BYDGOSZCZ

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dulcia
Posty: 1235
Rejestracja: 27 kwie 2003 00:00

BYDGOSZCZ

Post autor: dulcia »

:arrow: Raport finalny 2015 dot. Kliniki Zdrówko Centrum leczenia niepłodności Grupa Medyczna PARENS
:arrow: Raport finalny 2015 dot. NZOZ Centrum Medyczne Kliniki Leczenia Niepłodności GENESIS


WITAM WSZYSTKICH! MAM OGROMNĄ PROŚBĘ. PORADŹCIE MI DO JAKIEGO LEKARZA MOGĘ SIĘ UDAĆ W BYDGOSZCZY. WRAZ Z MĘŻEM LECZYMY SIĘ U DR. LUDWIKOWSKIEGO, ALE NIESTETY NIE SPEŁNIA ON NASZYCH OCZEKIWAŃ. CHCIELIBYŚMY ZMIENIĆ LEKARZA, ALE NIE WIEMY NA JAKIEGO. BŁAGAM POMÓŻCIE!!!! CAŁUSKI DULCIA :D :(
Awatar użytkownika
iwona28
Posty: 109
Rejestracja: 19 paź 2003 00:00

Post autor: iwona28 »

Dulciu...też jestem z Bydgoszczy i mam ten sam problem co Ty. Prawda jest taka ,że ciężko w naszym mieście o dobrego specjalistę w leczeniu niepłodności. Ja do tej pory chodziłam do dr Sarapa (facet całkiem do rzeczy). Miałam u niego 3 inseminacje-bez rezultatu niestety.Ale nie zmienia to faktu,że facet jest ok. Słyszałam,że dr Sobociński orientuje się w tych sprawach.Może spróbuj u niego. Ja zrezygnowałam z lekarzy w Bydgoszczy(dopóki nie zajdę w ciążę) i zaczynam leczenie w Invikcie w Gdańsku. Powodzenia :cmok:
Awatar użytkownika
Molek
Posty: 86
Rejestracja: 23 lut 2003 01:00

Post autor: Molek »

Już kiedyś pisałam na ten temet. Ja nie leczę się w Bydgoszczy. Ze względu na wiek trafiłam od razu do Novum w Warszawie. Gdybym jednak miała wybierać lekarza w Bydgoszczy to wybrałabym dr. Adamczaka, który jest ordynatorem na Patologii Wczesnej Ciąży w Bizielu. Robi naprawdę dobre wrażenie i cieszy się lepszą opinią niż "guru" od niepłodności czyli dr. Szymański. Ja zniechęcona postępami mojego leczenia w Novum i obserwacjami poczynionymi podczas kilkukrotnych pobytów w Bizielu sama zastanawiam się nad wizytą u dr. Adamczaka. Narazie tkwię w zawieszeniu, a właściwie próbuję wydostac się z kolejnego dołka. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Aleks
Posty: 159
Rejestracja: 04 wrz 2002 00:00

Post autor: Aleks »

Cześć wiem, że lekarz o którym wam napiszę nie jest z Bydgoszczy, ale to tylko 20 min - Szubin i Slawomir Sztenc . Facet jest rewelacyjny. Kilka dziewczyn z Bociana jest jego pacjętkami. Ludwikowskiego przeżylam, Grabca również, i jeszcze kilku innych... Sztenca mogę Wam spokojnie polecić. Jeszcze jedno zapraszam na nasze spotkania w Herbaciarni. Najbliższego terminu szukajcie w wątku Forum, Z życia stowarzyszenia, Spotkanie w Bydgoszczy. Zapraszamy.
Nie zawsze dostajemy to co chcemy, ale zawsze dostajemy to co jest dla nas najlepsze.

http://nasza-klasa.pl/card/12912763/5adaa18a52
Awatar użytkownika
Molek
Posty: 86
Rejestracja: 23 lut 2003 01:00

Post autor: Molek »

Aleks, pisałam do ciebie na priva, ale może nie doszło. Zaciekawił mnie dr. Sztenc do tego stopnia, że zapisałam się do niego na wizytę w najbliższ sobotę. Napisz proszę, jeśli możesz jakieś szczegóły dotyczce tego lekarza. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Asia34
Posty: 4
Rejestracja: 15 lis 2005 01:00

polecam dr Marcina Kotzbacha

Post autor: Asia34 »

Byłam u niego ostatnio. Ma podpisaną umowę z NFZ, więc wiele badań można wykonać bezpłatnie np. USG ( dojrzewanie pęcherzyków), progesteron itd.
Wykonuje również badania nasienia, IUI, HSG ( razem z ojcem - doc Romanem Kotzbachem, który pracuje w Bizielu i jest również andrologiem)
Jest rzeczowym i miłym lekarzem. Można z nim szczerze porozmawiać.
Przyjmuje w Bydgoszczy przy ul. Powst.Wielkopolskich 33 ( budynek -INTERCOR'u)

pozdrawiam Asia
:)
Awatar użytkownika
kingadom
Posty: 1473
Rejestracja: 20 kwie 2004 00:00

Post autor: kingadom »

Dziewczyny wierzcie mi szkoda czasu na Bydgoszcz. Ja wybrałam Novum i jestem zadowolona pomimo że pierwsze in vitro nie wyszło. Mam sporo uwag do lekarzy z Bydgoszczy. Ale to jak ktoś jest zainteresowany mogę opowiedzieć prywatnie.

Pozdrawiam i życzę udanych wyborów.
Kinia[img][img]http://members.lycos.co.uk/sv34o5x9/emots/bonus/6/swistak.gif[/img]
I i II icsi w Novum nieudane
http://zpo.ath.cx/zp/i.php?il=1412 Jesteśmy bardzo szczęśliwi http://zpo.ath.cx/zp/i.php?il=100829
Awatar użytkownika
Asia34
Posty: 4
Rejestracja: 15 lis 2005 01:00

Post autor: Asia34 »

Dr Kotzbacha poleciła mi koleżanka. Jest w ciąży po 2-im IUI
Po co mam jeździć do Warszawy, płacić za przejazd, badania itd skoro tu mam bezpłatnie wiele rzeczy. In vitro - to ostateczność i mam nadzieje, że nie będzie to konieczne

pozdrawiam Asia
Awatar użytkownika
Kama1974
Posty: 12
Rejestracja: 14 gru 2004 01:00

Post autor: Kama1974 »

Ja na Bydgoszcz straciłam niepotrzebnie 2 lata. Wspomniany wcześniej dr Sobociński to oszust i naciągacz. Po krótkim okresie leczenia w novum, zaszłam w ciążę.
Kamila
Awatar użytkownika
mika13
Posty: 21
Rejestracja: 21 paź 2005 00:00

Post autor: mika13 »

Ja straciłam na Bydgoszcz prawie 4 lata. Tu nie ma specjalistów od niepłodności! Najpierw leczyliśmy się u dr Sobocińskiego, apotem u Grabca. Ten pierwszy jest chociaż milszy, ale ja nie chcę, żeby lekarz był miły, tylko, żeby się znał na tym, co robi i wiedział, co mówi. Nie zrobili mi podstawowych badań!!!Od października jesteśmy pod opieką dr Wydrzyńskiego z Warszawy. Leczenie nabrało tempa, jesteśmy po pierwszej inseminacji, co prawda nie udało się tym razem, ale on przynajmniej nie kłamie, jest sympatyczny, przychodzi specjalnie dla nas do pracy w sobotę. naprawdę warto iść do kliniki z prawdziwego zdarzenia i nie tracić czasu na naszą Bydgoszcz. Pozdrawiam wszystkich starających się.
Awatar użytkownika
donak
Posty: 115
Rejestracja: 10 gru 2005 01:00

Post autor: donak »

ja jestem z torunia ale moj lekarz zalecil mi wizyte u dr pasinskiej przyjmuje ona w szpitalu na jurasza
bylam u niej na wizycie umowilysmy sie na nastepna jak zajde w ciaze i zrobie badanie prZegladowe macicy ale jakos nie pojechalismy
kobieta jest sympaqtyczna i mila nie wiem czy dobra ale polecam
pozdrawiam pap
Awatar użytkownika
izabelas
Posty: 145
Rejestracja: 29 wrz 2005 00:00

Post autor: izabelas »

Dziewczyny polecam Wam dr Paluszyńskiego z Torunia, to naprawdę wybitny specjalista. Żałuję tylko, że tak późno do niego trafiłam (po 5,5 roku leczenia), ale dzięki niemu podeszłam do in vitro. Niczego nie owijał w bawełnę. Polecam go szczególnie tym, które nie potrzebują, np. in vitro. Z tego co się orientuję, to on zna bardzo dobrego specjalistę do IUI z Bydgoszczy i tam właśnie kieruje swoje pacjentki, gdy jego metody nie wychodzą.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
kingadom
Posty: 1473
Rejestracja: 20 kwie 2004 00:00

Post autor: kingadom »

Moim zdaniem w Bydgoszczy nie ma specjalisty od IUI.
Kinia[img][img]http://members.lycos.co.uk/sv34o5x9/emots/bonus/6/swistak.gif[/img]
I i II icsi w Novum nieudane
http://zpo.ath.cx/zp/i.php?il=1412 Jesteśmy bardzo szczęśliwi http://zpo.ath.cx/zp/i.php?il=100829
Awatar użytkownika
Kama1974
Posty: 12
Rejestracja: 14 gru 2004 01:00

Post autor: Kama1974 »

Kingadom, popieram. Ich efekty są mierniutkie.
Kamila
Awatar użytkownika
Aldik
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2004 00:00

Post autor: Aldik »

Donak - byłam u doktor Pasińskiej w klinice im. Jurasza ale ona jest genetykiem a nie ginekologiem. Czy myślimy o tej samej osobie ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”