KLINIKA MEDART W POZNANIU (cz.II)

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
Agniesia86_20
Posty: 2
Rejestracja: 09 lip 2019 09:15

Re: KLINIKA MEDART W POZNANIU (cz.II)

Post autor: Agniesia86_20 »

Witam ile kosztuje badanie nasienia w med art
tortillka
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2020 09:05

KLINIKA MEDART W POZNANIU (cz.II)

Post autor: tortillka »

Liskaaa pisze: 04 kwie 2013 09:01 bloo Dokładnie, napisałam to właśnie po to, żeby osoby, które biorą pod uwagę wybór tej kliniki zastanowiły się dwa razy. Jeśli są na takim etapie, na jakim ja byłam wtedy mogą nawet nie wiedzieć jak bardzo ważne są niektóre "szczegóły"... Dziś zwracam uwagę na to jak funkcjonuje klinika, w której się leczę, czy przestrzega rekomendacji i wytycznych, czy ma przejrzyste procedury i czy raportuje do ESHRE. Wtedy wydawało mi się to przesadą, dziś wiem, że takie rzeczy trzeba sprawdzać. Przecież nawet kupując auto sprawdzamy jego stan, wybieramy się do serwisu, sprawdzamy dokumenty. Wybierając klinikę jednak często za bardzo kierujemy się emocjami i myślą "po prostu chcę mieć dziecko i to jak najszybciej" i dajemy się tym emocjom ponieść przez co odrzucamy niektóre fakty. Tak przynajmniej było ze mną. Długo możnaby o tym mówić, ale to już poza tematem, więc kończę :)

Liskaaa, mogę wiedzieć jaką klinikę wybrałaś?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”