałam :( Po miesiącu i otrząśnięciu się z szoku zaczyłam na trzeźwo i racjonalnie analizować fakty - zbył nas totalnie!!!

Najgorsze, że w obecnej sytuacji nie stac nas na prywatną klinikę :cry2: , pewnie na adopcję, też nas "nie stać". Boję się... i znowu czekanie...

Pozdrowienia wakacyjne tym razem.
[url=http://lbyf.lilypie.com/JtXBp1.png]Jasiek[/url]
Awatar użytkownika
gilbronka
Posty: 3871
Rejestracja: 05 sty 2003 01:00

Post autor: gilbronka »

sylka a jeszcze zapomnialm o najgorszym - wymyslil lekarz ze maz ma zylaka i chial go operowac, dobrze ze wpore skonsultowalismy to gdzie indziej - zadnego zylaka powrozka - maskara a tak by mi chlopa pocieli
jak przszedl termin operacji i maz powiedzial ze nie przyjdzie, to az babka uwiezyc nie mogla ze on nie chce!! ze tylu ludzi czeka a on nie chce!!
teraz to mnie juz smieszy to co bylo w koszalinie, ale tak nie mozna, przeciez to o ludzkie zdrowi chodzi i fizyczne i psychiczne
trzymajcie sie dziwczynki pa
Awatar użytkownika
arvena
Posty: 3618
Rejestracja: 27 sie 2003 00:00

Post autor: arvena »

Rany!

Dobrze, że w porę skonsultowaliście Wasz przypadek. Przecież to paranoja! Choć mojemu bratu takową operację lekarz Ś. odradził i przestrzegł przed namawiającymi na to urologami. Sama nie wiem, co o tym wszystkim myśleć.

Pozdrowienia!
[url=http://lbyf.lilypie.com/JtXBp1.png]Jasiek[/url]
Kamila T
Posty: 4
Rejestracja: 14 lip 2011 09:22

Re: KOSZALIN

Post autor: Kamila T »

Witam szukam porady, chodzę do ginekologa w Koszalinie dr Grzegorz Mil czy ktoś może mi powiedzieć jakim jest lekarzem i czy on pomógł komuś w leczeniu by zajść w ciążę?

[treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]
Awatar użytkownika
sylwia30
Członek Stowarzyszenia
Posty: 16021
Rejestracja: 15 lip 2004 00:00

Re: KOSZALIN

Post autor: sylwia30 »

Kamila T niestety dopiero dzisiaj trafiłam na Twój wątek. Nie znam lekarza, o którego pytasz. Nie wiem też w jakiej znajdujesz się sytuacji, jak długo się staracie. Generalnie w Koszalinie nie ma dobrych specjalistów zajmujących się leczeniem niepłodności. Część usług w tym zakresie wykonuje dr Świerczyński. Nie korzystałam z jego usług i nie poleciłabym go z pełną odpowiedzialnością.
Kamila T
Posty: 4
Rejestracja: 14 lip 2011 09:22

Re: KOSZALIN

Post autor: Kamila T »

Witam dzięki za odpowiedź, już jestem po badaniu nasienie i jest ok, teraz dostałam receptę na Luteinę 50 i mam ją brać przez 3 m-ce zobaczymy co wyjdzie jak nie uda się to dr. Świerczyński polecił mi zrobienie HSG by sprawdzić dokładnie jajowody itd.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”