WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mycha1215
Posty: 26
Rejestracja: 27 gru 2005 01:00

Post autor: mycha1215 »

Kropka28

Witam

Ja cały czas lecze się u Dr Kiecki to świetny lekarz

Jestem po pierwszej i udanej iseminacji obecnie jestem w 7 tyg ciąży

Myśle że spokojnie możesz się do niego udać !!


Pozdrawiam gorąco

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
kropka28
Posty: 345
Rejestracja: 11 sty 2006 01:00

Post autor: kropka28 »

Mycha1215! Dziękuję za odpowiedź i słowa...nadzieji :D . Trzymam kciuki i pozdrwiam ciepło....Pa
Awatar użytkownika
ana22
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2006 00:00

dr Michalik - Tychy

Post autor: ana22 »

Witam!
Jestem w 6 miesiącu ciąży i chciałam wyrazić swoją opinie o doktorze Michaliku. Jest ona jedynie pozytywna. Jestem pierwszy raz w ciąży w związku z czym bardzo się denerwuję porodem. Uspokaja mnie myśl, że (jak wszystko będzie ok) przy porodzie będzie dr Michalik, jest on dobrym specjalistą, odpowiada mi na każde pytanie, nawet te "głupie", jest miły, ma przyjemne usposobienie co wbrew pozorom jest bardzo ważne!! Już w pierwszych tygodniach ciąży dał mi jego prywatny numer telefonu komórkowego zapewniając, że moge dzwonić o każdej porze dnia jeżeli będzie mnie coś niepokoiło. Pierwszy trymestr ciąży przebiegł z małymi komplikacjami z którymi doktor poradził sobie bez najmniejszego problemu. Prawdopodobnie poród odbędzie się przez cięcie cesarskie z powodu nadciśnienia jednak jestem spokojna.
Rzeczywiście doktor przyjmuje w Tychach- Czułowie (Przychodnia, ul. Narcyzów) oraz na ul. Wojska Polskiego, pracuje również w Klinice w Zabrzu na Traugutta. Ja jednak nie chodzę do niego prywatnie tylko do przychodni w Czułowie. Rok temu prywatnie dr Michalik usuwał mi nadrzerkę i musze przyznać, że byłam tak samo mile "obsłużona" jak i teraz (nie prywatnie).
Wszystkim polecam dr Krzysztofa Michalika, uważam że wie co robi do tego zawsze jest uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony :flowers:
Awatar użytkownika
annie75
Posty: 184
Rejestracja: 06 lut 2006 01:00

Post autor: annie75 »

Witam,mam do Was prosbe.Poszukuje pilnie jakiegos naprawde dobrego endokrynologa zna Slasku,lub w okolicach Bielska.Moze ktoras z Was zna kogos takiego?
Bede wdzieczna za pomoc.
Awatar użytkownika
axi82
Posty: 7
Rejestracja: 24 sie 2006 00:00

Post autor: axi82 »

Czy ma ktoś doświadczenie z przychodnią Endokrynologii Ginekologicznej CSK w Katowicach-Ligocie?
Szukam endokrynologa, który ma fachowe podejście do pacjenta. W CSK pod ręką jest oddział endo-gin więc badania wszystkie na miejscu w razie czego. Myśle, że to dobre rozwiązanie. Co o tym sądzicie? Będę wdzięczna za Wasze opinie.
Awatar użytkownika
22nelusia
Posty: 7
Rejestracja: 14 wrz 2006 00:00

Post autor: 22nelusia »

czesc dziewczyny
Ja jestem z Sosnowca lecze sie u dr. Ornowskiego czy któras slyszala o nim ja narazie na jego temat nic zlego nie moge powiedziec gdzyz jkao pierszy mnie zdiagnozowal i zaczol leczyc na endo.
Awatar użytkownika
mami80
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2006 00:00

Gdzie szybko i skutecznie?

Post autor: mami80 »

Czesc, wnikliwie przeczytalam caly temat i chyba postawie na Provite. Niestety moja sytuacja jest troche nietypowa, poniewaz nie mieszkam w Polsce. Języka kraju w którym przyszło mi mieszkać też nie znam i stad mój problem. Wiem, że jest u mnie coś nie tak, ale nie wiem co. Dlatego proszę Was abyście odpowiedziały mi na pytanie jak długo może potrwać diagnoza np. w Provicie wraz ze wszystkimi badaniami np. hormonalnymi itd. Czy w tydzień wystarczy na wizytę, badania i wyniki tych badań? Zależy mi jedynie na dignozie, bo być może leczeniem zajmę się juz na miejscu. Czy możecie poradzić mi kogoś, kto naprawdę szybko i trafnie jest w stanie mnie zdiagnozować? Z góry dziekuje za odpowiedz. :D
Awatar użytkownika
leszczynianka
Posty: 14
Rejestracja: 15 wrz 2006 00:00

Post autor: leszczynianka »

Witaj mami80 :D ja osobiście też leczę się w Provicie u dr Kiecki - jest naprawdę cudownym lekarzem ale słyszałam że dr Tomak i dr Grettka też są bardzo dobrymi fachowcami od leczenia niepołodności. Ja idąc na pierwszą wizytę wzięłam swoje wszystkie badania jakie miałam porobione. Nie ukrywam - lekarz przeglądał je bardzo wnikliwie, pytał mnie o wszystko - dlatego wizyta moja trwała ponad godzinę. Już na tej wizycie przedstawił mi swój plan działania aby zajść w ciąże - po pierwsze zapisał mi clo, kazał zrobić test po stosunku i monitoring owulacji. No i proszę - udało się za pierwszym razem zajść w ciąże ale nie na długo bo to była ciąża biochemiczna. Ale to już jest inny problem z donoszeniem ciąży., To była moja 3 ciąża. Pozdrawiam Cię gorąco i mam nadzieję że uda Ci się wszystko pozałatwiać
Awatar użytkownika
bordo
Posty: 1217
Rejestracja: 07 wrz 2006 00:00

Post autor: bordo »

Witam :))) A moze ktos zna jakiegos dobrego gina z kolic Rybnika Raciborza? Bede wdzieczna za odpowiedzi :))) Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
majka_m
Posty: 66
Rejestracja: 15 wrz 2006 00:00

Post autor: majka_m »

Cześć ja też jestem z okolic Rybnika. Leczyłam się u jednego
ginekologa i niestety miał słabe USG i nawet nie zauważył moich polipów, dopiero w Provicie w Katowicach mi o nich powiedziano.
Chciałam iść do kogoś innego niestety nikt mi nikogo nie polecił
Myślę,że nie powinaś tracić czasu jedz do Provity
Cześć,
Majka
Awatar użytkownika
bordo
Posty: 1217
Rejestracja: 07 wrz 2006 00:00

Post autor: bordo »

Witam i serdecznie dziekuje Majko_m :)))) No i oczywiscie cieplutko pozdrawiam :))) Jutro dzwonie do Provity i umawiam sie na 1-a wizyte :))) Jestem pelna wiary, ze bedzie wszystko ok.
Awatar użytkownika
kacialka
Posty: 179
Rejestracja: 08 lis 2005 01:00

Post autor: kacialka »

witam a leczy sie ktos w klinice nieplodnosci w katowicach ul .zelazna u dr. gretka dostalam tam skierowanie i nie wiem co mnie czeka dla tego proesze o wasze opinie jaki ten lekarz jest i czego sie spodziewac .

dzieki z gory pozdrawaim
POZDRAWIAM

zaczynam mierzyc temp. od kwietnia

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige.php?3,userid=91630,nummer=1 +++

MAJ /// http://28dni.pl/cycles/current




07.1998 Aniolek [*]
04.2011 Aniolek [*]
Awatar użytkownika
Jasmine
Posty: 625
Rejestracja: 26 lis 2004 01:00

Post autor: Jasmine »

kaciałka, tutaj masz cały ogromny wątek o Provicie (i to już VI część) : /phpbbforum/viewtopic.php?t=38201
[i] [size=75]8 lat oczekiwania na Cud.
Już raz było blisko- *Aniołek- 6 lipca 2006 r., 6/7tc.
PCO, liczne stymulacje, laparoskopia (nic nie wykazała),hsg. Szukam dalszej drogi... [/size] [/i]
Awatar użytkownika
kacialka
Posty: 179
Rejestracja: 08 lis 2005 01:00

Post autor: kacialka »

Jasmin wow dziekuje bardzo mi pomoglas bo ja sama nie znalazlam
POZDRAWIAM

zaczynam mierzyc temp. od kwietnia

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige.php?3,userid=91630,nummer=1 +++

MAJ /// http://28dni.pl/cycles/current




07.1998 Aniolek [*]
04.2011 Aniolek [*]
Awatar użytkownika
aka30
Posty: 128
Rejestracja: 10 lut 2005 01:00

Post autor: aka30 »

Witam wszystkich,
szukam informacji na temat dr Grochowicza. Wiem, że przyjmuje w Rybniku, ale poza nr telefonu nic więcej mi nie wiadomo.:? Liczę na Waszą pomoc :)
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”