Jaką wybrać klinikę?

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
Serduszko1405
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2020 14:48

Jaką wybrać klinikę?

Post autor: Serduszko1405 »

Cześć Kochani. Jestem z mężem po długiej walce i wielu badaniach . Niestety Mąż jest bezpłodny . Jesteśmy zdecydowani skorzystać z inseminacji z nasieniem dawcy. Stąd moje pytanie-Jaką klinikę wybrać? Czy macie jakieś doświadczenia związane z inseminacją ? Klinika najlepiej w województwie wielkopolskim. Pozdrawiam serdecznie,Dominika.
habie
Posty: 8
Rejestracja: 03 sty 2021 21:58

Jaką wybrać klinikę?

Post autor: habie »

Osobiście polecam inseminację sprawdzonym nasieniem od dawcy w renomowanej klinice, a nie np od przypadkowo spotkanego przystojnego nieznajomego na wyjeździe. Nasienie dawcy jest szczegółowo przebadane. Polecam czeską klinikę Gyncentrum w Ostrawie. Czeskie kliniki mają własne duże banki nasienia, i zgodnie z prawem dawstwo i biorstwo jest całkowicie anonimowe. Niestety w Polsce istnieje rządowy elektroniczny rejestr dawców, a minister może zainteresowanej stronie udzielić pewnych informacji. O tym się nie mowi niestety. W razie pytań dzwońce bez problemu postaram się pomóc na priv Pozdrawiam
staramalenka
Posty: 8
Rejestracja: 17 lip 2021 21:55

Jaką wybrać klinikę?

Post autor: staramalenka »

Nie znam klinik w polsce, my akurat od razu zdecydowaliśmy się na czeską ponieważ czytałam bardzo duzo opinii i te czeskie są jednak lepsze. Ale ponoć ta w Warszawie też jest ok.
bialaarmia
Posty: 9
Rejestracja: 19 sie 2021 20:30

Jaką wybrać klinikę?

Post autor: bialaarmia »

A moge wiedziec w czym są lepsze ?
staramalenka
Posty: 8
Rejestracja: 17 lip 2021 21:55

Jaką wybrać klinikę?

Post autor: staramalenka »

Sa bardziej skuteczne. Ta nasza akurat ma całościowe podejście do tematu, wykorzystują różne metody, włącznie z zabiegami tradycyjnej chinskiej medycyny. Dla nas najważniejsze było to, że skupiają sie nie tylko na pomocy w pojawieniu się ciazy ale na tym aby dziecko urodziło się zdrowe, wykonują zdecydowanie więcej i bardziej szczegółowe badania genetyczne.
bialaarmia
Posty: 9
Rejestracja: 19 sie 2021 20:30

Jaką wybrać klinikę?

Post autor: bialaarmia »

widzialam ze jest ich kilka, w ktorej ty bylas?
staramalenka
Posty: 8
Rejestracja: 17 lip 2021 21:55

Jaką wybrać klinikę?

Post autor: staramalenka »

Patrzac po opiniach wybrałam wg mnie najlepszą Repromeda w Brnie to ich strona https://www.repromeda.pl/ Spelnilo sie moje marzenie o dziecku
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”