PRZECIWCIAŁA PRZECIWJAJNIKOWE

Archiwum forum "Jak się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
connie
Posty: 1466
Rejestracja: 19 maja 2003 00:00

Post autor: connie »

Kali,

Histero to jest najmniej inwazyjny zabieg z mojej kolekcji. Nie robią żadnych dziurek w brzuchu i czujesz się po nim o niebo lepiej niż po laparo.

Przeciwciała przeciwjądrowe na pewno zrobił Ci Dubrowski (to jest ważna pozycja w jego z zestawie i skoro nie kazał leczyć to znaczy, że są OK).

Wejdż na wątek gdzie się leczysz i poczytaj o Dubrawskim... Sama nie wiem co robić 8O Wydaje mi się, że ten z Łodzi (Malinowski) jest jeszcze gorszy :? .

Anitko,

Immunologię robi się (powinno) już pod koniec diagnostyki, kiedy nie możesz po kilku INV zajść w ciążę lub przy 2 lub więcej poronieniach. W moim przypadku (miałam jeden transfer INV i jeden krio) nie było właściwie ewidentnych wskazań, Zamora stwierdził, że tylko tego brakuje mi do pełnej diagnostyki.

To hamowanie to jest odpowiedź Twojego organizmu na męża. On też oddaje krew i badają wzajemne relacje komórek. Ale Ty kochana jesteś na początku drogi, leczysz tarczycę, robisz inseminację i moim zdaniem nie ma potrzeby aż tak głęboko sprawdzać.

Buziaczki dla Was,

Connie
Awatar użytkownika
KALI
Posty: 27
Rejestracja: 11 lut 2004 01:00

Post autor: KALI »

Connie

dziękuję bardzo za info - trochę się uspokoiłam :lol:

wiesz, ja też czytałam o Dubrawskim - nieźle mu się obrywa na forum - ale rozmawiałam w Novum i tam panuje opinia że p. Malinowski szczepi wszystkich - czy jest taka potrzeba czy nie - a p. Dubrawski podobno szczepi tylko gdy zachodzi taka konieczność -

I ja jestem tego najlepszym przykładem ....
szczerze mowiąc - ja byłam zdecydowana na pomoc p. Dubrawskiego /potem jednak nastapiło zamieszanie z wynikami/ :)

zanim podejmiesz decyzję może powinnaś pogadać z naszym lekarzem


ps. ja też muszę wykaraskać się jeszcze z innych moich dolegliwości - a potem - po leczeniu sterydami - i jak będą efekty - inv czeka mnie w wakacje - też niestety lekkie opóźnienia :cry:


buziak

kali
Awatar użytkownika
connie
Posty: 1466
Rejestracja: 19 maja 2003 00:00

Post autor: connie »

Kali, no właśnie rozmawiałam i z Zamorą i Lewnadowskim, oboje uznali konieczność szczepień. Ale ja chyba zafunduję sobie te wlewy (skracają czas i podobno są skuteczniejsze, tylko dużo droższe :( ). kartę z wynikami mam odebrać w poniedziałek, więc może też coś tam będę musiała najpierw podleczyć przy moim szczęściu.

Zapytaj proszę Zamorę jak będziesz u niego na USG, jak będzie z wakacjami w tym roku, bo podobno w zeszłym nie robili transferów przez 1,5 miesiąca!

Całuję Cię,

Connie
Awatar użytkownika
KALI
Posty: 27
Rejestracja: 11 lut 2004 01:00

Post autor: KALI »

OK, ZAPYTAM ZAMORKA

HMMM, JA TEŻ MAM MIEĆ TE WLEWY - PIERWSZY W DNIU TRANSFERU POTEM JESZCZE DWA LUB TRZY W ZALEŻNOŚCI OD WYNIKÓW - ALE TO SPOKO KASKI - PODOBNO 3 TYS. ZA JEDNO .... ZBANKRUTUJĘ !!!
:twisted:

KALI
Awatar użytkownika
anita200
Posty: 3197
Rejestracja: 28 sie 2003 00:00

Post autor: anita200 »

Connie,
bardzo dziękuję Ci za wyjaśnienia :lol: .Może masz rację,ze te badania robi się dopiero po nieudanym ivf,chociaż z drugiej strony czy nie lepiej zrobić jeszcze przed transferem :roll: no sama nie wiem,nie zdawałam sobie sprawy że droga do macierzyństwa może być tak trudna i zagmatwana :spineyes: ,
pa :kiss:
Awatar użytkownika
connie
Posty: 1466
Rejestracja: 19 maja 2003 00:00

Post autor: connie »

Anitka niesamowite prawda? U mnie zawsze wszystko super, okresy regularne, bezbolesne, żadnych torbieli, cyst. A to proszę ... Jestem jedno wielkie chodzące choróbsko :lol:
Awatar użytkownika
anita200
Posty: 3197
Rejestracja: 28 sie 2003 00:00

Post autor: anita200 »

Właśnie ,mam podobnie :lol: ,nawet tej tarczycy się nie spodziewałam bo NIC na to nie wskazywało (owulacja zawsze w 12dc,pęcherzyk pęka samoistnie :roll: ),gdy pytałam lakarzy czy aby nie zbadać tarczycy,mówili,że to bzdura... :twisted: ,sama po "kryjomu" zrobiłam badania-lekarzom "szczęki opadły" 8O ze zdumienia.I jak tu nie myśleć ,ze wszędzie moze czaić sie jakieś choróbsko :?
Awatar użytkownika
bella76
Posty: 5723
Rejestracja: 11 sie 2003 00:00

Post autor: bella76 »

Anitka, na razie jak nie musisz to nie rób, sama widzisz co dziewczyny piszą - na razie nie udowodniono nawet że te szczepienia pomagają :?
To faktycznie taka walka z wiatrakami :( Rób sobie spokojnie i bez stresu swoje - wszystko po kolei a będzie dobrze. Nie ma co wychodzić przed orkiestrę chyba :cmok:
Awatar użytkownika
anita200
Posty: 3197
Rejestracja: 28 sie 2003 00:00

Post autor: anita200 »

Bella,
wiesz co, im więcej wiem i poznaję poszczególne zagadnienia, to ,pradoksalnie ,nic już nie wiem 8O.Na razie ten temat odpuszczam :wink:
Awatar użytkownika
connie
Posty: 1466
Rejestracja: 19 maja 2003 00:00

Post autor: connie »

Anitka i bardzo dobrze, bo to temat nie dla Ciebie :hihi: :cmok:

Skąd tu (na przeciwciałach przeciwjajnikowych) nasza Bella się wzięła 8O :wink:

Buziaki dla Was,

Connie
Awatar użytkownika
bella76
Posty: 5723
Rejestracja: 11 sie 2003 00:00

Post autor: bella76 »

connie pisze:
Skąd tu (na przeciwciałach przeciwjajnikowych) nasza Bella się wzięła 8O :wink:
Za Tobą łażę bo się martwię o Ciebie :cmok:
Awatar użytkownika
connie
Posty: 1466
Rejestracja: 19 maja 2003 00:00

Post autor: connie »

No właśnie już mnie tu dwie wyśledziły 8)
Łażą i łażą po tym bocianie :hihi:

A tak serio to kochane jesteście (Bellunia i Anitka) i dziękuję Wam bardzo
:cmok: :love: :loving:

Connie
Awatar użytkownika
bella76
Posty: 5723
Rejestracja: 11 sie 2003 00:00

Post autor: bella76 »

connie pisze: A tak serio to kochane jesteście (Bellunia i Anitka) i dziękuję Wam bardzo
:cmok: :love: :loving:
Noooooo 8)
Bo już się martwiłam że mnie nie lubisz odkąd zaczęłam się dobrze stymulować (pamiętam co Twój mężulek mówil :hihi: )
Całuski :cmok:
Awatar użytkownika
connie
Posty: 1466
Rejestracja: 19 maja 2003 00:00

Post autor: connie »

Do Bella (jak to kiedyś ktoś napisał na innym wątku i do innej osoby :wink: )

:bash: :bash: :judge: :boks:

Jak mogłaś tak pomyśleć ???

A w ogóle to są tematy na priva a nie na zaśmiecanie poważnego wątku. Zaraz Cię administrator upomni, lub co gorzej oskarżą nas o tworzenie klubów wzajemnej adoracji :roll:

:cmok:

Connie :draai:
Awatar użytkownika
bella76
Posty: 5723
Rejestracja: 11 sie 2003 00:00

Post autor: bella76 »

Ojejka przepraszam :oops: już nie będę zaśmiecać :wink:
Młotek na razie schowaj bo jestem bardzo grzeczna tylko byłam trochę zaniepokojona :(
Dziewczyny, trzymam za Was wszystkie kciuki żeby te Wasze immuno przyniosły pożądane efekty w postaci kupek zupek wózeczków i śpioszków :)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jak się leczyć?”