Przyjmę dziecko w ramach rodziny zastępczej niezawodowej

Dyskusja na temat wszystkiego co dotyczy rodzinnych domów dziecka, rodzin zastępczych, pogotowii rodzinnych i szeroko rozumianej tematyki rodzicielstwa zastępczego.

Moderator: Moderatorzy rodzicielstwo zastępcze

ODPOWIEDZ
Vanotek
Posty: 2
Rejestracja: 23 kwie 2020 22:48

Przyjmę dziecko w ramach rodziny zastępczej niezawodowej

Post autor: Vanotek »

Niniejszym zgłaszam, iż mam warunki i chęci, aby przyjąć dziecko w ramach rodziny zastępczej niezawodowej. Zatem jeżeli któryś MOPS lub PCPR ma za mało rodzin zastępczych, to chętnie pomogę.

Jeśli chodzi o szkolenie, to mam wszystkie wymagane dokumenty, aby do niego przystąpić, ale w moim rejonowym PCPR szkolenie ma być dopiero we wrześniu, (przy czym to jeszcze nic pewnego, ze względu na panującą pandemię - stąd mój post tutaj). Jeżeli więc ktoś chciałby mnie przeszkolić (nawet odpłatnie), to formalnościom stanie się zadość. Szkolenie mogę również odbyć w trakcie opieki nad przyjętym dzieckiem.

Proszę o kontakt: [email protected]

Ogłoszenie jest ważne, dopóki jest widoczne.
zastepcza
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2017 17:35

Re: Przyjmę dziecko w ramach rodziny zastępczej niezawodowej

Post autor: zastepcza »

witaj.Stowarzyszenie Nasz nowy dom,prowadzi szkolenia online.Znajdziesz na fb. Stowarzyszenie nowy dom. Żyraków.Pozdrawiam :-)
Vanotek
Posty: 2
Rejestracja: 23 kwie 2020 22:48

Re: Przyjmę dziecko w ramach rodziny zastępczej niezawodowej

Post autor: Vanotek »

Dzięki wielkie! :-D
Pozdrowionka
wiskas
Posty: 8
Rejestracja: 19 lis 2007 01:00

Re: Przyjmę dziecko w ramach rodziny zastępczej niezawodowej

Post autor: wiskas »

Jesteśmy rodziną zastępczą niezawodową mamy kwalifikacje aby zostać rodziną zawodowa wszelkiego typu. W naszym. Powiecie nie ma zapotrzebowania na rodzinę zawodową specjalistyczną którą chcemy być.Jesjest powiat w którym będzie jest taka potrzeba chętnie przyjmiemy dziecko z orzeczeniem. Mamy doświadczenie w pracy z dziećmi z niedosłuchem i niedowidzących. Obecnie jest u nas jedno dziecko w rz. Mamy też kwalifikacje zawodowe do pracy z dziećmi. Szczegóły podam na priv.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzicielstwo zastępcze”