DR JĘDRZEJCZAK Z POZNANIA-OPINIE

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

Awatar użytkownika
marii2
Posty: 442
Rejestracja: 06 gru 2006 01:00

Re: Dr Jędrzejczak

Post autor: marii2 »

Witam was serdecznie
Jestem nowa na wątku, właśnie zaczynamy ponowne starania się o dzidziusia, polecono nam dr, nic o nim nie wiem chcemy się umówić na pierwszą wizytę, napiszcie prosze jaki jest koszt i jak to wygląda.
Moja kruszynko w końcu jesteś ze mną (synek, duży chłopak)
03.2012 IVF nieudało się:(((((
04.2012 crio,nieudało się :(((((
05.2012 crio, nieudało się :(((((
01.2013 crio, 7tc[*] :((((((((
brak już sił, ale trzeba walczyć dalej
katarina83
Posty: 97
Rejestracja: 29 wrz 2010 19:42

Re: Dr Jędrzejczak

Post autor: katarina83 »

marii2 pisze:Witam was serdecznie
Jestem nowa na wątku, właśnie zaczynamy ponowne starania się o dzidziusia, polecono nam dr, nic o nim nie wiem chcemy się umówić na pierwszą wizytę, napiszcie prosze jaki jest koszt i jak to wygląda.
Witam w gronie pacjentek doktora:)
JEgo prywatny gabinet znajduje sie na ul. Polanka 16, umawiasz sie dzwoniąc do niego na komórkę, koszt pierwszej wizyta jak ja byłam wyniósł 170zl, weszlismy razem z mężem, przedstawiliśmy swoje poprzednie działania, badania, wyniki, itp. on zrobił mi USG i omówił co mozna ewentualnie jeszcze zrobic. W bardzo szybkim czasie zapisał mnie na laparoskopie która sam przeprowadzał na fundusz w klinice w Poznaniu. Na moje jest bardzo konkretny, mówi rzeczowo i zawsze odpowiada na wszystki pytania, nawet robi rysuneczki jak czegos nie rozumiemy. troche kasuje,ale myśle że warto próbować dla tego szczęścia. polecam cii go!! powodzenia
starania od września 2008,rok naturalnych prób 5 inseminacji bez powodzenia; HSG ok,plemniczki super jedyny minus aglutynacja, ale niby to nie przeszkoda; grudzień 2010 przenosimy sie do Poznania;21.02.2011 laparo-wszystko ok,03.2011 podwyzszona prolaktyna i TSH-wyregulowane, VII 2012 przenosiny do Gamety, dr Cz. do 3 IUI razy sztuka :)))) cuda się zdarzają :))) czekamy na naszą kruszynkę-TP 11.11.2013
asienka01
Posty: 46
Rejestracja: 30 sie 2010 22:56

Re: Dr Jędrzejczak

Post autor: asienka01 »

Witam marii2 chodziłam do doktora ponad 1 rok, na szczęście owocny :D Na pierwszej wizycie głównie przeprowadzał wywiad, a na następnej badane było nasienie M (na miejscu, co jest dużą wygodą), no i podglądanie mojego cyklu. Przeszliśmy też badanie śluzu po stosunku, terapie hormonami żeby polepszyć śluz. Jak to nie pomogło sprawdził drożność jajowodów - HSG (to już na Polnej - zabieg wykonywał sam profesor), późnej były 2 IUI (wykonane w gabinecie) i laparoskopia (na Polnej). Następnie kolejne 2 IUI, ostatnia już udana. Jak widać z opisu wiele się przez ten czas leczenia działo, w trakcie całego czasu przeszliśmy może tylko 2 cykle bez leczenia. Jeśli chodzi o koszt, to wizyta tylko z podglądaniem 80-100zł, koszt rósł jeśli było jakieś dodatkowe badanie.
Jeżeli mieszkasz daleko od Poznania to radzę umówić się na pierwszą wizytę połączoną z badaniem nasienia. Jeśli masz jeszcze jakieś pytanie chętnie odpowiem :)
2,5 roku starań
wrogi śluz, słabe wyniki M poprawione witaminami
kwiecień 2010r. HSG - niedrożny prawy jajowód
2x IUI
lipiec 2010r. laparoskopia
wrzesień 2010r. 3 IUI - nieudane
listopad 2010r. 4 IUI - II krechy :)
Awatar użytkownika
tosa
Posty: 12
Rejestracja: 22 kwie 2004 00:00

Re: Dr Jędrzejczak

Post autor: tosa »

Ja również dołączam do grona szczęśliwych pacjentek. Czytając te posty odniosłam wrażenie że prof. ma dar do bliźniaków:) Ja również czekam na bliźniaki. Po V in vitro udało się u niego za pierwszym podejściem!!!! Chociaż muszę przyznać że po pierwszej wizycie długo musiałam się do niego przekonywać bo wydaje się dosyś szorstki w obyciu.. ale to wrażenie mija z każdą następną wizytą. A samo in vitro będą wspominać jako jedno z najwspanialszych przeżyć w życiu - dzięki p.Monice i p.Renacie - prawdzie anioły - wcześniej nigdzie nie doświadczałam takiego zaangażowania. Polecam wszystkim starającym się Pana Profesora! Warto odsiedzieć swoje w poczekalni:)
Awatar użytkownika
quami
Posty: 871
Rejestracja: 16 mar 2007 01:00

Re: Dr Jędrzejczak

Post autor: quami »

Witam dziewczyny, jestem tu nowa. W środę mam prywatną wizytę u dr. J. Pozostaje mi tylko in vitro. Czy ten lekarz to dobry wybór. Na wizytę pojadę z okresem, ale głównie chodzi nam o wszystkie info na temat badań potrzebnych do in vitro. Czy dobrze robię? Czy lepiej poczekać i zrobić od razu usg?
[url=http://zpo.ath.cx/zp/i.php?ik=847][img]http://zpo.ath.cx/b/847.png[/img][/url]
Awatar użytkownika
yennefer_1
Posty: 124
Rejestracja: 20 paź 2006 00:00

Re: Dr Jędrzejczak

Post autor: yennefer_1 »

Witam quami

Ja jestem bardzo zadowolona z dr chociaz na poczatku musialam sie do niego przekonac. Najlepiej miec pytania przygotowane przed wizyta bo potem wszsytko sie tak szybko dzieje ze po pierwszej wyszlam zla ze nie zapytalam o polowe rzeczy. Jezeli chodzi o badania itd to u nas problem byl po stronie meza (leczyl sie tez u dr.) u mnie wszsytko ok wiec ja badan jako takich nie mialam zleconych a jak juz sie zdecydowalismy na IVF to od razy poszlam z wynikami badan ktore zrobilam na wlasna reke zeby bylo szybciej (bo nie mieszkam w PL) i na tej wizycie od razu ulozylismy z dr plan IVF, dostalam recepty i kiedy mam sie stawic u niego. Lekarz nie umawial na duzo niepotrzebnych wizyt, udalo sie za pierwszym razem i teraz czekam na moje dziewczyny ktore maja pojawic sie w czerwcu :) Do badan ktore zrobilam nie musialam nic dorabiac dodatkowego, ale na pewno na pierwszej wizycie bedzie chcial zrobic usg zeby zobaczyc co i jak no i zalezy od przypadku dorobic jakie badania.
1. 3dc FSH
2. 1-3dc LH
3. 1-3dc testosteron
4. 11-12dc E2
5. 11-12dc PRL
6. 20-22dc Progesteron
7.cytologia
8.badanie w kierunku chlamydii
9.stopień czystości poczwy
10.posiew z kanału szyjki
11.HIV
12.HBs
13.VDRL po staremu WR
14.HCV
15.anty HBC total
16.przeciwciała w kierunku rózyczki
17.przeciwciała w kierunku toxoplazmozy IgG , IgM
18.CMV IgG i IgM
19.szczepienie na żółtaczkę (ja juz mialam dawno wiec tylko potwierdzenie na przeciwciala)
u M Hipogonadyzm hipogonadotropowy
nasienie 0
3 AID :(
IVF Polna I beta 120 II beta 601
Awatar użytkownika
marii2
Posty: 442
Rejestracja: 06 gru 2006 01:00

Re: Dr Jędrzejczak

Post autor: marii2 »

Jestem po pierwszej wizycie u dr J. i chyba ostatniej, pomijając fakt iż w poczekalni siedzieliśmy ok godziny a w gabinecie 5 minut i pozbycia sie kasy to nic więcej nie wiem. Doktor nawet mnie nie zbadał męża też nie. Zobaczył wyniki hormonów i wyniki badań męża, zapisał badanie (posiew) skasował 150 złotych i koniec. Nic nam nie chciał powiedzieć jakie mamy szanse, co dalej, na co mamy się szykować (inseminacja czy in vitro), nie chciał mnie zbadać bo stwierdził że zbada mnie przy następnej wizycie, czyli znowu kolejna kasa.
Moja kruszynko w końcu jesteś ze mną (synek, duży chłopak)
03.2012 IVF nieudało się:(((((
04.2012 crio,nieudało się :(((((
05.2012 crio, nieudało się :(((((
01.2013 crio, 7tc[*] :((((((((
brak już sił, ale trzeba walczyć dalej
Awatar użytkownika
Winia
Posty: 659
Rejestracja: 09 cze 2005 00:00

Re: Dr Jędrzejczak

Post autor: Winia »

Witam
Gdzies kiedys otarłam sie o dr J.... nie pozostawił złudzeń że jedynym rozwiązaniem jest adopcja. Pamiętam go z pełnej poczekalni ( jedyny znany androlog w Poznaniu), szybkiej wizyty, wydanej kasy i załamania po diagnozie. Całe szczescie ze nie poddaliśmy sie i pojechaliśmy na konsultację do Białegostoku....... no cóż dziewczynki mają w tej chwili 3 lata i idą do przedszkola.... na szczescie nie poddalismy sie i po nasze szczescie pojechalismy na Podlasie. Wybieram sie do dr J aby przedstawic dzieci ktorym nie dawal szans na poczecie
pozdrawiam
ICSI BS- IX/2006-nic z tego
VI/07- 3 blastki...i tym razem nic z tego
7.07.07.-II ICSI BS..31.03.08 Steff i Tonia sa z nami a Kostek w naszych sercach i pamieci
https://picasaweb.google.com/106951905486464589187/18Mar201103#
nikosiaczek01
Posty: 7
Rejestracja: 05 mar 2011 20:20

Re: Dr Jędrzejczak

Post autor: nikosiaczek01 »

A my jesteśmy zadowolenie, że trafiliśmy na Dr.
zupełnie inaczej do nas podszedł - b profesjonalnie.
co z tego będzie to się okaże, ale jesteśmy pełni nadziei :D
Awatar użytkownika
Gość

Re: Dr Jędrzejczak

Post autor: Gość »

Witam, jestem tu nowa. Czytam i czytam posty, szukam tego idealnego lekarza (...pewnie na próżno, bo takiego nie ma). Interesuje mnie dr Jędrzejczak, bo u nas trzeba leczyć m. Chcemy jechać prywatnie, znalazłam adres, ale nie wiem pod jakim numerem tel się umówić. Będę wdzięczna za pomoc. :(
nikosiaczek01
Posty: 7
Rejestracja: 05 mar 2011 20:20

Re: Dr Jędrzejczak

Post autor: nikosiaczek01 »

profesor przyjmuje na ul. Polanka 16
a pod ten nr dzwon i się umawiaj: 601 820 212

i 3mam kciuki kasiek130

my zaczynamy wszystko od nowa. leczyliśmy się u innego dr , ale nie podszedł do nas tak jak profesor Jędrzejczak. Mam nadzieje, że nareszcie doczekamy się maluszka :)
pomimo ciągłych wyjazdów do Poznania, tabletek i wiecznego kłucia jestem dzielna i będziemy walczyć hihi!
Awatar użytkownika
Gość

Re: Dr Jędrzejczak

Post autor: Gość »

Wielkie dzięki za szybką odpowiedź nikosiaczek01. My też już zaliczyliśmy jednego lekarza, ale nam nie przypasował. Dlatego chcemy zmienić i chyba będzie to dr Jędrzejczak. Powodzenia.
Awatar użytkownika
krolik1107
Posty: 27
Rejestracja: 21 gru 2005 01:00

Re: Dr Jędrzejczak

Post autor: krolik1107 »

My mieliśmy u prof. 2 ivf. Oba z powodzeniem, ale pierwsza ciąża zakończyła się w 9 tyg. A teraz mamy bliźniaki z drugiej ciąży i trzecie dziecko poczęte naturalnie. Wszystkie ciąże prowadził prof i on robił zabiegi. Jest świetnym lekarzem, choć nieco specyficznym. Jesteśmy jego pacjentami od kilku lat.
Awatar użytkownika
Gość

Re: Dr Jędrzejczak

Post autor: Gość »

Dumaliśmy i dumaliśmy i zdecydowaliśmy, że teraz spróbujemy u dr J. z nadzieją, że nam pomoże. Jedziemy w przyszłym tygodniu.Dręczą mnie wątpliwości, bo opinie są różne, ale cóż nam pozostało?! nie ma wyjścia trzeba próbować...
Trzymam kciuki za wszystkich starających się.
Ostatnio zmieniony 06 kwie 2011 20:07 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
aknaa
Posty: 15472
Rejestracja: 14 maja 2009 00:00

Re: Dr Jędrzejczak

Post autor: aknaa »

kasiek130 zapraszam tutaj, na tym forum tez sa pacjentki dr J. http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/vi ... &start=780. Uzyskasz wszystkie potrzebne informacje.
starania od 2005;
5 x IUI ,07.2012 - badanie kariotypu-ok
20.06.2013 - crio dwóch blastusi
11dpo-725,56; 13dpo-1643,14; 15dpo-4323,09; 19dpo-19547,73 22dpo-są dwa Bąbelki 33dpo-są dwa serduszka :love:
A i B ur. 07.02.2014
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”