POZNAŃ

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wafel
Posty: 7455
Rejestracja: 06 lis 2003 01:00

POZNAŃ

Post autor: Wafel »

:arrow: Raport finalny 2015 dot. INVIMED Europejskie Centrum Macierzyństwa Poznań
:arrow: Raport finalny 2015 dot. Kliniki Niepłodności i Endokrynologii Rozrodu Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Chyba już czas na poważniejsze kroki, a nie chciałabym się błąkać w poszukiwaniu właściwego lekarza.
Pomóżcie, proszę..... :lol:
Szukam kogoś kto pomógł Wam w leczeniu niepłodności w Poznaniu
Pozdrowionka
Oluś 2006 Alicja 2008 i 3 Aniołki
Awatar użytkownika
Giza
Posty: 23
Rejestracja: 18 gru 2002 01:00

Re: U kogo się leczyć w Poznaniu???

Post autor: Giza »

Już w innym wątku polecałam dr Halerz - Nowakowską.
Pracuje w klinice na Polnej, na endokrynologii. Specjalizuje się również w leczeniu niepłodności. Wizyta prywatna pierwszy raz kosztuje chyba około 120 zł, ale: przy podejrzeniu nieprawidłowości hormonalanych dostajesz przekaz do szpitala na 3 dni, gdzie już na kasę chorych wykonają Ci kompleksowe badania ( profil hormonalny)
Pozatym ma dobrze wyposażony gabinet ( usg).
U innych lekarzy zajmujacych się niepłodnością nie leczyłam, miałam tylko ( właśnie w szpitalu) kontakt z prof. Warenik

Napisz jak będziesz chciała więcj informacji :)

Pozdrowionka
Awatar użytkownika
Wafel
Posty: 7455
Rejestracja: 06 lis 2003 01:00

Post autor: Wafel »

Ojej,
dzięki za tak szybką odpowiedź :o
Poproszę o namiary na Nią ......... i dziękuję bardzo z góry
Oluś 2006 Alicja 2008 i 3 Aniołki
Awatar użytkownika
Giza
Posty: 23
Rejestracja: 18 gru 2002 01:00

Post autor: Giza »

Wafel pisze:Ojej,
dzięki za tak szybką odpowiedź :o
Poproszę o namiary na Nią ......... i dziękuję bardzo z góry
Już sie robi :))

Barbara Halerz - Nowakowska ( gabinet ma razem z mężem, tez ginekologiem)
pn, śr, pt i chyba soboty, ale nie jestem pewna
Ul. Palacza 117 A ( róg Słonecznej)
tel. 861 42 40
Wszystkich konkretów (ceny itp można się dowiedzieć na miejscu)

Plusem jest też to, ze pojedyncze hormony mozna zbadać na miejscu, wyniki sa chyba na drugi dzień)
Awatar użytkownika
Wafel
Posty: 7455
Rejestracja: 06 lis 2003 01:00

Post autor: Wafel »

Dziękuję Ci bardzo Gizuniu :wink: :wink: :wink: :wink: :roll: :wink:
Oluś 2006 Alicja 2008 i 3 Aniołki
Awatar użytkownika
Jagoda
Posty: 186
Rejestracja: 10 lut 2002 01:00

Post autor: Jagoda »

Ja mogę z czystym sumieniem polecić dra Piotra Bruszewskiego, także z Polnej. Już nie raz o nim pisałam, ostatnio kilka wątków poniżej. Pomógł mi przebrnąć przez PCO, poprowadził przez dosyć skomplikowaną ciążę i pomógł przyjść na świat mojej córeczce. Dałabym sobie za niego rękę uciąć! Gdybyś była zainteresowana, chętnie podam namiary na niego i udzielę więcej informacji.
Pozdrawiam
Jagoda
Awatar użytkownika
k_tm
Posty: 26
Rejestracja: 12 maja 2003 00:00

Post autor: k_tm »

Ze swej strony polecam prof. Leszka Pawelczyka. Jest szefem kliniki niepłodności i endokrynologii rozrodu na Polnej. Nie jest tani - wizyta 150zł, ale skuteczny. Ja przynajmniej, po półtora roku leczenia u niego, jestem w ciąży.
powodzenia
Awatar użytkownika
Edith
Posty: 154
Rejestracja: 16 sty 2003 01:00

Post autor: Edith »

Witam,
Polecam podobnie jak k_tm prof Pawelczyka z Kiliniki Leczenia Nieplodnosci.

Do K_TM:
Czy teraz jesli juz jestes w ciazy nie masz problemów, by szybko umowić sie z profesorem na wizyte ? Profesor zapewnial mnie co prawda, ze jesli juz beda w ciazy nie bede musiala tygodniami czekac na termin wizyty !Czy tak jest istotnie ? Ja w ciaze zachodze szybko, ale nia ronie w pierwszym trymestrze. Wiec kolejna bedzie ciaza zagrożona i bede musiala bywac czesciej na wizytach, niz w przypadku "normalnej" ciazy.

pozdrawiam,
Edith
Awatar użytkownika
Wafel
Posty: 7455
Rejestracja: 06 lis 2003 01:00

Post autor: Wafel »

Jagoda!!!!!!
Czy mogłabyś dać mi namiary na doktora Piotra B.????????
Bardzo proszę :lol: :help:
Wafel
Oluś 2006 Alicja 2008 i 3 Aniołki
Awatar użytkownika
Jagoda
Posty: 186
Rejestracja: 10 lut 2002 01:00

Post autor: Jagoda »

Bardzo proszę:
ma dwa gabinety - jeden na Dębcu, drugi w Baranowie - do wyboru do koloru :) , ale ten w Baranowie lepiej wyposażony (m.in. USG dopochwowe).
Dębiec - ul. Bukowa 12a/6, tel. 8320168, przyjmuje we wtorki i piątki w godz. 16-19
Baranowo - ul. Szmaragdowa 4, tel. 8141418, poniedziałki i czwartki w godz. 16.19.
Rejestracja konieczna, jest tam przemiła pani Beata.
Napisz jakie są Twoje wrażenia, jeśli się zdecydujesz do niego pójść (możesz na priva).
Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia.
Jagoda
Awatar użytkownika
doxa
Posty: 49
Rejestracja: 02 sie 2003 00:00

Polna

Post autor: doxa »

Część!
Jeżeli interesuje Cię leczenie w Poznaniu najlepiej śledź stronę Szukam bratnich dusz na Polnej! :D
Awatar użytkownika
Wafel
Posty: 7455
Rejestracja: 06 lis 2003 01:00

Post autor: Wafel »

Dziękuję Bardzo Jagódko.


Na dzisiaj jestem umówiona z moją starą gi (muszę odebrać wyniki cytologii).
Jestem w trakcie robienia hormonków (wyniki 28.10) i już z pełną dokumentacją wyruszę w orzyszłym tygodniu do doktora B.
Odezwę się jak wrażenia po.
Całuski
Oluś 2006 Alicja 2008 i 3 Aniołki
Awatar użytkownika
krolik1107
Posty: 27
Rejestracja: 21 gru 2005 01:00

Jędrzejczak

Post autor: krolik1107 »

Jędrzejczak: zmieniałam lekarzy już 4 razy. Jędrzejczak jest 5. Ja w końcu nie wiem, co o nim myśleć (ale nie powiedział mi jak mój ostatni gin, że nigdy nie będę miała dzieci. To miał być żarcik). To co jest pisane na bocianie dotyczy w sumie tego, że on nie jest miły dla pacjentek, ale tak meryto to nie bardzo. Byłam u niego dopiero raz. Ostry i suchy jak wiór, ale mam nadzieję, że skuteczny. W czwartek mam HSG na Polnej. Już mam cykora, że mi coś zepsują przypadkiem. Czy któraś z Was, dziewczęta szanowne, była prowadzona przez Jędrzejczaka?
Awatar użytkownika
Sylwi78
Posty: 4
Rejestracja: 02 lis 2006 01:00

Post autor: Sylwi78 »

hej! Ja zaczęłam chodzic do dr Kozlika z Raszei zmieniłam go z Halerz -Nowakowskiej ,która spozniała sie minimum 1h ;srednio skupiona na pacjencie... zapewne to dobry fachowiec ale nie mozna nim byc wychodzac z Polnej o 14 przyjmujac pacjentki prywatnie na Palacza od 15 do 23
Awatar użytkownika
kiniam
Posty: 958
Rejestracja: 30 gru 2005 01:00

Post autor: kiniam »

krolik 1107 przejdz na wątek dr Jędrzejczak, tam znajdziesz troche info, ja sie lecze u niego i ufam mu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”