Jakie meble do domu?

Wolne rozmowy na wszelkie tematy, związane i nie związane z tematyką innych forów bociana.

Moderator: Moderatorzy HydePark

ODPOWIEDZ
speedlight

Jakie meble do domu?

Post autor: speedlight »

Dzień dobry, zwiedziłam dziś kilka sklepów meblowych w mieście i okolicy i nie znalazłam żadnych ciekawych mebli do salonu, jadalni i przedpokoju, polecicie jakiś sklep gdzie wszystkie meble nie wyglądają prawie tak samo?

Awatar użytkownika
Omeliya

Re: Jakie meble do domu?

Post autor: Omeliya »

:-) Wybieram meble w Internecie i składam zamówienie w firmie meblarskiej. Nie mam czasu na zakupy do wyboru. Masz rację, teraz meble są wszędzie takie same.
I am a woman and I deserve to be happy.

Margolciaa

Post autor: Margolciaa »

Jeśli chciałabyś się wyróżnić spośród innych, to może warto pomyśleć o zakupie mebli zrobionych pod indywidualne zamówienie. Koszt co prawda będzie wyższy, ale efekty mogą być ciekawe.

czapula

Post autor: czapula »

Margolciaa pisze:Jeśli chciałabyś się wyróżnić spośród innych, to może warto pomyśleć o zakupie mebli zrobionych pod indywidualne zamówienie. Koszt co prawda będzie wyższy, ale efekty mogą być ciekawe.
To może być dla Ciebie najlepsze rozwiązanie... meble na wymiar doskonale wpiszą się w przestrzeń w twoim domu, dodatkowo możesz wybrać kolor i wszystkie inne detale.

mambam

Post autor: mambam »

speedlight ja polecam wykonanie mebli w Komandorze. Mamy jeden cały pokój zrobiony u nich na wymiar i szafę w sypialni. Pełen profesjonalizm, bardzo dobrej jakości materiały i przede wszystkim fachowa obsługa. Cenowo troszkę drożej niż w sieciówkach, ale masz gwarancję na zadowolenie i wpływ na to jak ostatecznie będzie wyglądać dany mebel.
3 ICSI, 5 transferów.

Novum pomogło mi spełnić marzenie - dwa serduszka Lenki i Piotrusia.

15.06.2018r. na świat przyszły moje skarby.

MilenaSI

Jakie meble do domu?

Post autor: MilenaSI »

Jakieś propozycje do kuchni macie? Przymierzam się do remontu w najbliższym czasie ;)

babinek8

Jakie meble do domu?

Post autor: babinek8 »

Moim zdaniem, to przede wszystkim pojemne i funkcjonalne. Komody np to polecam sobie zobaczyć tutaj - https://zfabryki.pl/pol_m_Przechowywanie-1531.html taki mebel do przechowywania różnych rzeczy zawsze się sprawdzi a ważne żeby był pojemny, no i ładnie wyglądał ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hydepark”