3 nie udane in vitro

Forum poświęcone wymianie doświadczeń na temat diagnostyki niepłodności: badania i ich wyniki, zabiegi, leki (działanie, skutki uboczne); metody wspomaganego rozrodu - IUI, IVF, ICSI.

Moderator: Moderatorzy jak się leczyć

ODPOWIEDZ
Bassara
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2019 12:24

3 nie udane in vitro

Post autor: Bassara »

Witam.
Jestem po 3 próbie in vitro. Za pierwszym razem było poronienie, za drugim ciąża biochemiczna A za trzecim niestety nic.
Czeka mnie transfer z mrozaczkow.
Zdiagnozowano niepłodność idiopatyczna.

Dodam że za 1 i 2 razem brałam encorton i beta zawsze pozytywna. Przy 3 podejście nie brałam encorton i beta 0.

Jakie badania mogę zrobić?
Czy nie branie tego leku mogło być powodem niepowodzenia?
Ktoś miał podobnie?
Pierzynkaka
Posty: 9
Rejestracja: 11 paź 2016 21:35

Re: 3 nie udane in vitro

Post autor: Pierzynkaka »

Cześć. Ja miałam 5 nieudanych in vitro. U nas zawsze komórki się zapładniały ale po dobie, dwóch, niestety dalej się nie dzieliły. Za 6 razem zdecydowaliśmy się na "adopcję zarodka" czyli zarodek od całkiem obcej pary. I tutaj szczęśliwie wszystko się udało. Od roku córeczka jest już z nami.
Awatar użytkownika
Nadzieja90
Posty: 112
Rejestracja: 09 lis 2019 15:17

Re: 3 nie udane in vitro

Post autor: Nadzieja90 »

Hej. Jestem po 1 nieudanym transferze. U mnie pobrano 8 komórek z czego 2 były niedojrzale, 2 zdegenerowane a zaplodniły się 4, z nich mieliśmy 2 blastki.. Został nam jeden 1 mrozaczek. Mimo że zarodek był 4.1.1 to niestety nie udało się. Wynik bety pozytywny ale bardzo niskie wartości: 7dpt 10,9, 9dpt 14.7 a 11dpt 10.5...
Bassara jak zdiagnozowano u Ciebie niepłodność idiopatyczna?
Wodniaki obu jajowodów :(
01.19 Laparo - udrażnianie, usunięcie zrostow
08.19 podejmujemy decyzję o IVF
10.19 ICSI :( :pingwin:
12.19 Crio :(
01.20 Histeroskopia i zmiana kliniki
03.20 IMSI :pingwin: :pingwin: :pingwin: :pingwin: :pingwin:
05.20 crio?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak się leczyć?”