ANGLIA

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
ewa844
Posty: 49
Rejestracja: 15 lis 2010 21:18

Re: Szukam bratnich dusz z Anglii

Post autor: ewa844 »

szatan ja mialam merional150 przez 7dni a nastepnie 118 przez 3 dni.Mialam 22 komorki.Zbadaj sobie AMH i wtedy bedziesz wiedziec jak tam Twoje jajniki i ile pecherzykow beda mogly wyprodukowac(jesli tak moge powiedziec).Ja nie mialam zbytnio wysokiego wyniku a pecherzykow bylo duzo.Wszystko tez zalezy od lekarzy!
szatan1
Posty: 7
Rejestracja: 03 sty 2011 14:26

Re: Szukam bratnich dusz z Anglii

Post autor: szatan1 »

ewa844 we wtorek mam wizyte u lekarza w gp chce poprosic o skierowanie na podstawowe badania to poprosze o te AMH tez, w lutym jedziemy do polski do warszawy wybralismy novum i chcialabym miec w miare swieze wyniki tutaj fsh ostatnio robili mi w styczniu a listopadzie mielismy dopiero podejscie do ivf,a jakie prawidlowe normy musi miec AMH i jesli mozesz to napisz jakie masz fsh
2001 ivf poznan nieudane 2009 ivf londyn nieudane 2010 ivf londyn nieudane 2011 zamiar podejścia do ivf w Polsce
ewa844
Posty: 49
Rejestracja: 15 lis 2010 21:18

Re: Szukam bratnich dusz z Anglii

Post autor: ewa844 »

szatan nie wiem jakie wyniki AMH mialam ale w klinice powiedzieli mi ze niewysokie.Fsh mam 6.7iu/L a normy to 3.0-8.1 Badanie robilam dosc dawno.
Klinika Novum jest bardzo dobra z tego co slyszalam.
chega
Posty: 4
Rejestracja: 29 maja 2010 22:48

Re: Szukam bratnich dusz z Anglii

Post autor: chega »

Dzien doberek wszystkim. Troche nas cos przystopowalo tutaj, mam nadzieje, ze wszystko u Was w pozadku.
U mnie ok; skan przezylam (nic strasznego,naprawde nie ma sie czego bac), wszystkie wyniki dobre wiec dzis jestem pierwszy dzien na clomifene. 5 dni a potem zobaczymy co sie bedzie dzialo. Trzymajcie kciuki i odezwijcie sie "angielskie staraczki" :lol:
adziunia
Posty: 5
Rejestracja: 15 lut 2011 16:18

Re: Szukam bratnich dusz z Anglii

Post autor: adziunia »

witam
jestem tu nowa i szczerze mowiac pierwszy raz na forum :) . mam podobny problem,staramy sie o dzidziusia od ponad roku i nic :( .od jakiegos czasu moj @ wyglada inaczej (obfity i z duza iloscia skrzepow ale krotrzy niz do tej pory,z 6dni zmniejszyl sie na 4,mam tez od jakiegos czasu problem z krostkami na twarzy-wysyp) niewiem czy to moze byc przyczyna braku dzidziusia ale postanowilam z tym wybrac sie do gp,szczerze straszne mam obawy co pani doktor na to powie (wiem ze tutaj ciezko doprosic sie jakichkolwiek badan)dodam ze mam juz jedno 5 letnie dziecko i mam obawy ze to wyklucza mnie od badan (bo przeciez juz zaszlam raz w ciaze).zapomnialam dodac ze moj maz na jedno jajko nie pracujace (operacja w dziecinstwie),wiem ze mimo to zaszlam w ciaze ale po urodzeniu dziecka maz pracowal w fabryce w warunkach szkodliwych.czy moze wiecie cos na ten temat? dziekuje za kazda odp
kamila2510
Posty: 6
Rejestracja: 16 wrz 2010 18:19

Re: Szukam bratnich dusz z Anglii

Post autor: kamila2510 »

Hej,
My z mezem staramy sie od roku - bezskutecznie.
W grudniu bylismy w PL i zrobilismy sobie badania - w tym badania nasienia. Wyszly b niekorzystnie. Po powrocie do UK wybralismy sie do GP. Po wysluchaniu nas powiedzial, ze musza obejrzec nasze wyniki w jezyku angielskim, wiec wyslal nas na badania jeszcze raz. Teraz czekam do3ego marca - to ma byc 21 dzien cyklu - wtedy maja mi pobrac krew i zrobic wymaz z pochwy.
Powiedzial, ze jesli wyniki beda takie jak te z PL to skieruja nas pewnie na IVF.. Zobaczymy... Tu gdzie mieszkamy jest tylko jedno jedyne podejscie w ramach NHS. Miejmy nadzieje ze sie uda, jesli nie to do kolejnej proby podejde w PL - taniej...
Pozdrawiam wszystkie staraczki!
Nad_Zie_Ja
Posty: 5
Rejestracja: 29 gru 2010 03:01

Re: Szukam bratnich dusz z Anglii

Post autor: Nad_Zie_Ja »

chcialam sie tylko podzielic informacjami: ostatnio czytalam super ksiazke pod tytulem: "Taking Charge of Your Fertility: The Definitive Guide to Natural Birth Control" T.Welsh.
POmoglo mi to znacznie w zrozumieniu swojego cyklu, uwazam ze jest super dla kogos kto jak ja dopiero zaczyna monitorowac temperature ciala z rana, jak szkolny podrecznik wlasciwie. kupilam na ebayu za jakies 4 funty i sie ciesze :P bo jest jakies swiatlo w tunelu
4 lata unexplained infertility, ale nie tracimy nadziei...:)
Awatar użytkownika
ibiza69
Posty: 819
Rejestracja: 16 mar 2011 13:47

Re: Szukam bratnich dusz z Anglii

Post autor: ibiza69 »

Hej mieszkam w Hampshire, (25 i 26l) z mężem staramy się o dzidziusia 3lata, podstawowe badania zrobilismy przez NHS,(od pierwszego badania do teraz minął prawie rok) gb od razu skierował nas do prywatnej kliniki (mało plemników i duzo o abnormalnej formie). W maju zaczynamy cały proces z IVF. Jestem strasznie podekscytowana. pozdrawiam :D
Starania od 2008
oligoasthenozoospermia

Wessex Fertility:
maj2011 I ICSI- :(
listopad2011- crio :(
Invimed :
10.2012 ICSI :)
28.10.2012 zobaczyłam piękniutkie II
29.10.2012 (10dpt) beta 128.5; 777.60; 75.300
14.11.2012 biją dwa serduszka :)
kamila2510
Posty: 6
Rejestracja: 16 wrz 2010 18:19

Re: Szukam bratnich dusz z Anglii

Post autor: kamila2510 »

Ciekawe ile nam to zajmie....
Od GP dostalismy skierowanie na krew i nasienie (to bylo na koniec lutego/poczatek marca). Teraz druga wizyta u GP 29tego marca... Ciekawe co powie. Z wynikow zrobionych w PL wiemy ze nasz problem to 4mln plemnikow. Ciekawe co zaproponuja... Mam nadzieje ze nas skieruje do kliniki od razu i nie kaze sie starac kolejnych kilka miesiecy.
Pozdrawiam!

Dodane -- 19 Mar 2011 02:07 --

Ibiza69, powiedz prosze dlaczego to trwalo rok?
Jak mozesz napisz prosze jakie badania mieliscie robione, czy musialas duzo brac wolnego w pracy, albo jesli nie pracujesz to tak na oko - myslisz ze trzeba rezerwowac urlop w pracy na te badania?
Pozdrawiam b serdecznie!

[treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]
Awatar użytkownika
ibiza69
Posty: 819
Rejestracja: 16 mar 2011 13:47

Re: Szukam bratnich dusz z Anglii

Post autor: ibiza69 »

U nas problemem jest 1,5 mln plemników, takze bylo wiadomo że bedzie ciężko. Mozesz sama sie umówic w prywatnej klinice (koszt wizyty to ok 100f), troche to kosztuje ale od razu bedziesz wiedziała na czym stoicie, bez straty czasu i nerwów! Jak moge wiedziec.. gdzie mieszkacie?
Pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Dodane -- 23 Mar 2011 23:36 --

Pracuje 4dni na 4 takze staraliśmy sie umawiac w te moje dni wolne, niestety maz pracuje od poniedzialku do piatku..to u niego trzeba bylo kombinowac. Przede wszytkim badanie nasienia trzeba powtorzyc 3 razy w odstepach min 1 miesiąca, jezeli chodzi o mnie to badanie krwi i usg. Nie bralismy urlopu bo wszytsko było rozpiete w czasie. Teraz kiedy zaczynamy juz caly cykl z ifv wzielam caly miesiac urlopu.
ps. bardzo polecam dla meza tabletki "wellman conception" jedo opakowanie poprawilo wyniki o 10% zawsze to cos..:)
:P pozdrawiam :*

Dodane -- 24 Mar 2011 11:22 --

Trwalo to tak dlugo bo wszystkie podstawowe badania robilismy przez NHS zeby choc troche zaoszczedzic, co bylo bledem bynajmniej w naszym przypadku. Potrafilismy na jedne wyniki czekac nawet miesiac a inne gdzies im sie zawieruszaly :/. Nie chce Cie negatywnie nastawiac, tak bylo u nas ale u Was nie musi :)
Starania od 2008
oligoasthenozoospermia

Wessex Fertility:
maj2011 I ICSI- :(
listopad2011- crio :(
Invimed :
10.2012 ICSI :)
28.10.2012 zobaczyłam piękniutkie II
29.10.2012 (10dpt) beta 128.5; 777.60; 75.300
14.11.2012 biją dwa serduszka :)
kamila2510
Posty: 6
Rejestracja: 16 wrz 2010 18:19

Re: Szukam bratnich dusz z Anglii

Post autor: kamila2510 »

Czesc, dziekuje ze odpisalas :)

Bylismy u GP ponownie, od razu skierowal nas do szpitala na wizyte u ginekologa - maja mnie podobno przebadac, aby posprawdzac czy aby ze mna wszystko w porzadku, czy jednak cos nie tak i umnie.

Wizyta za 3 tygodnie, wiec nie az tak strasznie dlugo. Ja pracuje jeden tydzien od 7 do 3, a kolejny od 14 do 22, wiec poki co staram sie umawiac albo przed praca, albo po pracy.
W pracy moglabym powiedziec ze mam wizyte u lekarza i bez problemu sie zwolnic wczesniej lub zaczac troszke pozniej, no ale za chwile beda sie dopytywac co mi dolega..a raczej nie chce z nikim sie tym dzielic.

Czytalm gdzies na angielskim forum, ze dziewczyny czesto mowia w pracy szefowi przez co przechodza i wtedy nie maja problemow z wizytami i zabiegami. Ja jakos nie wyobrazam sobie tej rozmowy, choc szefa mam wyrozumialego.

Sprobuje zaczac od NHS, ale masz racje - juz teraz jestem pod wrazeniem, ze to bedzie trwalo i trwalo..

Jestem z Northampton - tu niestety mamy tylko jedno podejscie do IVF w ramach NHS.. A jak jest u Ciebie?

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
ibiza69
Posty: 819
Rejestracja: 16 mar 2011 13:47

Re: Szukam bratnich dusz z Anglii

Post autor: ibiza69 »

Ja powiedziałam w pracy ze mam "problemy kobiece" z kliniki dali mi list nie okreslajacy dokladnie co mi jest...tez nie chce sie z nikim tym dzielic, wiadomo jacy ludzie potrafia byc...
Czekam na mieisiaczke i zaczynam brac zastrzyki, chyba zdecydujemy sie na dwa zarodki będa blizniaki :) jestem pelna nadziei juz nie moge sie doczekac
Pozdrawiam :)

Dodane -- 18 Kwi 2011 11:53 --

Ja powiedziałam w pracy ze mam "problemy kobiece" z kliniki dali mi list nie okreslajacy dokladnie co mi jest...tez nie chce sie z nikim tym dzielic, wiadomo jacy ludzie potrafia byc...
Czekam na mieisiaczke i zaczynam brac zastrzyki:) jestem pelna nadziei juz nie moge sie doczekac
Pozdrawiam :)

aha ...u mnie trzeba miec ukonczone 30lat zeby IVF bylo refundowane i tez tylko raz....takze mnie to nie dotyczy :/
Starania od 2008
oligoasthenozoospermia

Wessex Fertility:
maj2011 I ICSI- :(
listopad2011- crio :(
Invimed :
10.2012 ICSI :)
28.10.2012 zobaczyłam piękniutkie II
29.10.2012 (10dpt) beta 128.5; 777.60; 75.300
14.11.2012 biją dwa serduszka :)
kamila2510
Posty: 6
Rejestracja: 16 wrz 2010 18:19

Re: leczenie w ANGLII

Post autor: kamila2510 »

[treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]
Awatar użytkownika
ibiza69
Posty: 819
Rejestracja: 16 mar 2011 13:47

Re: leczenie w ANGLII

Post autor: ibiza69 »

[treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]
Starania od 2008
oligoasthenozoospermia

Wessex Fertility:
maj2011 I ICSI- :(
listopad2011- crio :(
Invimed :
10.2012 ICSI :)
28.10.2012 zobaczyłam piękniutkie II
29.10.2012 (10dpt) beta 128.5; 777.60; 75.300
14.11.2012 biją dwa serduszka :)
amelia7
Posty: 1
Rejestracja: 07 lis 2010 16:53

Re: ANGLIA

Post autor: amelia7 »

hey dziewczyny,

jeste nowa na forum ale chcialam dowiedziec czy ktoras z Was bierze metformin w zwiazku z zespolem policystycznych jajnikow...dodam, ze staram sie o dzidzie od dwoch lat i mialam 2 poronienia w 7 tygodniu...bede wdzieczna za kazda odpowiedz...trzymam za was kciuki...amelia z angli
amelia7
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”