KOSZALIN

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
sylwia30
Członek Stowarzyszenia
Posty: 16021
Rejestracja: 15 lip 2004 00:00

Re: KOSZALIN

Post autor: sylwia30 »

ajcabaja pisze:Boję się że jestem beznadziejnym przypadkiem i nic się już ze mną nie da zrobić
ajcabaja wiesz, ja mam takie przekonanie, że czasem to nieudolność lekarzy może wywoływać w nas takie uczucie, taką obawę i bezsilność. Mój przypadek kilkakrotnie był w Koszalinie poruszany na konsyliach lekarskich w szpitalu. I po ponad 2 latach nikt nie potrafił podjąć konkretnej decyzji w mojej sprawie. Gdybym na tym poprzestała może do dziś żyłabym w przekonaniu, że nic się nie dało zrobić. To, co Ty zrobisz będzie Twoją i Twojego męża decyzją. Zastanówcie się jednak czy nie warto wybrać się do kliniki choćby na konsultację. To do niczego nie zobowiązuje ;)
anulenia3
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2012 20:42

Re: KOSZALIN

Post autor: anulenia3 »

Witam serdecznie.
Od jakiegoś czasu podglądam forum i postanowiłam prosić o pomoc. Od dłuższego czasu próbuje zajść w ciążę i nic:( Myślę, że jest ze mną coś nie tak mój partner ma juz dziecko więc to nie w nim tkwi problem. Jako,że mam niemiłe doświadczenia z lekarzami odwlekam z decyzją udania sie do ginekologa( poza tym nie wiem do którego się udać). Najnormalniej w świecie się boję a latka lecą i obawiam się że może być już za póżno:(
Bardzo proszę o wsparcie i jakąkolwiek podpowiedz od czego zacząć.
Awatar użytkownika
ajcabaja
Posty: 37
Rejestracja: 04 sty 2012 15:39

Re: KOSZALIN

Post autor: ajcabaja »

anulenia3 Po pierwsze idź do ginekologa i niech Ci zrobi badania hormonalne bo to może być jakaś błachostka. Może jakieś hormony dostaniesz, a czasem zwykłe HSG wystarczy. Powodów mogą być setki, ale bez badań nie dowiesz się jakie.Twój strach doskonale rozumiem, ale i tu na forum i od mojego lekarza słyszałam, że siedząc w domu i martwiąc się w ciążę nie zajdę. Partner tak dla spokoju też mógłby się przebadać bo z tego co się orientuję to jakość nasienia z czasem się zmienia. Co do lekarza to zacznij od swojego, on powinien cię poprowadzić lub polecić kogoś innego.

sylwia30 Bardzo dziękuję za wsparcie. Dowiedziałam się ile kosztuje leczenie w klinikach i boję się,że będę musiała wybierać: klinika i szanse na własne maleństwo, albo rata kredytu, itp... Ja wiem,że wszystko kosztuje i że nie tylko ja mam taki problem, ale jesteśmy rok po ślubie i oszczędności to w naszym przypadku to są raczej dopiero w planach ;)
Starania od 2010r.
Czerwiec 2012r. II kreseczki :)
tp 01.03.2013r. (czekamy na dziewczynkę)
Awatar użytkownika
sylwia30
Członek Stowarzyszenia
Posty: 16021
Rejestracja: 15 lip 2004 00:00

Re: KOSZALIN

Post autor: sylwia30 »

ajcabaja jak napisałam: konsultacja do niczego nie zobowiązuje ;) Zawsze to szansa na ukierunkowanie, usłyszenie czegoś ponad to, że jest się potwornie trudnym przypadkiem. To Wasza decyzja oczywiście.

anulenia3 nie wiem jakiego gina w Koszalinie Ci polecić. Jedynym lekarzem, który jakkolwiek orientuje się w kwestiach niepłodności jest dr Ś. i do niego można się udać chociażby w celu wykonania wstępnego rozpoznania. Partner, bez względu na to czy ma już dziecko, powinien jednak wykonać badanie nasienia. Dla lekarzy fakt posiadania potomstwa nie jest żadnym dowodem płodności ;)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”