KRAKÓW I OKOLICE (cz.II)

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

MiskaW
Posty: 12
Rejestracja: 07 cze 2021 12:33

KRAKÓW I OKOLICE (cz.II)

Post autor: MiskaW »

Jest to zabieg refundowany z NFZ, ale kolejki w Krakowie są masakryczne..... podzwoń po mniejszych szpitalach w okolicy Krakowa ( powinno być łatwiej z terminem)
sunny_krk
Posty: 2
Rejestracja: 07 cze 2021 13:16

KRAKÓW I OKOLICE (cz.II)

Post autor: sunny_krk »

Odświeżam temat klinik w Krakowie - prośba o polecenia, osób które są możliwie "świeżo" po diagnozie lub w trakcie leczenia.

Lekarz ginekolog (medicover) zasugerował mi pakiet podstawowych badań do wykonania, w kierunku diagnozowania niepłodności, i polecił Parens.
Nasze odczucia po wizytach niestety nie są najlepsze - kluczowy wynik badania zaginął, później się znalazł, z zupełnie inną datą niż było wykonywane badanie (2 miesiące różnicy). Byliśmy też na pierwszej wizycie u dra Janeczko, także nie poczuliśmy nici porozumienia, szukamy więc dalej.

Szczególnie proszę o info osoby, które mają doświadczenia związane z diagnozowaniem niepłodności u mężczyzn.
suana
Posty: 3817
Rejestracja: 03 cze 2010 16:18

KRAKÓW I OKOLICE (cz.II)

Post autor: suana »

sunny_krk ja od razu proponowalabym uderzyc do Czech- reprofit.Ewentualnie Katowice- moze Bocian? W Krakowie nie moge nic polecic.

czerwiec 2011-IVF synek wyczekany

crio w VII 19 -nieudany :(

05.20 IMSI -nieudane :(

04.21 AZ beta pozytywna :):)



08.12 JEST ON- braciszek:)


sunny_krk
Posty: 2
Rejestracja: 07 cze 2021 13:16

KRAKÓW I OKOLICE (cz.II)

Post autor: sunny_krk »

suana, chodzi o lekarzy w krakowskich klinikach czy raczej metody? Czy np. o dostępność lekarzy andrologów?
Katowice oczywiście wchodziłyby w grę, kilka razy mignęła mi ta klinika tu na forum.
suana
Posty: 3817
Rejestracja: 03 cze 2010 16:18

KRAKÓW I OKOLICE (cz.II)

Post autor: suana »

sunny_krk pisze: 07 cze 2021 22:31 suana, chodzi o lekarzy w krakowskich klinikach czy raczej metody? Czy np. o dostępność lekarzy andrologów?
Katowice oczywiście wchodziłyby w grę, kilka razy mignęła mi ta klinika tu na forum.
Sama nie mam duzego doswiadczenia jesli chodzi o kliniki w Kraku.Ale dziewczyny z Krakowa szukały nie raz pomocy poza np w Katowicach lub Ostrawie

czerwiec 2011-IVF synek wyczekany

crio w VII 19 -nieudany :(

05.20 IMSI -nieudane :(

04.21 AZ beta pozytywna :):)



08.12 JEST ON- braciszek:)


ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”