Noe mieszkanie dla rodziny z małym dzieckiem

Wolne rozmowy na wszelkie tematy, związane i nie związane z tematyką innych forów bociana.

Moderator: Moderatorzy HydePark

ODPOWIEDZ
Margolciaa

Re: Noe mieszkanie dla rodziny z małym dzieckiem

Post autor: Margolciaa »

Nie zgadzam się z taką opinią. W czym mieszkania na parterze są bezpieczniejsze dla dzieci od tych znajdujących się na wyższych piętrach? Dziecko zawsze wymaga opieki, więc jeśli rodzice będą nim się odpowiednio zajmować, to pod ich opieką nie zrobi sobie krzywdy.

MagdaOlech

Post autor: MagdaOlech »

W każdym przypadku może pojawić się zagrożenie dla dziecka. Ja długo miałam problem, jak bezpiecznie urządzić pokój dziecka.

Awatar użytkownika
sernis002

Post autor: sernis002 »

W niczym nie są bezpieczniejsze.
I wiosna by tak nie smakowała, gdyby przedtem zimy nie było

O.Aleksandra

Post autor: O.Aleksandra »

To zależy od tego czy jest to wysoki czy niski parter. Myślę, że to kwestia indywidualna. Ja miałam to szczęście, że trafiłam na super agencję nieruchomości w Warszawie i miałam okazję przedyskutować z nimi ten temat. Byli pomocni, ale oczywiście ostateczna decyzja należała do mnie. W każdym razie polecam konsultować swoje obawy z różnymi osobami, zawsze łatwiej podjąć ostateczną decyzję.

bernadetta11

Post autor: bernadetta11 »

Też myślę, że nie robi to wielkiej różnicy. Ważniejsze jest chyba to aby zaprojektować mieszkanie w taki sposób i wybrać takie meble, by wszystko było maksymalnie funkcjonalne dla rodziców i dziecka.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hydepark”