żele ułatwiające poczęcie

Archiwum forum "Jak się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
Kreciolek
Posty: 993
Rejestracja: 05 maja 2006 00:00

żele ułatwiające poczęcie

Post autor: Kreciolek »

Witajcie,
usłyszałam ostatnio o tym specyfiku i mam pytanie: czy ktoś z Was go stosował? Czy jest gdzies w Polsce dostępny? Jesli nie to czy może wiecie jak go kupić?
Wiem, ze pomógł dziewcyznie w drugim cyklu stosowania po kilku latach nieudanych prób natruralnego zajścia.
Poniżej wkleję informacje, które od niej uzyskałam.
Proba poczecia dziecka jest bardzo istotnym zagadnieniem. Conajmniej 90 milionow par na swiecie i 11 milionow w USA, probuje poczac dziecko. Poniewaz srednia szansa na poczecie dziecka w cyklu miesiecznym kobiety wynosi okolo 20%, osoby starajace sie o dziecko czesto moga przezywac stres. Presja odbycia stosunku plciowego w czasie najbardziej odopowiednim dla poczecia moze prowadzic do niepokoju u kobiety oraz do zwiekszonej suchosci w pochwie. Okolo 75% par starajacych sie dziecko zglasza zwiekszona suchosc pochwy u kobiety. Jednakze osoby starajace sie o poczecie nie chca tworzyc nowego problemu poprzez ewentualne staranie sie o zmniejszenie suchosci w pochwie srodkami dostepnumi na rynku, lub domowymi. Wiekszosc osobistych lubrykantow, lub nawet slina, moga uszkodzic sperme. Badania przeprowadzone w trzech ostatnich dziesiecioleciach jasno pokazuja, ze wyzej wymienione srodki maja niekorzystny wplyw na sperme.



Preseed jest odpowiednim srodkiem na zwiekszenie nawilzenia pochwy w czasie starania sie o poczecie dziecka. Ten lubrykant osobisty imituje naturalny sluz kobiety a tym samym tworzy odpowiednie srodowisko dla zycia i przemieszczania sie plemnikow. Ma on nastepujace wlasciwosci:



- jego odczynnik pH jest tak dobrany by odpowiadal w swoim skladzie i dzialaniu plodnemu sluzowi z szyjki macicy;

- jest on tak opracowany by nie szkodzic spermie;

- ma wlasciwosci antyutleniajace;

- pozwala na nawilzenie pochwy i szyjki macicy;

- stosuje sie go dopochwowo przy pomocy aplikatora, ktory pozwala na nalozenie sluzu na scianki pochwy i szyjki macicy;

- byl testowany klinicznie i jest polecany przez lekarzy;



Jest od dostepny np. w USA jak rowniez w Unii Europejskiej w takich krajach jak:

Austria

Dania

Francja

Niemcy

Holandia

Norwegia

Szwecja

Szwajcaria

Wielka Brytania

Opakowanie kosztowalo $14.99 plus $2.00 za przesylke. Preseed jest sprzedawany w opakowaniach zawierajacych 6 aplikatorow (przypominajacych tubki) napelnionych lubrykantem. Nalezy go zastosowac dopochwowo do 15 minut przed odbyciem stosunku popzez wycisniecie sluzu z aplikatora do pochwy. Wczesniej mozna nasmarowac wejscie do pochwy jesli jest taka potrzeba.
Jeśli ktoś coś wie podzielmy się informacjami.
starania od 11 lat
niepłodność idiopatyczna :(

11. 2013 r. aniołek 8 tc [*]
listopad 2011 r. - synek adoptuś :)
listopad 2014 r. - drugi synek adoptuś :)
Awatar użytkownika
marita25a
Posty: 2532
Rejestracja: 12 sty 2007 01:00

Post autor: marita25a »

Witaj Kreciolekwłaśnie przeczytałam co napisałaś mam nadzieję, że uda mi się dostać ten specyfik.
anonymouse015
Posty: 248
Rejestracja: 23 sty 2007 01:00

Post autor: anonymouse015 »

treść postu usunięta na
prośbę użytkownika
Ostatnio zmieniony 06 maja 2008 17:20 przez anonymouse015, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kreciolek
Posty: 993
Rejestracja: 05 maja 2006 00:00

Post autor: Kreciolek »

Mi się udało, tzn. kupiła mi znajoma w Belgii.
Niestety, w pierwszym stosowanym cyklu nie pomógł, teraz drugi cykl dobiega końca, ale już czuję @...
Natomaist wiem, że właśnie udało się w I cyklu stosowania dziewczynie, która starała się rok.
Więc w ogóle to efekty po nim są.
Margerytko a ja czytałam to o co pytałaś experta. On coś w ostatnim poście napisał na temat leku jaki stosować przy suchości. Chyba jest błąd w nazwie tego leku, ale moze Ty kojarzysz o co chodzi?
starania od 11 lat
niepłodność idiopatyczna :(

11. 2013 r. aniołek 8 tc [*]
listopad 2011 r. - synek adoptuś :)
listopad 2014 r. - drugi synek adoptuś :)
anonymouse015
Posty: 248
Rejestracja: 23 sty 2007 01:00

Post autor: anonymouse015 »

treść postu usunięta na
prośbę użytkownika
Ostatnio zmieniony 06 maja 2008 17:20 przez anonymouse015, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kreciolek
Posty: 993
Rejestracja: 05 maja 2006 00:00

Post autor: Kreciolek »

Margerytko, a czy to jest na receptę? I czy to jakies tabletki czy żel?
starania od 11 lat
niepłodność idiopatyczna :(

11. 2013 r. aniołek 8 tc [*]
listopad 2011 r. - synek adoptuś :)
listopad 2014 r. - drugi synek adoptuś :)
anonymouse015
Posty: 248
Rejestracja: 23 sty 2007 01:00

Post autor: anonymouse015 »

treść postu usunięta na
prośbę użytkownika
Ostatnio zmieniony 06 maja 2008 17:20 przez anonymouse015, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kreciolek
Posty: 993
Rejestracja: 05 maja 2006 00:00

Post autor: Kreciolek »

O, dzięki, to napisz jak działa :)
starania od 11 lat
niepłodność idiopatyczna :(

11. 2013 r. aniołek 8 tc [*]
listopad 2011 r. - synek adoptuś :)
listopad 2014 r. - drugi synek adoptuś :)
Awatar użytkownika
fionka78
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2007 00:00

pre-seed

Post autor: fionka78 »

Witajcie Dziewczyny
Wątek został rozpoczęty dość dawno ale mimo to może pomogę komuś ponieważ już po pierwszym zastosowaniu żelu pre-seed udało nam się. W Polsce niestety jest on niedostępny. Ja kupiłam go W Anglii i tam naprawdę nie ma problemu z kupnem. Z tego co mój mąż przeczytał na stronie można go kupić przez internet lub w jakimś jednym miejscu w Londynie (na str. jest podany adres). Nie wiem czy to akurat zasługa tego żelu i czy to tylko przypadek, bo dodatkowo w celu zwiększenia śluzu łykałam jeszcze wiesiołka. Spróbować zawsze warto. Jeśli macie jakieś pytania chętnie odpowiem.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
marita25a
Posty: 2532
Rejestracja: 12 sty 2007 01:00

Post autor: marita25a »

fionka78a możesz podać link do tej strony?
3 transfery na nie
Awatar użytkownika
fionka78
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2007 00:00

Post autor: fionka78 »

agu_tek
Posty: 15616
Rejestracja: 01 paź 2007 00:00

Post autor: agu_tek »

fionka78 a jaki byl Wasz problem zwiazany z poczeciem?Dlugo wczesniej staraliscie sie o potomstwo?
[color=#40BF80]3 IUI,1ICSI Invicta
2ICSI-BS-7tc[*]
III ICSI-7.08.10[/color] - 27.04.11r- [b][color=#BF0040]MAJA[/color][/b] :love:
[b]Agi mycha evita jagodkap Nanda gosiek assia[/b] :bigok:
Awatar użytkownika
evellina1980
Posty: 151
Rejestracja: 26 sie 2006 00:00

Post autor: evellina1980 »

pre-seed lubricant friendly- ten biało zielony miałaś Fionka?dziewczyny czy ktoras z was stosowala lek zawierajacy estriol o nazwie organon oss?
Awatar użytkownika
Kreciolek
Posty: 993
Rejestracja: 05 maja 2006 00:00

Post autor: Kreciolek »

No mi niestety Preseed nie pomógł....:(
starania od 11 lat
niepłodność idiopatyczna :(

11. 2013 r. aniołek 8 tc [*]
listopad 2011 r. - synek adoptuś :)
listopad 2014 r. - drugi synek adoptuś :)
Awatar użytkownika
fionka78
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2007 00:00

Post autor: fionka78 »

Ten co ja mam jest w opakowaniu biało-zielono-niebieskim i nazywa się pre-seed lubrifiant vaginal.
My staralismy się o dzidzię ok 1 rok może to jest niedługo ale ja się zaczęłam podłamywać. Zupełnie przypadkiem zrobiłam badania początkowo na toksoplazmozę bo mam kota. Z tym badaniem lekarz dał mi skierowanie na szereg innych w tym hormony. Wyszła mi trzykrotnie podwyższona prolaktyna. Potem lekarz powiedział mi, że nie mam owulacji. Potem mojemu małżonkowi wyszły słabsze wyniki nasienia. Gdy miałam obserwację owulacji lekarz powiedział, że nie mam śluzu. Potem zmieniłam stanowisko pracy na spokojniejsze. I wtedy zaszłam w ciąże. Nie wiem co mogło być przyczyną. Każdy lekarz mówił co innego.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jak się leczyć?”