Faza lutealna 7 dni. Plamienia po owulacji

Forum poświęcone wymianie doświadczeń na temat diagnostyki niepłodności: badania i ich wyniki, zabiegi, leki (działanie, skutki uboczne); metody wspomaganego rozrodu - IUI, IVF, ICSI.

Moderator: Moderatorzy jak się leczyć

ODPOWIEDZ
Kiedypytam
Posty: 7
Rejestracja: 25 sie 2019 14:49

Faza lutealna 7 dni. Plamienia po owulacji

Post autor: Kiedypytam »

Witam.
Jestem po 10 nieudanych cyklach. Od 5 cykli mam monitoring i biorę pregnyl na pękanie pęcherzyków. Pęcherzyki pękają, owulacja jest, natomiast dostaje miesiączkę równo 6-7 dni po owulacji. A od owulacji do miesiączki codziennie mam plamienia. Bez względu na to czy biorę luteinę, dupka czy nie biorę nic. Lekarze mówią że tak bywa. A ja wiem, że szansa na ciążę jest nierealna, faza lutealna jest zdecydowanie za krótka a ja nawet tonami ziół, suplementów i witamin nie potrafię tego naprawić. Czy poznam podobny przypadek? :( Pozdrawiam serdecznie.
PaulinaMartyna
Posty: 2
Rejestracja: 22 paź 2020 21:20

Faza lutealna 7 dni. Plamienia po owulacji

Post autor: PaulinaMartyna »

Hej, czy temat jest aktualny?
Doskwiera mi podobny problem 😣 leczymy się z mężem od 3 lat. Próbowaliśmy już monitoringu, pękania pęcherzyków, dwa razy inseminacji, szczepień immunologiczny i nadal nic. Od dłuższego czasu mam problem z plamieniam/ krawieniami w drugiej połowie cyklu. Najczęściej od 19dc aż do dnia miesiączki. Biorę duphaston od 15 dc a od 3 cykli także estrogen, niestety nic nie pomaga. Czy ktoś ma podobną przypadłość?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak się leczyć?”