Dokumenty w ośrodku. Zaczynamy!

W oczekiwaniu na ten telefon... i pierwsze dni po nim.

Moderator: Moderatorzy moja adopcyjna droga

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nina8200
Posty: 9
Rejestracja: 31 sty 2013 16:34

Re: Dokumenty w ośrodku. Zaczynamy!

Post autor: Nina8200 »

Dzięki za wsparcie :D co ja bym bez Was zrobiła!!!!
Pierwsza wizyta w OA 26.08.2012
Awatar użytkownika
Gość

Re: Dokumenty w ośrodku. Zaczynamy!

Post autor: Gość »

Nina8200
Hej jak tam u Was ,jak warsztaty?
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Nina8200
Posty: 9
Rejestracja: 31 sty 2013 16:34

Re: Dokumenty w ośrodku. Zaczynamy!

Post autor: Nina8200 »

Witajcie moi mili,właśnie odrobiłam pracę domową zadaną z warsztatów :) Na początku się troszkę załamałam,ale po trzecim spotkaniu nabieram rozpędu a pracę domową odrabiam z zaangażowaniem i radością :D Było troszkę ciężko i tak jakoś niepewnie na początku,teraz jednak grupa się integruje wspiera,poznajemy się, polubiliśmy się, wszyscy są sympatyczni i z Takimi samymi marzeniami =xxx# .......... Na początku myślałam po co te warsztaty co one mi dadzą,co wniosą w moje życie? Okazuję się jednak,że wcale nie jestem taka mądra za jaką się uważałam a warsztaty dużo mi pokazały,naświetliły pewne sprawy,jestem bogatsza w wiedzę,która pożniej pomoże mi lepiej wychowywać i opiekować się moim maleństwem. Wykłady są bardzo ciekawe,aktywnie bierzemy w nich udział,gadam i gadam,aż mi buzia się nie zamyka kto by pomyślał :chatter: Także stałam się odważna,zadowolona i już niczego się nie boję ani się nie obawiam :crazya: powoli zbliżam się do połowy szkolenia a na mecie spotka mnie najpiękniejszy,najcudowniejszy i długo wyczekiwany prezent ONO ciach/emot także Wszystkiego dobrego życzę Wam kochani,będę informować Was na bieżąco...pozdrawiam wasza Nina:) =D>
Pierwsza wizyta w OA 26.08.2012
bea72
Członek Stowarzyszenia
Posty: 13912
Rejestracja: 01 sty 2009 01:00

Re: Dokumenty w ośrodku. Zaczynamy!

Post autor: bea72 »

Zmiany w treści głównego regulaminu forum!
Zapraszamy do zapoznania się z nową wersją regulaminu TUTAJ.
Swoje uwagi i wątpliwości możecie zgłaszać na TYM wątku.
Zapraszamy! :)
Leeleeth
Posty: 905
Rejestracja: 06 sie 2013 16:59

Re: Dokumenty w ośrodku. Zaczynamy!

Post autor: Leeleeth »

My również mamy złożone już podanie, czekamy na spotkanie z psycholog. Miało być na początku sierpnia ale przesunęło sie na wrzesień i powiedziano mi że załapiemy się na październik na szkolenie bo akurat grupa się zebrała. Mam nadzieję, że faktycznie przejdziemy te testy. Trzymajcie kciuki
16.07.2013 pierwsza wizyta w OA

19.09.2014 Małpka jest nasz

29.08.2015 złożenie podania o córeczkę

Czekamy. . .
Leeleeth
Posty: 905
Rejestracja: 06 sie 2013 16:59

Re: Dokumenty w ośrodku. Zaczynamy!

Post autor: Leeleeth »

No i niestety nie zaczniemy szkolenia w tym roku, najwcześniej na poczatku przyszlego :(
Pocieszam się myślą, że ten czas jest potrzebny nam do ogarnięcia się i przygotowania na przyjście naszego Dzieciątka... Ale... Najtrudniejsze jest czekanie...
16.07.2013 pierwsza wizyta w OA

19.09.2014 Małpka jest nasz

29.08.2015 złożenie podania o córeczkę

Czekamy. . .
martusia111
Posty: 993
Rejestracja: 10 wrz 2012 15:02

Re: Dokumenty w ośrodku. Zaczynamy!

Post autor: martusia111 »

Leeleeth pisze:No i niestety nie zaczniemy szkolenia w tym roku, najwcześniej na poczatku przyszlego
co sie stało?dlaczego nie zaczniecie teraz?

2.10.2012 pierwsza wizyta w Ośrodku

22.02.2013 spotkanie z psychologiem-testy

21.03.2013 wizyta domowa

25.03.2013 rozpoczęcie kursu

24.06.2013 zakończenie kursu-MAMY KWALIFIKACJE!

24.09.2013 zadzwonił ten telefon!

27.09.2013 poznaliśmy naszą kochan


Leeleeth
Posty: 905
Rejestracja: 06 sie 2013 16:59

Re: Dokumenty w ośrodku. Zaczynamy!

Post autor: Leeleeth »

W sumie sprawa trochę dla mnie niejasna. Jedna z Pań twierdziła, że zaczniemy już w październiku bo brakuje im takich rodzin jak nasza. Ale zapadła głucha cisza, potem okazało się po rozmowie z inną Panią, że jest b. dużo rodzin przed nami i jednak nie damy rady zacząć kursu. Smutno mi, czekamy już dwa miesiące na spotkanie z psychologiem. Zaczęłam zastanawiać się nad zmianą ośrodka. Wygląda to na brak komunikacji między pracownikami oa. A ja chciałabym tak już zacząć procedurę, i czekać na moją Dziecinkę... :( Chyba mnie jesienna chandra dopadła...
16.07.2013 pierwsza wizyta w OA

19.09.2014 Małpka jest nasz

29.08.2015 złożenie podania o córeczkę

Czekamy. . .
Awatar użytkownika
Nina8200
Posty: 9
Rejestracja: 31 sty 2013 16:34

Re: Dokumenty w ośrodku. Zaczynamy!

Post autor: Nina8200 »

Witajcie moi kochani,jutro ostatni dzień szkolenia i w piątek Panel yupi :flowers: dotarłam do końca,dałam radę sobie ze wszystkim i było to najfajniejsze szkolenie w moim życiu:) .......No i została mi fajna pamiątka z pracy domowej,Bajka,będę ją czytała memu skarbeczkowi codziennie ciach/emot .....Trzymam za wszystkich kciuki wierzę,że Wam też się uda,w grudniu otrzymamy klasyfikację i od przyszłego roku czekam na najbardziej wytęskniony telefon ciach/emot . ....Buziaki dobranoc:)
Pierwsza wizyta w OA 26.08.2012
Leeleeth
Posty: 905
Rejestracja: 06 sie 2013 16:59

Re: Dokumenty w ośrodku. Zaczynamy!

Post autor: Leeleeth »

Nina gratuluje =ooo*
Teraz tylko trochę cierpliwości i Wielki Finał :telefon:

U nas też się ruszyło. Mieliśmy kurs zacząć na wiosnę ale pasujemy do grupy i zaczynamy teraz :D
Normalnie fruwam z radości :mrgreen:
16.07.2013 pierwsza wizyta w OA

19.09.2014 Małpka jest nasz

29.08.2015 złożenie podania o córeczkę

Czekamy. . .
Awatar użytkownika
Nina8200
Posty: 9
Rejestracja: 31 sty 2013 16:34

Re: Dokumenty w ośrodku. Zaczynamy!

Post autor: Nina8200 »

Leeleeth:) ----------------w razie problemów służę radą lub pomocą,



Uwierz mi wiem co czujesz i cieszę się razem z Tobą,ja teraz czekam na tel Ten najpiękniejszy ciach/emot
Dobranoc bociankowych snów =xxx#
Pierwsza wizyta w OA 26.08.2012
Leeleeth
Posty: 905
Rejestracja: 06 sie 2013 16:59

Re: Dokumenty w ośrodku. Zaczynamy!

Post autor: Leeleeth »

Nina my czekamy razem z Tobą. :D
Na jakie dziecko czekacie?
Jesteśmy po pierwszym spotkaniu z psycholog, było fajnie. Teraz będę testy i wizyta w domku. Mają dzwonić i się umówić wkrótce. Oby jak najszybciej, oby kurs zaczął się jeszcze w tym roku i oby jak najszybciej zadzwonił
16.07.2013 pierwsza wizyta w OA

19.09.2014 Małpka jest nasz

29.08.2015 złożenie podania o córeczkę

Czekamy. . .
trnado12
Posty: 300
Rejestracja: 24 lip 2013 22:13

Re: Dokumenty w ośrodku. Zaczynamy!

Post autor: trnado12 »

Hej ja tu nowa:) my już po 3 spotkaniu z psychologiem jutro 4:) jeszcze dwa i możliwe że od grudnia na grupę:) taką mam przynajmniej nadzieję...:D Mam pytanie bo tak tu czytam że wizyty w domku mieliście dopiero po psychologu... a my po złożeniu dokumentów a przed spotkaniem z psychologiem... czy ktoś miał tak jak my?

p.s. jeśli jest tu ktoś z Krk to niech da znać:)
trnado12

"Wczoraj, kiedy twoje imię ktoś wymówił przy mnie głośno, tak mi było jakby róża przez otwarte wpadła okno..."
Awatar użytkownika
yennefer23
Moderator Członek Stowarzyszenia
Posty: 5638
Rejestracja: 23 lut 2010 01:00

Re: Dokumenty w ośrodku. Zaczynamy!

Post autor: yennefer23 »

trnado12 pisze: jeśli jest tu ktoś z Krk to niech da znać:)
trnado 12, witaj na forum, zapraszam szczegolnie na nasz watek pogaduszkowy Adopcja Małopolska i Kraków - nasz kącik pogaduchowy
Kiedy Bóg drzwi zamyka, to otwiera okno
Leeleeth
Posty: 905
Rejestracja: 06 sie 2013 16:59

Re: Dokumenty w ośrodku. Zaczynamy!

Post autor: Leeleeth »

Witajcie, wczoraj dzwonili z oa pani chciała się na usg domu umówić. Jako że nie zmotoryzowana a my dość daleko mieszkamy to chciała się z mężem zabrać. Niestety ślubny pracuje do późna i pani nie bardzo pasowało, więc pełna dobrych chęci proponuję sobotę na spokojnie. A pani na to no to ja się z wami zabiorę po szkoleniu. Serducho mi za biło mocniej i mówię, że ja nic nie wiem o szkoleniu. A ona o kurcze bo ja dzwoniłam w czwartek ale się nie dodzwoniłam. Jesteście jako szósta parą w tej grupie :D
Tylko zaraz dowiem się na którą godzinę, :-) tym sposobem zaczynamy szkolenie w ekspresowym tempie.... :D
16.07.2013 pierwsza wizyta w OA

19.09.2014 Małpka jest nasz

29.08.2015 złożenie podania o córeczkę

Czekamy. . .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moja adopcyjna droga”