Wątek zielarski -cz. II

Archiwum forum "Jak się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
Lamia
Posty: 294
Rejestracja: 16 lut 2005 01:00

Post autor: Lamia »

Patulko ja jestem za :)
Awatar użytkownika
annaw77
Posty: 44
Rejestracja: 11 sty 2005 01:00

Post autor: annaw77 »

cześć Zielarki,
długo się nie odzywałam, ale cały czas was czytam - sumiennie codziennie:)
Otóż ja po pierwszym cyklu z mieszanką nr II nie bardzo widziałam rezultaty, w dodatku wydawała mi się uciążliwa w parzeniu i w piciu - przestawiłam się na mieszankę nr 3 - piję ją od 03.03.05. Tak więc Patulko proszę wykreśl mnie z drugiej mieszanki, a dopisz do trzeciej. Jednocześnie z rozpoczęciem 3 mieszanki zaczęłam brać castagnus, może to pobudzi moje jajniki do pracy. Mój problem to PCO i brak owu.
Pozdrawiam Was wszystkie i też mam przeczucie, że ta wiosna będzie dla nas przełomowa.
Awatar użytkownika
Jasmine
Posty: 625
Rejestracja: 26 lis 2004 01:00

Post autor: Jasmine »

:D
aldix MUSI dać się wpisać! Tak ja pisze Marzena- bez spacji, jednym ciągiem, np. 36.45 .Musi i już :wink: A gdzie masz stronkę?
[i] [size=75]8 lat oczekiwania na Cud.
Już raz było blisko- *Aniołek- 6 lipca 2006 r., 6/7tc.
PCO, liczne stymulacje, laparoskopia (nic nie wykazała),hsg. Szukam dalszej drogi... [/size] [/i]
Awatar użytkownika
Basieńka
Posty: 120
Rejestracja: 15 lis 2002 01:00

Post autor: Basieńka »

No oczywi¶cie - nasza Wspania³a Patulka :!:
jeste¶ naprawdê wspania³a, ¿e tak to wszystko piêknie prowadzisz!! jeste¶ naprawdê wielka! :cmok:
Ja od wczoraj biorê globulki dopochwowe (profilaktycznie, ¿eby nic siê tam z³ego nie zalêg³o), przygotowuj±c siê do pój¶cia do szpitala... ju¿ nied³ugo. Poza tym bez rewolucji, pijê zió³ka, nie zasnê bez kubka tego "nektaru".
A co do wiosny, chocia¿ jej nie widaæ jeszcze, ale te¿ wi±¿ê wieeeeeelkie nadzieje.... bo wiosn±-nadzieje rosn±...
Pozdrawiam Was !!
http://www2.fertilityfriend.com/home/96d55
Awatar użytkownika
JustynaT
Posty: 199
Rejestracja: 30 sty 2005 01:00

Post autor: JustynaT »

Witam wszystkie zielarki na II wąteczku. I mam na początek dobrą wiadomość. Bociany już do nas przylatują :!: Widziano juz je :!:

Patulko ja również jestem za umieszczeniem linku do naszych wykresów.
Mam też propozycję. Mamynasze mieszanki, więc może umieścimy na pierwszej stronie ziółka dla naszych mężczyżn. Znalazłam w mojej książce spis ziół dla naszych mężów, oraz witaminy i minerały niezbędne dla ich płodności. Przesłałabym Ci je na priva, wraz z opisem, a Ty umieściłabyś je na pierwszej stronie. Co Wy na to :?:

Basieńko książkę "Chcę mieć dziecko" kupiłam w Klubie Dla Ciebie. To strona w internecie: www.kdc.pl, niestety tu jest cena jest wyższa niż ta z katalogu. Dlatego na pierwszej stronie, w prawym górnym rogu jest tabelka "zamów z katalogu". W pierwszej rubryce wpisz numer książki: 131 573 i kliknij do koszyka. Pojawi Ci się tytuł książki i cena z przesyłką (razem 24 z gdroszami). Książka jest bardzo fajna jest w niej wszystko, nawet budowa układu rozrodczego kobiet i mężczyzn. Jest również 6 stopniowy program naturalnej płodności.
Ja zamówie jeszcze tą o której pisała Aries "Jak kontrolować swój umysł" coś podobnego do tych Silvy. Kosztuje tylko 9,90.

Byłam wczoraj na usg jamy brzusznej i wszystko w porządku. Wątrąba, trzustka i nerki prawidłowe, pęcherz o gładkich ścianach. Jajnik prawy z widocznymi pęcherzykami, lewy większy, wykazuje centralnie położony pęcherzyk o średnicy 18mm. Trzon macicy prawidłowej wielkości. Endometrium trójwarstwowe.
Bez PCO i endometriozy. Martwi mnie tylko ten jeden pęcherzyk, dlaczego taki duży? Pani doktor powiedziała, że wszystko w porządku i "nic tylko dzieci robić".
Owu jeszcze nie było, także tempka pokazuje dobrze. Coś musiałam namieszać z tymi testami.
Wczoraj znowu bolały mnie jajniki, ale dziś już nic nie czuje. Zobaczymy jeszcze co pokaże FF.
Awatar użytkownika
marzena34
Posty: 294
Rejestracja: 01 lut 2005 01:00

Post autor: marzena34 »

Czść wszystkim! :)
Wczoraj bolał mnie prawy jajnik, i to mocno :( Nie wiem, co się dzieje w środku.
A temperatura mi nagle tak skoczyła, że zastanawiam się, czym może być to spowodowane? Chora nie jestem, źle się nie czuje, osłabienia organizmu także nie odczuwam... Hm.

Justynko, ksiażka wciąga bardzo! Ten szcześciostopniowy program daje do myślenia. Wczoraj się od ksiązki oderwać nie mogłam.:)
<a href="http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20722;104/st/20060309/dt/6/k/e3ae/preg.png">pompon</a>
Awatar użytkownika
bettina
Posty: 194
Rejestracja: 10 wrz 2004 00:00

Post autor: bettina »

dziewczynki!
często piszećie o FF i o testach na owulację- proszę oświećcie mnie czy wykres FF można robić w necie :?: jakie testy i które polecacie... :?:
mój gin wogóle zbagatelizował moje wykresy sprzed paru m-cy od innego gina i powiedział że są nie miarodajne, ale może jednak dla własnego spokojnego sumienia warto??
doradźcie :?
powodzonka i do "zobaczonka" w kompie
Awatar użytkownika
bettina
Posty: 194
Rejestracja: 10 wrz 2004 00:00

Post autor: bettina »

właśnie doczytałam o ziółkach dla naszych panów!!!
też jestem bardzo ciekawa czy mogą pomóc i na ile.
jeżeli JustynkoT możesz to wyślij przepisy też do mnie...
... będę bardo wdzięczna ... :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
marzena34
Posty: 294
Rejestracja: 01 lut 2005 01:00

Post autor: marzena34 »

Oczywiście, że można zrobić w necie. :):)
Kliknij na którykolwiek wykres - to sa własnie wykresy z netu.
Nie wiem, jak Ci wytłumaczyć, jak zrobić samej własna kartę z wykresem. Ale jeśli znasz angielski, to nie powinno być problemem dla Ciebie.
<a href="http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20722;104/st/20060309/dt/6/k/e3ae/preg.png">pompon</a>
aldix
Posty: 1126
Rejestracja: 21 sty 2005 01:00

Post autor: aldix »

Już wiem jaki był problem z tym moim wpisywaniem tempek. Wpisywałam tylko jedną cyfrę po kropce. A to trezba dwie. Nie wiem jeszcze jak umieścić tylko wykres jako link. :help:

wątek Basi - szamanki

http://wczesniaki.phorum.pl


Awatar użytkownika
marzena34
Posty: 294
Rejestracja: 01 lut 2005 01:00

Post autor: marzena34 »

Aldix, miałam ten sam problem.
Już ci wyjasniam.
Na swojej stronce masz odnośnik "SHARING" (na szarym pasku u gówy". Klikasz i pojawi Ci się "HOME PAGE SETUP". Klikasz. Pojawią Ci się różne informacje na stronie, przy czym na dole kliknij, że zatwierdzasz te dane. Po czym pojawi Ci się na stronie link do Twojego wykresy, który bedzie zakończony kodem tej strony (litery i cyfry). No i ten link kopiujesz i podajesz nam w swoich postach.:)
<a href="http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20722;104/st/20060309/dt/6/k/e3ae/preg.png">pompon</a>
aldix
Posty: 1126
Rejestracja: 21 sty 2005 01:00

Post autor: aldix »

Dzięki serdeczne. już wkleiłam. Aż sama sobie wejdę i zobaczę. :lol:

wątek Basi - szamanki

http://wczesniaki.phorum.pl


aldix
Posty: 1126
Rejestracja: 21 sty 2005 01:00

Post autor: aldix »

Widzę, jest. Pozdrawiam. :lol:

wątek Basi - szamanki

http://wczesniaki.phorum.pl


Awatar użytkownika
Jasmine
Posty: 625
Rejestracja: 26 lis 2004 01:00

Post autor: Jasmine »

Justyno prześlij mi te mieszanki, spróbuję je umieścić :)
[i] [size=75]8 lat oczekiwania na Cud.
Już raz było blisko- *Aniołek- 6 lipca 2006 r., 6/7tc.
PCO, liczne stymulacje, laparoskopia (nic nie wykazała),hsg. Szukam dalszej drogi... [/size] [/i]
Awatar użytkownika
docia78
Posty: 501
Rejestracja: 09 lut 2005 01:00

Witajcie na II wąteczku!

Post autor: docia78 »

Witajcie wirtualne psiapsiółki niedoli!Jak dobrze, że mamy siebie i w końcu nadchodzącą wiosnę. Od 8 III 2005 piję z mężem mieszankę nr 3. Jest bardzo smaczna według nas. Zachęcam i polecam. Nie wiecie czy może likwidować nieprawidłową polaryzację komórek macierzystych? A tak w ogóle wierzycie w to, iż komórka jajowa może odpychać się z plemnikiem? Pewna bioenergoterapeutka tak stwierdziła w naszym przypadku i już sama nie wiem co o tym myśleć.
Dziewczyny- wiosna będzie nasza!Zobaczycie. Pozdrowionka.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jak się leczyć?”