OSTRZEŻENIE: LEKARZE - PARTACZE

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
adelajda16
Posty: 64
Rejestracja: 07 kwie 2015 22:36

Re: OSTRZEŻENIE: LEKARZE - PARTACZE

Post autor: adelajda16 »

Witam.
Osobiście odradzam wizytę w klinice leczenia niepłodności Macierzyństwo w Krakowie. Panie w recepcji, mało powiedziane, że są niemiłe, jedna jest nawet opryskliwa. Wizyty u Pana Szlachcica to zgroza. Ogólnie brak słów żeby opisać jak zostałam tam potraktowana. Pozdrawiam, A.
12/2014: ciąża naturalna (8 tc*);
Mutacja MTHFR, kariotypy ok, pwcj, niedoczynność tarczycy;
2016 r. SALVE KD: 2*IVF - beta: 0;
leczenie immuno;
08/2017: ciąża naturalna (11 tc*) - trisomia chromosmu 9;
Awatar użytkownika
kiciamiecia
Posty: 5
Rejestracja: 08 lut 2014 13:53

Re: OSTRZEŻENIE: LEKARZE - PARTACZE

Post autor: kiciamiecia »

Witam wszystkie Panie i Panów. Ze swojej strony nogami i rekami pragnę przestrzec wszystkie osoby z okolicy Bielska- Białej przed dr Szymalą z Galeny. Jest to krótko i bardzo kulturalnie mówiąc przedstawiciel handlowy i medyczny a nie lekarz!! Dla tego "pana" liczy się jedynie zarobek, bez mrugnięcia okiem chciał nas naciągnąć na dodatkowe badania, leczenie i inseminacje dobrze wiedząc, że w naszym przypadku jedynie IVF może przynieść owoce w postaci dzieciątka (bardzo niskie AMH). Dla tego człowieka liczy się tylko czy badania były wykonane w Galenie, czy krew była pobrana w Galenie, czy USG piersi to robił specjalista z Galeny itp. Po 3 minutach usg zapłacimy 100zł po zadaniu jednego dodatkowego pytania, wymianie zdań, nawiązaniu jakiejkolwiek rozmowy, wizyta już liczona podwójnie jako konsultacja - nawet jeśli całość przedłużyła się do 4 minut. Zlecił mężowi badania (podejrzewam że każdemu mężczyźnie zleca te same w tym samym miejscu ) a i tak nie umiał odczytać wyniku, dopiero jak mąż zgłosił wątpliwość to uznał, że faktycznie.. Stracił nasz czas i pieniądze, choć pieniądze to mały pikuś, bo przy bardzo niskim AMH moim wrogiem był właśnie czas.... I tego mu nie wybaczę, bo gotowy był mydlić mi oczy jeszcze przez wiele miesięcy.. :( Dopiero w Provicie w Katowicach Pani doktor otworzyła mi oczy i powiedziała że to ostatni dzwonek na IVF za rok jedynie komórka dawczyni.... Pamiętajcie Bogdan Szymala - Galena to człowiek niegodny zaufania jakim obdarza się lekarza!!
30.08.16. Pierwsze IVF - jesteś :)
zetton
Posty: 8
Rejestracja: 02 kwie 2012 16:59

Re: OSTRZEŻENIE: LEKARZE - PARTACZE

Post autor: zetton »

Przestrzegam przed doktorem sobkiewiczem z salve medica i jego te klinika a raczej fabryka robienia pieniędzy! Doktorek nie chciał wypisać zwolnienia mi podczas brania intralipidu gdyż jak twierdzi to nie choroba a lekarze którzy wypisują zwolnienia to frajerzy! Tak dziewczyny właśnie tak powiedział lekarz który leczy niepłodność ! Przestrzegam ostrzegam nie warto tracić czasu i pieniedzy
szypułka_29
Posty: 9
Rejestracja: 21 lis 2016 12:27

Re: OSTRZEŻENIE: LEKARZE - PARTACZE

Post autor: szypułka_29 »

[post wymoderowany jako niezgodny z tematem wątku]
Sysia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”