ŁÓDŹ

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

martewka
Posty: 22
Rejestracja: 30 lis 2011 15:25

Re: ŁÓDŹ

Post autor: martewka »

Witam serdecznie, słyszałam, że jak idzie się do dr. Sobkiewicza na pierwszą wizytę to on daje taką karteczkę jakie badania powinnyśmy zrobić i pokazać wyniki na następnej wizycie. Chciałam zapytać czy któraś z Was ma może wykaz tych badań i mogłaby napisać jakie to badania i w którym dniu cyklu je robić? Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Gość

Re: ŁÓDŹ

Post autor: Gość »

martewka nie ma uniwersalnej karteczki...lista badań zależy od tego co już macie zbadane, a co nie..jak długo się leczycie, ile staracie, ile macie lat, na co chorujecie
martewka
Posty: 22
Rejestracja: 30 lis 2011 15:25

Re: ŁÓDŹ

Post autor: martewka »

mko bardzo dziękuję za odpowiedź, [treść niezgodna z tematem wątku] Muszę umówić się na wizytę do dr. Sobkiewicza. Z tego co mi wiadomo pierwsza wizyta jest na NFZ tak? Pozdrawiam cieplutko.
Awatar użytkownika
Gość

Re: ŁÓDŹ

Post autor: Gość »

martewka pisze: Z tego co mi wiadomo pierwsza wizyta jest na NFZ tak?
może być na nfz ale na termin trzeba chwilkę poczekać-około 2 tygodnie...jeśli prywatnie to jest to kwestia dni
powodzenia :)
Awatar użytkownika
Pandora1
Posty: 28
Rejestracja: 01 lut 2013 15:18

Re: ŁÓDŹ

Post autor: Pandora1 »

Cześć dziewczyny.

Znacie może prof Piotra Woźniaka? Przyjmuje na Kasprzaka. Pracuje też w ICZMP. Przeczytałam cały wątek i nic o nim nie było. Dojeżdżam do niego z Warszawy z polecenia i chciałam wiedzieć czy ktoś ma z nim jakieś doświadczenia.

Pozdrawiam.
mardemkra
Dokarmiam bociana ;) 1% dla bociana
Posty: 19401
Rejestracja: 18 paź 2011 10:40

Re: ŁÓDŹ

Post autor: mardemkra »

hej, mam pytanie czy wiecie gdzie jeszcze oprócz Gamety przyjmuje psycholog Aleksandra Gozdek-Piekraska? a może znacie jeszcze kogoś kto pomoga pod kątem niepłodnosci?

10.2010 start

10.2011 azoo

09.2013 ICSI, 3xET

11.2014 II ICSI - cb

01.2015 crio Blastka 4AA: 6dpt :testI: ; 7dpt - 122,99; 8dpt - 194,5; 10dpt - 458,5; 12dpt - 1042,66; 14dpt - 1950,13; 22dpt - :love:


koneffka
Członek Stowarzyszenia
Posty: 2601
Rejestracja: 07 cze 2007 00:00

Re: ŁÓDŹ

Post autor: koneffka »

mardemkra polecam dr Jolantę Chanduszko-Salską. Wspaniała terapeutka, tel. na prv, jeśli byś chciała. pozdr.
7 IUI, IVF

ICSI i jest :
Córeczka

Au naturel : Syneczek

crio - jedna krecha
asia.ap
Dokarmiam bociana ;) 1% dla bociana Administrator Członek Stowarzyszenia
Posty: 23117
Rejestracja: 08 lut 2011 20:20

Re: ŁÓDŹ

Post autor: asia.ap »

Drodzy Forumowicze!

Wspólnie z Ośrodkiem Studiów nad Płodnością Człowieka zapraszamy serdecznie do obejrzenia wirtualnej konferencji, podczas której przedstawimy Wam nasze najnowsze wydawnictwo internetowe pt.
„Praktyczny poradnik dla pacjenta: jak wybrać klinikę leczenia niepłodności?”.

Nasz poradnik przeznaczony jest dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją drogę ku dziecku i zastanawiają się, gdzie się leczyć. Liczymy też na udział tych z Was, którzy przez tę drogę przeszli i mogą się podzielić doświadczeniem oraz uwagami.
Konferencja uwzględnia udział widzów poprzez czat, więc liczymy na Wasze wskazówki i komentarze: czym się kierowaliście wybierając klinikę? Co było dla Was ważne? Co poradzilibyście osobom, przed którymi stoi taki wybór? Dla najaktywniejszych uczestników przewidzieliśmy nagrody książkowe!
Zapraszamy do oglądania i uczestniczenia dziś o godz. 18.00.
Aby obejrzeć i wziąć w niej udział kliknijcie link aktywacyjny (nagranie rusza punktualnie o godzinie 18.00 w dniu 21.01.2014):

http://www.osrodekstudiow.pl/

W dyskusji studyjnej udział wezmą:
prof. dr hab. n med. Rafał Kurzawa – Ekspert Ośrodka Studiów nad Płodnością Człowieka
dr Piotr Lewandowski z przychodni Novum
mgr Dorota Gawlikowska, psycholog przychodni Novum
Anna Krawczak ze Stowarzyszenia NASZ BOCIAN
para forumowiczów portalu nasz-bocian.pl, która podzielą się swoim doświadczeniem z widzami
Karina i Dorota z mężami, bohaterki serialu TLC, które opowiedzą, co wydarzyło się w ich życiu od emisji serialu
Dorota Pułaska, producentka serialu TLC „In Vitro. Czekając na dziecko”
reprezentanci mediów.

Rozmowa gości dotyczyć będzie również badań nad pacjentami, które przeprowadził Ośrodek. Porozmawiamy też o tym, JAK się leczyć, czyli co to są rekomendacje w leczeniu niepłodności, w jaki sposób je przygotowano i dlaczego pacjenci powinni je znać.

Serdecznie zapraszamy do oglądania debaty!

Start:2009, 2011/2012 - 3xIUI, 10.2012 - IMSI, 2xcrio; 07.2013 - IMSI

27.01.2014 IMSI i jest Julcia; 10.2016 - crio, 09.2017 - ICSI, 05.2019 - ICSI



2020 - chyba czas powiedzieć dość


bea72
Członek Stowarzyszenia
Posty: 13912
Rejestracja: 01 sty 2009 01:00

Re: ŁÓDŹ

Post autor: bea72 »


Kochani! Nasz-Bocian został poproszony o zaopiniowanie
Projektu Ustawy o Leczeniu Niepłodności.
Nie bądź obojętny.
Weź udział w dyskusji!!!
Awatar użytkownika
aniazuczek
Posty: 18
Rejestracja: 10 sty 2011 15:19

Re: ŁÓDŹ

Post autor: aniazuczek »

Kto aktualnie korzysta z programu MZ w Salve Medica?
maj 2014 wizyta w Salve Medica
1.09.2014 pierwsza próba
12.09.2014 :( nie udało się
październik 2014 :( NIC
Kwiecień 2015- bez powodzenia w Artemidzie
Sierpień 2015- bez powodzenia w Artemidzie
V_L
Posty: 683
Rejestracja: 06 maja 2007 00:00

Re: ŁÓDŹ

Post autor: V_L »

2010 laparo - Endometrioza II

08.2014 ivf Gameta Rzgów

Crio 22.09 6 dniowego blastusia 4CC, beta 9dpt <0,1 :(

Crio 27.10 5 dniowego blastusia 4CC - udało się! Synek ur. 20.07.2015

CB luty 2019

2019 laparo nr 2 - lewy jajowód niedrożny.

Immuno?
Aga1977_
Posty: 290
Rejestracja: 25 cze 2013 11:12

Re: ŁÓDŹ

Post autor: Aga1977_ »

dziewczyny, a co słyszałyście o dr. Michale Radwanie z Gamety ???

Słyszałam od dwóch koleżanek że jest dobry. :)
Awatar użytkownika
oiseaux
Posty: 11
Rejestracja: 25 maja 2014 06:19

Re: ŁÓDŹ

Post autor: oiseaux »

Z ta Jego dobrocią to różnie bywa....
Byłam jego pacjentką i wrażenia mam bardzo mieszane. Wszystko jest uzależnione od humorku pana doktora. Raz tłumaczy wszystko a raz w ogóle nie słucha, bywa opryskliwy i człowiek ma wrażenie , że przeszkadza..... Oczywiście w moim wypadku pan doktor mi nie pomógł...
Oiseaux
Aga1977_
Posty: 290
Rejestracja: 25 cze 2013 11:12

Re: ŁÓDŹ

Post autor: Aga1977_ »

oiseaux pisze:Z ta Jego dobrocią to różnie bywa....
Byłam jego pacjentką i wrażenia mam bardzo mieszane. Wszystko jest uzależnione od humorku pana doktora. Raz tłumaczy wszystko a raz w ogóle nie słucha, bywa opryskliwy i człowiek ma wrażenie , że przeszkadza..... Oczywiście w moim wypadku pan doktor mi nie pomógł...
a gdzie się udałaś po doktorku (jesteś z Łodzi ? ) ? ? ?

ktoś Ci pomógł ? :)
Awatar użytkownika
oiseaux
Posty: 11
Rejestracja: 25 maja 2014 06:19

Re: ŁÓDŹ

Post autor: oiseaux »

Jestem z okolic Łodzi. Jeszcze nigdzie się nie udałam, gdyż muszę odczekać odpowiedni czas po in vitro. Ale przygodę swoją w ogóle zaczynałam w Salve -bardzo nie miłe mam wspomnienia, ale o tych może nie będę pisać. Potem trafiłam do Gamety , tu jak wspomniałam odczucia mieszane. Oprócz powyższych zarzutów nie podobało mi się brak informacji ze strony lekarza M.R. o kosztach dodatkowych jakie musiałam ponieść w trakcie procedury i notoryczne opóźnienia wizyt. Tak jak 15 czy 20 minut uważam za normę tak godzinne lub dłuższe spóźnienia uważam za karygodne.
Teraz nie wiem gdzie się udać, być może po czasie ochłonę i wrócę do Gamety ale jeszcze rozważam Novum.
Oiseaux
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”