WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
vit27
Posty: 3
Rejestracja: 08 sty 2004 01:00

WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

Post autor: vit27 »

Raporty finalne Monitoringu z 2015r. dot. [/size]
:arrow: Centrum Leczenia Niepłodności NOVOMEDICA
:arrow: Centrum Medyczne ANTRUM
:arrow: GYNCENTRUM Klinika Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej
:arrow: INVIMED Europejskie Centrum Macierzyństwa Katowice
:arrow: Klinika Leczenia Niepłodności Angelius Provita
:arrow: Zięba Clinic



Chciałabym założyć listę dobrych lekarzy ze Śląska. Uważam, że tutaj jest sporo osób ze Śląska. Taka lista na pewno wielu osobom się przyda.
Awatar użytkownika
monikami
Posty: 237
Rejestracja: 26 maja 2003 00:00

Lekarz Katowice, Sosnowiec, Będzin

Post autor: monikami »

Ja również jestem za taką listą dobrych lekarzy z okolic, w tej chwili poszukuję dobrego androloga. Gdyby któraś z Was mogła polecić kogoś to czekam. Odnośnie ginekologów to przeszłam już kilku, ale nie warto mowić o ich nazwiskach skoro żaden z nich mi nie pomógł.
Pozdrawiam wszystkie Bocianowiczki
Awatar użytkownika
beza12
Posty: 227
Rejestracja: 21 paź 2003 00:00

Post autor: beza12 »

podpinam sie. wiadomo, ze znany jest Bytom i tamtejsi lekarze. ale co z Myslowicami i Katowicami.
krajanka
Awatar użytkownika
Zyga
Posty: 117
Rejestracja: 02 mar 2005 01:00

Post autor: Zyga »

podnosze ten post bo ja tez chcialabm wiedziec gdzi ew tych okolicach szukac dobrego lekarza od nie plodnosci!!!!
Awatar użytkownika
BozenaN
Posty: 640
Rejestracja: 11 mar 2005 01:00

Post autor: BozenaN »

zgadzam sie z Wami jak najbardziej, jestem na etapie zmiany gina a tez jestem ze ślaska
Awatar użytkownika
joa26
Posty: 307
Rejestracja: 20 sty 2005 01:00

Post autor: joa26 »

Proponuję pomyśleć o PROVICIE. Niedawno otwarta, tak więc o efektach na razie trudno powiedzieć. Ale pierwsze wrażenia są OK.
Awatar użytkownika
Agula26
Posty: 315
Rejestracja: 23 sty 2005 01:00

Post autor: Agula26 »

Podpisuję się pod joa26.
Ja jestem z Sosnowca i odwiedziłam 2 ginów państwowo (totalna porażka) i 2 prywatnie (podobno jedni z najlepszych). Powiem krótko- szkoda czasu i nerwów na państwowych i szkoda kasy jeżeli chodzi o prywatnych.

Jestem po 1 wizycie w Provicie. Jak narazie oczywiście-jestem bardzo zadowolona. Jedna wizyta i już coś wiem! Poprzedni lekarze zdaje się, ze nie mają pojecia w tym temacie. Oni tylko umieją cytologię zrobić. I to nie wszyscy o tym pamiętają.

Sorki ale moje odczucia są właśnie takie.

Dziewczyny jeżeli znacie rzeczywiscie jakiś dobrych lekarzy w okolicach Sosnowca to piszcie- napewno się przyda.
Potrzebuję teraz namiar na jakiegoś dobrego urologa dla męża-obojętne czy prywatny czy nie.
Ja narazie nie mam kogo zaproponować jeżeli chodzi o niepłodnosc.

Pa Aga
Awatar użytkownika
spineczka_25
Posty: 8
Rejestracja: 19 mar 2005 01:00

Post autor: spineczka_25 »

witajcie!!!
ja chodze do dobrego tak do tej pory mi sie wydaje przyjmuje w Tychach a jest z Katowic.Pewnie w Katowicach tez ma gabinet
Awatar użytkownika
asana
Posty: 330
Rejestracja: 27 sie 2003 00:00

Post autor: asana »

Spineczko - to dawaj namiary na niego! Tych dobrych trzeba promowac! Sa nam bardzo potrzebni! :)
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
protus
Posty: 2983
Rejestracja: 31 sty 2003 01:00

Post autor: protus »

Witajcie!
Myślę, że powinna to być lista aktualizowana na pierwszej stronie wątku.

Np.

dr .... (++)
dr .... (+++)
dr ............ (+++)
dr ....... (?)
dr ...... (-)
dr .......(---)

Pozdro
Awatar użytkownika
BozenaN
Posty: 640
Rejestracja: 11 mar 2005 01:00

Post autor: BozenaN »

Protus, popieram pomysł z ta lista!! :o
Awatar użytkownika
spineczka_25
Posty: 8
Rejestracja: 19 mar 2005 01:00

Post autor: spineczka_25 »

witajcie!!!
to jest dr.Krzysztof Michalik przyjmuje w Tychach na ul. Narcyzów i ma prywatnyy gabinet na ul .Wojska Polskiego tez w Tychach, przedewszystkim róznica miedzy gabinetami jest tylko taka ze w prywatnym jest specj.sprzet typu USG dopochwowe i tam tez wykonuje wypalanie nadzerki (robiłam u niego rok temu :lol: ). natomiast wszędzie traktuje pacjentki tak samo. Mnie na dzien dobry wypisał plik badan które jestem w trakcie wykonywania , jeżeli "pzry" nim zajdę w ciąze to juz wogóle bede go po nogach całować. pozdrawiam cieplutko
Awatar użytkownika
miranda
Posty: 933
Rejestracja: 16 gru 2003 01:00

Post autor: miranda »

ja polecam nast. doktrków:
1. dr Jerzy Świtała, jest ordynatorem w szpitalu położniczym na ul. Raciborskiej w Katowicach, dodatkowo przyjmuje w Superjednostce, codziennie od 15.
na poczatku tam chodziłam i płaciłam, ale jak wyczerpał swoje mozliwośći powiedziłą mi to od razu, przestał brać pieniądze, zrobił w mięzy czasie HSG na chora kase i skierował mnie do Bytomia.
super lekarz, przychodzi do niego mnóstwo kobiet do gabinetu, robi usg, pobiera krew na badanie hormonów (to niestey dodatkowo płatne). Można też w razie potrzeby udac się do szpitala.
Kiedyś byłam śwadkiem jak do gbinetu przyszła kobieta z koszem kwiatów i słodyczy i dziękowała mu, ze uratował jej ciążę, bo zawsze jej usuwano. Opowiadała nam w poczekalni jaki to złoty człowiek.
Niestety profesjonalną niepłodnością on się nie zajmuje.

2. oczywiście dr Grettka w Klinice Provita, super lekarz i człowiek, zajmuje sie profesjonalnie niepłodnoscia, zna się na patologii ciąży, z resztą poczytajcie wątek Provitowy

3. dr Piotr Buchacz (równiez ma swój wątek) też wart polecenia

wielu "zwiedziłam" lekarzy, ale innych nie polecam
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Monika28
Posty: 5
Rejestracja: 27 gru 2004 01:00

Post autor: Monika28 »

już chyba czas żebym i ja się do Was dolaczyła i napisała coć o naszych śląskich lekarzach.Więc zaczynajmy:

1. Niestey Mirando jeśli chodzi o dr. Grettke (bylismy u niego w państwowej przychodni leczenia niepłodności w Bytomiu) to nie mamy zbyt dobrego zdania... Mnie "olał" gdyż stwierdził, że z wywyiadu jest wszystko ok, zajął sie tylko mężem. Po zrobieniu badania nasienia chciał nas od razu wysłać na inseminację - oczywiście prywatnie.

2. Inny lekarz w Bytmiu oficjalnie skasował "stówkę" i wysłal męża do urologa (też w Bytomiu), który chciał operować żylaka jądra za 2 tygodnie (bez kompleksowych badań i szczepionki na zółtaczkę)

3. Zabrze - koleżanka poleciła mi swojego lekarza: ginekolog-androlog. I on pierwszy wysłal mnie na badania hormonów - okazało się że prolaktyna przekroczona trzykrotnie, a w zeszlym tygodniu miałam HSG.

Moim więc zdaniem ten 3 zasługuje na uwagę, ale zobaczymy co będzie dalej. Czekamy....

Pozdrawiam :(
Awatar użytkownika
mari_paz
Posty: 372
Rejestracja: 13 kwie 2005 00:00

mam pytanie odnosnie androloga

Post autor: mari_paz »

monika28;

A mogłabyś dac namiar na tego ginekologa-androloga?

Dziekuje z góry.

mari_paz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”