Przewlekły stan zapalny endometrium

Forum poświęcone wymianie doświadczeń na temat diagnostyki niepłodności: badania i ich wyniki, zabiegi, leki (działanie, skutki uboczne); metody wspomaganego rozrodu - IUI, IVF, ICSI.

Moderator: Moderatorzy jak się leczyć

ODPOWIEDZ
fawiola
Posty: 2
Rejestracja: 20 lip 2018 12:47

Przewlekły stan zapalny endometrium

Post autor: fawiola »

Witajcie kochane. Jestem tutaj nowa i liczę na waszą pomoc, wskazówki, rady. mam za sobą, aż 6 transferów. Tylko 1 był udany, ale tylko na chwilę, ciąża biochemiczna. zrobiłam histeroskopie z badaniem histochemicznym wycinka i wyszło, że mam komórki plazmatyczne w endometrium, czyli przewlekły stan zapalny. dostałam na 10 dni doxycykline 2 x dziennie, niestety to nie pomogło, po powtórnej biopsji wyszedł dalej stan zapalny :( mam zalecony summamed przez 3 dni, lekarz już nie wie, jak to nie pomóże co można zrobić. jestem załamana :( czy miałyście stan zapalny? jak byłyście leczone, czy da sie to wyleczyć? pozdrawiam
SantPellegrino
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2020 23:28

Przewlekły stan zapalny endometrium

Post autor: SantPellegrino »

Hej Fawiola, ja tez jestem tu nowa i teraz dopiero podchodze od IVF. W zeszlym roku mialam zdiagnozowane przewlekle zapalenie endometrium. Jesli dalej masz ten problem udaj sie do dr Zmaczynskiego z Krakowa. Na pewno Ci pomoze, tak jak mi pomogl.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak się leczyć?”