KRAKÓW i okolice

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
Gość

Re: leczenie KRAKÓW woj.malopolskie

Post autor: Gość »

[treść wymoderowano]
Awatar użytkownika
Soul
Posty: 777
Rejestracja: 02 sty 2011 21:41

Re: leczenie KRAKÓW woj.malopolskie

Post autor: Soul »

A widzę, że jesteś z KRK - mogę zapytać gdzie podchodziliście do IVF? bo też różnie słyszeliśmy, że może niekoniecznie Kraków jest odpowiedni, bo inne kliniki mają większe dośw. itp, choć z drugiej strony ciężko jest wyobrazić mi sobie dojazdy do innego miasta na wizyty, badania...
[treść wymoderowano]
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca."
Awatar użytkownika
Gość

Re: leczenie KRAKÓW woj.malopolskie

Post autor: Gość »

Soul pisze: A widzę, że jesteś z KRK - mogę zapytać gdzie podchodziliście do IVF? (jakim protokołem długim, czy krótkim?) bo też różnie słyszeliśmy, że może niekoniecznie Kraków jest odpowiedni, bo inne kliniki mają większe dośw. itp,
My sie leczymy z pewna przerwa w CM Macierzynstwo i tam byl wykonywany zabieg. [treść wymoderowano]
Mielismy po stracie pewien okres gdzie probowalismy gdzie indziej (Fertilty Clinic na placu szczepanskiem) ale tam to byla porazka totalna i te placowke odradzam najmocniej jak tylko mozna.
Awatar użytkownika
Soul
Posty: 777
Rejestracja: 02 sty 2011 21:41

Re: leczenie KRAKÓW woj.malopolskie

Post autor: Soul »

orangutany aha, my z kolei bierzemy najbardziej pod uwagę Artvimed w Krk, w drugiej kolejności Macierzyństwo. [treść wymoderowano]
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca."
Awatar użytkownika
Gość

Re: leczenie KRAKÓW woj.malopolskie

Post autor: Gość »

[treść wymoderowano]
Awatar użytkownika
Soul
Posty: 777
Rejestracja: 02 sty 2011 21:41

Re: leczenie KRAKÓW woj.malopolskie

Post autor: Soul »

[treść wymoderowano]
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca."
Awatar użytkownika
elle28
Posty: 1302
Rejestracja: 08 sty 2010 01:00

Re: leczenie KRAKÓW woj.malopolskie

Post autor: elle28 »

Hej dziewczyny jesli moge sie wtrącic to z Krakowa polecam Janeczko. Nie są rewelacyjni pod wzgledem skuteczkosci ale najlepsi w Krakowie. Macierzyństwo hmm no cuz nie jest to miejsce na krytykowanie, poprostu nie polecam i chyba zaden szanujacy sie gin tez nie poleci. No chyba ze nie macie duzych problemów albo macie nadmiar kasy i silne nerwy na powtórki. Artvimed, brak dosw. słaba embrionologia i chyba odsylają do Białegostoku w trudniejszych przypadkach ale to musialby ktos potwierdzic.
[treść wymoderowano]
Awatar użytkownika
JagaJ
Posty: 20
Rejestracja: 16 wrz 2009 00:00

Re: leczenie KRAKÓW woj.malopolskie

Post autor: JagaJ »

elle28

Nie bardzo rozumiem sformułowania, że M. żaden szanujący się ginekolog nie poleci...mnie polecił i przyznam szczerze, że uważam, ze mój dr jest szanowany i nie jestem jakoś niezadowlona z Macierzyństwa, wręcz przeciwnie...podobnie z A. - jesli nie wiesz czy odsyłają do Białegostoku - po co piszesz?
Awatar użytkownika
yennefer23
Moderator Członek Stowarzyszenia
Posty: 5638
Rejestracja: 23 lut 2010 01:00

Re: leczenie KRAKÓW woj.malopolskie

Post autor: yennefer23 »

JagaJ pisze:elle28

Nie bardzo rozumiem sformułowania, że M. żaden szanujący się ginekolog nie poleci...mnie polecił i przyznam szczerze, że uważam, ze mój dr jest szanowany i nie jestem jakoś niezadowlona z Macierzyństwa, wręcz przeciwnie...podobnie z A. - jesli nie wiesz czy odsyłają do Białegostoku - po co piszesz?
i mnie dziwi ten wpis ... bo mnie skierowal tam ordynator z Ujastka ...

PS. elle28, gratulacje najserdeczniejsze :)
Kiedy Bóg drzwi zamyka, to otwiera okno
Awatar użytkownika
Gość

Re: leczenie KRAKÓW woj.malopolskie

Post autor: Gość »

yennefer23 pisze:i mnie dziwi ten wpis ... bo mnie skierowal tam ordynator z Ujastka ...
CM Macierzynstwo jest wymienione jako czlonek "grupy Ujastek" wiec jasne jest, ze wspolpraca w ramach grupy promuje podsylanie pacjentow do stowarzyszonych osrodkow/lekarzy/placowek.

http://www.ujastek.pl

Niekoniecznie musi to swiadczy zle, moim zdaniem. Ja z CM Macierzynstwo jestem zadowolony.
Awatar użytkownika
elle28
Posty: 1302
Rejestracja: 08 sty 2010 01:00

Re: leczenie KRAKÓW woj.malopolskie

Post autor: elle28 »

Dziewczyny nie unoście się, napisałam coś o swoich dośw. ale wymoderowano, wiec nie będę pisac dlaczego wybralam Warszawe bo pewnie wytną. Nie pisze źle o Macierzyństwie, poprostu znam szefa i znam jego politykę. Mogą być swietni, gdy chodzi o drobne problemy z nasieniem, czy wtedy gdy kobiety nie mają powazniejszych trudnosci chorobowych, tylko dopiero zaczynają sie leczyc, wtedy na pewno pomogą, przecierz w końcu mają też sukcesy.... ale embrionologia nie jest na wysokim poziomie. Nie wiem czy podchodzicie do in vitro czy IUI czy zwykla farmakologia, do in vitro potrzeba naprawde świetnych specjalistów, ktorzy są skuteczni. Dbają o stan komóreczek, zarodków, crio itd, tu radzą sobie ale moich oczekiwan nie spełniają. Nie wyobrażam sobie robic IUI na przerośnietych torbielach ok 40 mm ale jak widac nie dla wszystkich jest jasne ze dzieci z tego nie będzie...Tj napisala orangutany to chyba oczywiste ze polecono macierzyństwo w Ujastku :wink:
CO do Art..na pewno nie ma tam masowego spedu pacjentów, macie indywidualne podejście do pacjenta, nie siedzicie w kolejkach, wszystko super.... ale ja jestem osobą która leczyla sie 11 lat i przebadalo mnie i operowalo wielu lekarzy i moze lekarzem nie jestem ale troche sie juz poznalam na problemach z niepłodnością stąd wierze w zasade skuteczności a nie komfortu osobistego, i moje zdrowie i rzeczywista chec posiadania dziecka skłaniają mnie w kierunku instytucji o wysokim, sprawdzonym poziomie i doświadczeniu. Nie mialabym ochoty zeby ktoś się na mnie uczył... i czasem wole postac w kolejce dłużej czy poczekac na termin czy nawet pojeździc w pociagu niz pozowlic na sobie testowac. Za dlugo sie leczyłam, moze na początku, gdy nie wiedzialam co mi dolega to bym sie zdecydowala teraz wiem ze dobrze zrobiłam.
Awatar użytkownika
yennefer23
Moderator Członek Stowarzyszenia
Posty: 5638
Rejestracja: 23 lut 2010 01:00

Re: leczenie KRAKÓW woj.malopolskie

Post autor: yennefer23 »

orangutany pisze:
yennefer23 pisze:i mnie dziwi ten wpis ... bo mnie skierowal tam ordynator z Ujastka ...
CM Macierzynstwo jest wymienione jako czlonek "grupy Ujastek" wiec jasne jest, ze wspolpraca w ramach grupy promuje podsylanie pacjentow do stowarzyszonych osrodkow/lekarzy/placowek.

http://www.ujastek.pl

Niekoniecznie musi to swiadczy zle, moim zdaniem. Ja z CM Macierzynstwo jestem zadowolony.
racja, zapomnialam ;-) co jednak nie przeczy tezie ze lekarz tamten jest b. znany w miescie i szanowany.

ja staram sie byc dobrej mysli w kazdym razie ... znam osoby (nawet tu z bociana) - np. orangutany, ktorym sie udalo w M. sa tez inni, ale nie pisza "jawnie" bo M. monitoruje bociana, i nie kazdy chce zostac rozpoznany.

mam swiadomosc, ze Krakow ma ogolnie opinie zascianka w leczeniu nieplodnosci, ale nie kazdy neistety ma mozliwosc (przynajmniej na razie) leczenia sie w innym miescie.
elle28 pisze:Dziewczyny nie unoście się, napisałam coś o swoich dośw. ale wymoderowano, wiec nie będę pisac dlaczego wybralam Warszawe bo pewnie wytną. Nie pisze źle o Macierzyństwie, poprostu znam szefa i znam jego politykę.
elle28, ja sie nie unosze, no co Ty ... zwyczajnie odnioslam sie do wpisu.
niestety nie zdazylam przeczytac przed wymoderowaniem Twojego wczesniejszego posta, czy moglabys wiec napsiac cos wiecej na ten temat np. na priv? chodzi i o dr Sz. i o "jego polityke"

yasuko, wiem ze b.stanowcza i restrykcyjna z Ciebie moderatorka ;-) jednak nie bardzo rozumiem dlaczego wycina sie opinie na temat krakowskich osrodkow, wg mnie przeciez po to jest ten watek, zeby wyrazac opinie na temat leczenia w danym osrodku. no chyba ze ja cos zle kminie
Kiedy Bóg drzwi zamyka, to otwiera okno
Awatar użytkownika
MajaSkrk
Posty: 19
Rejestracja: 18 wrz 2009 00:00

Re: leczenie KRAKÓW woj.malopolskie

Post autor: MajaSkrk »

hej dziewczyny, ja znam co najmniej 3 pary, zktórymi chodziłam do M. i siedziałam w poczekalni, którym sie udało :) więc Kraków nie jest znowu takim zaściankiem. Pozdarwiam i trzymam za nas wszytskie kciuki!!!
Awatar użytkownika
adka76
Posty: 30
Rejestracja: 15 wrz 2009 00:00

Re: leczenie KRAKÓW woj.malopolskie

Post autor: adka76 »

Witajcie dziewczyny
Szykuję się właśnie do inseminacji u dr Pabiana w Ferlicity na Balickiej, mam pytanie jakie sa Wasze doświadczenia z ta kliniką? Z tego co widzę to tu jest drożej niz w innych klinikach- koszt inseminacji to 900 zł mam nadzieję że są skuteczni. Będę wdzięczna za informacje.
Awatar użytkownika
BW27
Posty: 1353
Rejestracja: 28 mar 2008 01:00

Re: leczenie KRAKÓW woj.malopolskie

Post autor: BW27 »

adka76 pisze:Szykuję się właśnie do inseminacji u dr Pabiana w Ferlicity na Balickiej, mam pytanie jakie sa Wasze doświadczenia z ta kliniką? Z tego co widzę to tu jest drożej niz w innych klinikach- koszt inseminacji to 900 zł mam nadzieję że są skuteczni. Będę wdzięczna za informacje.
Czytając forum spotkałam się z krytyką tej kliniki ,natomiast samego lekarza dziewczyny chwaliły.Ja tu więcej niestety nie pomogę.
Aniołek 03.2005[*]
Aniołek 03.2010[*]

Córcia jest już z nam! 03.2011

6t0d -5.4 mm-serduszko bije
12t5d-70 mm-usg genetyczne ok.


Jedynie ta chwila jest rzeczywista...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”