WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Stynka
Posty: 8
Rejestracja: 28 cze 2004 00:00

WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE

Post autor: Stynka »

Raporty finalne z 2015r. dot.
:arrow: Centrum Zdrowia Rodziny Ab ovo
:arrow: Specjalistyczne Centrum Medyczne OVUM



Drogie Panie i Drodzy Panowie
Mam bardzo niemiłe doświadczenia z lekarzami, tak naprawdę to nie wiem do akiego lekarza się udać. Gdy tylko zauważą że ludziom bardzo zależy na dziecku to potrafią z pacjentów wyciągnąc wiele - wiecie czego.
Postanowiłam, więc zrobić ranking lekarzy w woj. lubelskim. Przysylajcie do mnie oceny lekarzy - umówimy się, że będzie to ocena od -5 do +5, ja na koniec każdego miesiąca będę to zbierać i wyliczę oceny poszcególnych lekarzy, zrobię tabelkę i powiadomię was o wynikaach - powiedzmy, że zrobię to w ciągu 7 dni od zakończenia miesiąca. Czekam więc na oceny lekarzy (jak możecie to podawajcie miejsca, gdzie przyjmują), do tabel dodam również ważne komentarze na temat poszczeólnych lekarzy oraz ilość udanych i nie udanych In Vitor i inseminacji (ewentualnie). Wierzę że z Waszą omocą uda nam się stworzyć całkiem ciekawy poradnik. Sama z niego skorzystam.
Zapraszam.
Pozdrawiam
Justyna
Awatar użytkownika
Ramona
Posty: 17
Rejestracja: 13 cze 2004 00:00

lekarze

Post autor: Ramona »

Bardzo ciekawy pomysł :D , dziewczyny piszcie to nam wszystkim pomoże. Ja mogę coś powiedzieć o drKamińskim- miły, uprzejmy, dobry fachowiec, zawsze uśmiechnięty, ale za 70 zł. w gabinecie prywatnym na Fabrycznej. Ale jeśli jest coś nie tak i trafisz do szpitala to: nie ma czasu, nie zobaczy co się z tobą dzieje, nie odwiedzi , musisz sama biegać po szpitalu szukać go i się coś może dowiesz. Ja lekarz zmieniłam na dr Mroczkowskiego , chętnie poczytam coś o nim. Ocena DR Kamiński - 0(wiedza + obojętność= 0)
Awatar użytkownika
aknalb
Posty: 1780
Rejestracja: 11 maja 2004 00:00

ranking lekarzy

Post autor: aknalb »

Ja zaczęłam od dr Jacka Tomaszewskiego. Poszłam z polecenia i jestem zła tak, że bym go... :firing:
Zmarnowane pól roku. Po konsultacji z innymi dziewczynami doszłyśmy do wniosku że ma swoją ramówkę leczenia i jeśli uda ci sie wpasować z problemem to ok. a jeśli nie to bieda ci. Jest bardzo chaotyczny, nigdy nie ma w szpitalu czasu, wizyta to 5 min. Mnie przez pól roku leczenia zbadał raz na moją wyraźną prośbę. Bez sprawdzenia na USG stymulował moje idealnie zdrowe jajniki i podawał Pregnyl a w ogóle nie było takiej konieczności. Ocena -4
Awatar użytkownika
Agusia
Posty: 1315
Rejestracja: 30 lis 2002 01:00

Post autor: Agusia »

Dziewczyny!
dołączam się do gorzkich opinii o lubelskich lekarzach. Nic mi nie pomogli, tylko "oczyszczali" z martwych dzieci. Córcię mam dzięki lubelskiemu OAO. Postaram się być na spotkaniu! Pozdrowionka :D
Agusia
NAJSZCZĘŚLIWSZA NA ŚWIECIE MAMUSIA WERONIKI I MARTY
[url=http://foto.onet.pl/eakyg,488fsgw44gf0]moje skarby[/url]
Awatar użytkownika
Merlin
Posty: 1077
Rejestracja: 03 lip 2002 00:00

Post autor: Merlin »

Witam wszystkich!
Ja leczę się od 2000 roku niestety bez efektu. Leczyłam się między innymi u dr Wdowiaka. Mi nie pomógł, ale mogę go z czystym sercem polecić. Nie działa stereotypowo, myśli (to bardzo ważne!!!) nad strategią leczenia i ogólnie chyba mu zależy. Jest sympatyczny i z poczuciem humoru, a to też sie liczy.
Odradzam wizyty w AbOvo. Po kilku wizytach w tym centrum byłam bardzo rozczarowana ich materializmem. Byłam u prof. Putowskiego.
Pozdrawiam i powodzenia
Do zobaczenia w niedzielę
Merlin
Madziaa
Posty: 48
Rejestracja: 23 wrz 2003 00:00

Post autor: Madziaa »

To może ja napisze coś optymistycznego :D

Zdiagnozowane PCO, burza hormonów, za wysoka prolaktyna, kompletny brak owulacji! Pierwszy stymulowany cykl, pierwsze leki, pierwsza iui u Wdowiaka i .....trafiony zatopiony-24 tydzień cudownej zdrowej ciąży, a szanse były niewielkie.

Gdybym miała polecić dobrego lekarza z Lublina (troche wędrowałam po różnych gabinetach) to przede wszystkim lekarze ze Staszica:

dr Wdowiak- miły, sympatyczny, zawsze znajdzie czas na rozmowe, dokładny, podobno w Lublinie ma najlepszą reke do inseminacji. Dla mnie zasługuje na +5

dr Swatowski- również polecam, troche zabiegany, ciężko sie do niego dostać, prawa rączka profesora, ale za to konkretny. U mnie ma +5

dr Mroczkowski- słyszałam różne opinie, osobiście nie miałam przyjemnosci wiec nie bede oceniać

dr Bakalczuk- nie polecam (-5)

dr Sobstyl- jedna koleżanka z boćka zaszła u niej w ciąże, ma ślicznego synka, wiec przychylam sie do pozytywnej opinii, poza tym bardzo miła (+2)

prof. Jakiel- ma wiele pacjentek, ale łatwiej dostac sie do niego prywatnie niz w klinice. Raczej jest na bloku operacyjnym niz w przychodni (+3)

Jeżeli chodzi o prywatne kliniki to nie jestem przekonana co do skutecznosci leczenia, ale co pacjentka to inna opinia. Nic nowego sie nie dowiedziałam, a kasy ubyło. Po 2 miesiącach zrezygnowałam i to był strzał w dziesiątke!

Dziewczyny, dobry lekarz to podstawa, bardzo sie ciesze ze powstał ten wątek, ja jak szukałam lekarza nie miałam żadnego rozeznania, ale na całe szczęście trafiłam bardzo dobrze
czekam na moje szczęście!
Awatar użytkownika
jesienna_dziewczyna
Posty: 72
Rejestracja: 02 lut 2004 01:00

Post autor: jesienna_dziewczyna »

Ja troche nie na temat,
Maadzia - gdzie robisz USG ciązy? Szukam dobrego gabinetu i sensownego lekarza ktory opowie co i jak. Moze dr wdowiak robi USG? Z gory dziekuje za odpowiedz
pozdrawiam
Awatar użytkownika
puszek12
Posty: 47
Rejestracja: 05 lip 2004 00:00

Post autor: puszek12 »

to i ja sie dolacze-dr.Wajnberg polecila mi go znajoma ktora przez prawie 10 lat walczyla z pco a teraz ma 5 dzieci na glowie:) coz na mnie zrobil jak najgorsze wrazenie luteina przez poltora roku bez zadnych badan zero monitoringu,zero reakcji na moje prosby o porobienie badan...coz dla mnie zupelnie -5 ale co kobieta to inna opinia...
Awatar użytkownika
marlenka
Posty: 177
Rejestracja: 31 mar 2004 00:00

Post autor: marlenka »

Ja leczę się u dr Wdowiaka w jego prywatnym gabinecie (rok), natomiast inseminacje miałam w Ovum. Niestety narazie bez rezultatów a miałam już kilka inseminacji. Mimo to oceniam doktora dobrze
ocena:+4. A jeśli chodzi o innych lekarzy to nic nie mogę powiedzieć bo dr Wdowiak był pierwszy i nie mam pojęcia jak jest u innych.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ERKON
Posty: 353
Rejestracja: 26 wrz 2003 00:00

Post autor: ERKON »

Kolejna pacjentka dr Wdowiaka, ocena 4 i dotego mały plusik, symatyczny, wizyty nie stresuja mnie, punktualny, mozna zawsze zadzwonic i uzgodnic jakies watpliwosci, minus to chyba brak strategii w moim leczeniu, to chyba najbardziej mnie drażni(każdy cykl z innymi lekami, nie zawsze tarafiony),mam nadzieje ,że to się zmieni leczę sie ok 8 miesięcy z przerwami.
Awatar użytkownika
Merlin
Posty: 1077
Rejestracja: 03 lip 2002 00:00

Post autor: Merlin »

Jeszcze raz ja!
Chciałam uściślić swoją wypowiedź. Jeżeli chodzi o dr Artura Wdowiaka - zdecydowanie 5+. Byłam też dr Sławomira Taczały - jest bardzo dobrym lekarzem, kompetentnym, szczerym (potrafi się przyznać do swojej niemocy, ale na pewno ma wielką wiedzę!), cierpliwym i sympatycznym - 5+. W sprawie prof Putowskiego - zdecydowanie 5- za to wszystko ca napisałąm poprzednio. Dr Bakalczuka zdecydowanie odradzam 5- (z różnych względów, za całokształt), a dr Swatowskiego zdecydowanie polecam, o ile komuś uda się do niego dostać, bo jest strasznie zapracowany, ale kompetentny i sumienny - 5+!!!
Byłam też u immunologów. Dr Jerzak - 4+ (konkretna, zdecydowana ale zbyt brutalna w przekazywaniu złych wiadomości). Dr Darmochwał oceniam również na 4+. Generalnie można obu Paniom zaufać.
Pozdrawiam i powodzenia. Mam nadzieję że moje doświadczenie komuś się na coś przyda.
Merlin
Awatar użytkownika
aknalb
Posty: 1780
Rejestracja: 11 maja 2004 00:00

ranking

Post autor: aknalb »

Dziewczyny, czy słyszałyście coś na temat Paszkowskiego?
On jest chyba z Jaczeskiego, bo mam koleżankę która wychwala go pod niebiosa, ale nikt nic o nim nie pisze.
Awatar użytkownika
agnesja
Posty: 158
Rejestracja: 22 kwie 2004 00:00

Post autor: agnesja »

dr Paszkowski pracuje z dr Baszak na Jaczewskiego na gin zachowawczej, jest tam ordynatorem, ale co do jego leczenia nie mam żadnych informacji, ale napewno nie jest złym lekarzem:)
Awatar użytkownika
Lubka
Posty: 394
Rejestracja: 22 sie 2004 00:00

Post autor: Lubka »

Do dr Tomaszewskiego chodzę od kilku lat i polecałam Go wszystkim. Rzeczywiście dobry specjalista tylko bardzo zabiegany, wiecznie goniący i to jest duży minus. Ale cała reszta +++ Moje leczenie zw z zajściem w ciąże trwało tylko trzy miesiące i pod serduchem noszę małego szkraba czego i Wam życzę.
Awatar użytkownika
andzia29
Posty: 552
Rejestracja: 20 lip 2004 00:00

Post autor: andzia29 »

WITAM DZIEWCZYNY JESTEM Z LUBLINA, LECZĘ SIĘ OD 1 ROKU BEZ EFEKTU.
DOBRZE ZE POWSTAŁ TAKI RANKING. JA LECZYŁAM SIĘ U DR ŚWIETLICKEJ SZPITAL NA LUBARTOWSKIEJ BARDZO MIŁA KOBIETA ALE CZY KOMPETENTNA?, JAK NIE TRAFI W LECZENIE TO KAPLICA 3 +
BYŁAM W ABOVO NIE MA O CZYM PISAĆ DR SZYMULA BEZ ZAINTERESOWANIA MNIE PRZYJMOWAŁ2+.
AKTUALNIE ZGŁOSIŁAM SIE DO PROF JAKIELA , ZOBACZYMUY CO DALEJ. BYŁAM NA PIERWSZEJ WIZYCIE , ZDANIA NIE MAM JESZCZE. MAM WYKONAĆ SZEREG BADAŃ.
CZY MACIE OPINIĘ NA TEMAT PROF ?.
BARDZO JESTEM CIEKAWA WASZEGO ZDANIA.
POZDRAWIAM :P :D :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”