Starania o dziecko w czasie epidemii

Forum poświęcone wymianie doświadczeń na temat diagnostyki niepłodności: badania i ich wyniki, zabiegi, leki (działanie, skutki uboczne); metody wspomaganego rozrodu - IUI, IVF, ICSI.

Moderator: Moderatorzy jak się leczyć

ODPOWIEDZ
Karin16
Posty: 1
Rejestracja: 01 kwie 2020 11:23

Starania o dziecko w czasie epidemii

Post autor: Karin16 »

Cześć wszystkim, pół roku temu urodziłam córeczkę dzięki wspaniałemu i profesjonalnemu lekarzowi. Doktor Dawid Serafin pomógł mi i mojemu mężowi przejść tą trudną drogę jaką jest borykanie się z niepłodnością. Udało się i jestem mu za to bardzo wdzięczna:) W obecnym czasie, szerzącej się epidemii myślę, że wiele par ma bardzo dużo pytań dotyczących starania się o dziecko. Jak zobaczyłam na Facebook-u, że mój Doktor Serafin na stronie swojej kliniki Serafin Clinic. Specjalistyczne Centrum Medyczne będzie miał transmisję na żywo, podczas której będzie starał się rozwiać wszelkie wątpliwości związane ze staraniem się o dziecko podczas epidemii, pomyślałam, że ta informacja może się komuś przydać bo wiem, że dla Was wszystkich zdrowie jest najważniejsze. Jeśli ktoś ma pytania, chciałby się czegoś dowiedzieć w tym temacie to chciałabym Wam przekazać, że transmisja jest w czwartek 02.04.20 o godz 18.00. Powodzenia!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak się leczyć?”