Marzenia się spełniają;-)Oczekiwanie na nasz drugi skarb;-)

W oczekiwaniu na ten telefon... i pierwsze dni po nim.

Moderator: Moderatorzy moja adopcyjna droga

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
igaa
Posty: 636
Rejestracja: 06 cze 2002 00:00

Marzenia się spełniają;-)Oczekiwanie na nasz drugi skarb;-)

Post autor: igaa »

Witajcie;)))Myślalam,że nigdy już tu się nie zjawię.Nie zaglądałam dobre 3 lata.Przepraszam;-)))Mie miałam sił....Moja córeczka ma 5 lat.Już 5 lat;-)))Niektórzy z Was wiedzą ,że chciałam bardzo szybko po pierwszej adopcji drugie dziecko.Mąż nie chciał.Mówił,że mała jest jego całym światem ...
A jednak cuda się zdarzają.Dojrzał?Zapagnął?Nie wiem....
W piątek składamy komplet dokumentów do Ośrodka.Trzymajcie kciuki.

pozdrawiam Was serdecznie;-)))

Ps.Ale tu się pozmieniało;-))))
Awatar użytkownika
kasialu
Posty: 1394
Rejestracja: 13 mar 2004 01:00

Post autor: kasialu »

Igaa witaj na nowo!! ;)
Mam nadzieje, ze szybko spełnią się Wasze marzenia ;)
Dwie drogi, dwa szczęścia...
natabocian
Posty: 10956
Rejestracja: 08 gru 2002 01:00

Post autor: natabocian »

Witaj igaa - rany myślałam nieraz o Tobie :D
Fajnie, że znowu jesteś :D
Trzymam kciuki za powiększony skład 8) oby jak najszybciej :D
Karolka, Monika i Krzyś - trójka rozbójników :) :) :)
Awatar użytkownika
ika_28
Posty: 258
Rejestracja: 15 mar 2003 01:00

Post autor: ika_28 »

Czesc igus.
Ależ się cieszę, zyczę WAM duzo szczęścia
pa
Awatar użytkownika
xmadziara
Posty: 110
Rejestracja: 25 lut 2006 01:00

Post autor: xmadziara »

A życzę cierpliwości !
24.09.2008- Mamy syna !
[url=http://zpo.ath.cx/zp/i.php?ik=358][img]http://zpo.ath.cx/b/358.png[/img][/url]
monitomi
Posty: 113
Rejestracja: 05 paź 2006 00:00

Post autor: monitomi »

Witajcie!Dziś mija uprawomocnienie wyroku sądu :lol: .Szymuś jest z nami 5 miesięcy.Chcemy,by miał rodzeństwo :D ...więc też na dniach idziemy znów do O.A.O i zaczynamy naszą drugą drogę adopcyjną.Trzymajcie kciuki za nasza cierpliwość i żeby czas oczekiwania był krótszy ....i pozdrawiamy :D
mamy synka i córeczkę
Awatar użytkownika
forumka
Posty: 10
Rejestracja: 27 gru 2007 01:00

Post autor: forumka »

Ciesze się że węcej dzieci będzie miało normalny domek .My narazie nie wiemy co będzie po tym jak dostaniemy naszą córeczke ,może też będziemy chcieli jeszcze jedno dzieciątko ,no ale teraz czekamy tylko na nią.Gratuluje decyzji i serdecznie pozdrawiam.
monitomi
Posty: 113
Rejestracja: 05 paź 2006 00:00

Post autor: monitomi »

no my juz byliśmy zapytać jakie dokumenty należy złozyć na drugie dziecko :D

Dodane po: 26 sekundach:

także czekamy znów :lol:
mamy synka i córeczkę
Awatar użytkownika
igaa
Posty: 636
Rejestracja: 06 cze 2002 00:00

Post autor: igaa »

Kochani.Nie mogłam sie zalogować.

Od dwóch miesięcy jest w domku z nami nasza druga córeczka. :lol: ciach emo Trochę trwało niestety nim sąd nam ją powierzył ale świeta były wspólne i cudowne.

Córcia ma dwa latka i jest żywym srebrem. Już troszke przyzwyczailam sie do jej ruchliwości;-)Jestem taka szczęśliwa! Kocham ją strasznie i mam wrażenie że jest z nami od zawsze.To Niesamowite!. Nie wierze jeszcze że moje najwieksze marzenie życia sie spelniło.Mam dwie wspaniale córki.MOJA BIOLOGIA NIE WYGRAŁA!Jestem na urlopie macierzyńskim i napawam sie wspólnymi chwilami z dziećmi . Starsza córcia troszkę jeszcze zazdrosna, ale mam nadzieję że milość nasza uzdrowi sytuacje i wszyscy sie dopasują;-)1 marca rozprawa adopcyjna .

pzdr i życzę oczekującym takiej radości jak moja.
natabocian
Posty: 10956
Rejestracja: 08 gru 2002 01:00

Post autor: natabocian »

igaa tyle lat :!: ciach emo Gratulacje! Napisz coś więcej !
Karolka, Monika i Krzyś - trójka rozbójników :) :) :)
Awatar użytkownika
Tacjana
Posty: 51
Rejestracja: 10 sty 2004 01:00

Re: Marzenia się spełniają;-)Oczekiwanie na nasz drugi skarb

Post autor: Tacjana »

Witajcie! Mój adoptowany synek ma już pięć lat. :lol:
Zastanawialiśmy się nad adopcją kolejnego dziecka, a tu zjawił się cud i zaszłam w ciążę!!! W sierpniu Krystian będzie miał siostrzyczkę :lol:
Dziewczyny cuda się zdarzają, ale do tej pory w nie nie wierzyłam.
Pozdrawiam.
Tacjana
Awatar użytkownika
LALA27
Posty: 1183
Rejestracja: 07 cze 2002 00:00

Re: Marzenia się spełniają;-)Oczekiwanie na nasz drugi skarb

Post autor: LALA27 »

Igaa gratuluję ogromnie.Pamiętasz mnie jeszcze,odezwij się proszę:)
Szczęśliwa mama Zosi i Frania:):)
Alina_Katowice
Posty: 157
Rejestracja: 20 wrz 2010 20:15

Re: Marzenia się spełniają;-)Oczekiwanie na nasz drugi skarb

Post autor: Alina_Katowice »

Witam! Do tej pory nie byłam na tym wątku, ale teraz właśnie czekam na drugie dziecko. A moja córka (adoptowana w 9. roku życia, obecnie nastolatka) czeka na siostrę. Moja dobra, kochana córeczka cieszy się nie tylko dlatego, że będzie miała siostrę, ale też dlatego, że damy dom kolejnemu dziecku z domu dziecka. Powiedziała, że gdyby mogła, to wszystkich by "stamtąd" (czyli z domu dziecka) zabrała. Razem ze mną jeździła po sklepach meblowych, bo robimy pokój dla przyszłej siostry. Żartuje, niby to oburzając się na myśl, że będzie siostrę zaprowadzać i odprowadzać ze szkoły (podstawówka i gimnazjum córki są w jednym budynku, a dojazd 2 autobusami z przesiadką, więc na pewno nie puszczę młodszego dziecka samego). Będzie dobrze, trzymajcie kciuki!
Alina_Katowice
Posty: 157
Rejestracja: 20 wrz 2010 20:15

Re: Marzenia się spełniają;-)Oczekiwanie na nasz drugi skarb

Post autor: Alina_Katowice »

Tak z przymrużeniem oka :wink: ... Myślę, że wkrótce zostanę kosmitką. No bo ile Słońc ma Ziemia? Jedno! A niedługo, po dźwięku budzika (i moich nawoływaniach) w moim świecie będą wstawały dwa Słońca - moje dwie córki. Będę więc kosmitką - mieszkanką świata o dwóch Słońcach.
Pozdrawiam wszystkich, którzy pragną zostać takimi "kosmitami" i życzę jak najszybszego spełnienia marzeń - i dobrej nocy życzę, bo już późno :lol:
Alina_Katowice
Posty: 157
Rejestracja: 20 wrz 2010 20:15

Re: Marzenia się spełniają;-)Oczekiwanie na nasz drugi skarb

Post autor: Alina_Katowice »

Coś pusto na tym wątku, ale napiszę, bo właśnie jestem po pierwszej rozmowie w ośrodku adopcyjnym.
Powiem krótko: nie tego się spodziewałam. W swojej głupiej naiwności spodziewałam się, że pani kierownik ośrodka wykaże nieco więcej entuzjazmu, a może i zaufania. Sądziłam, iż ucieszy się, że kolejna osoba wyraża chęć adoptowania starszego dziecka - i to osoba, która już raz adoptowała 8,5 - latkę i nie tylko nie zraziła się, ale chce dać dom następnemu dziecku.
Dowiedziałam się, co następuje:
- raczej nie dadzą do mnie dziecka w wieku 4 - 5 lat, bo takie dzieci mają jeszcze szansę na pełną rodzinę;
- mam już dziecko, a to stawia mnie na dalszym miejscu;
- będzie cykl szkoleń, w tym nauka, jak przygotować starsze dziecko do adopcji młodszego (Przygotowac?! Śmiem twierdzić, że to moja córka przez 5 lat "przygotowywała" mnie do tej decyzji. To ona od początku chciała mieć siostrę. To ona, a nie ja, zna realia pobytu w domu dziecka i powiedziała, że gdyby mogła, każdego by stamtąd zabrała. Argument, że jest to dorastająca dziewczyna, która bardzo chce DAĆ DOM dziecku, a nie tylko MIEĆ SIOSTRĘ, pozostał bez odpowiedzi).

Trochę się zawiodłam, choć muszę przyznać, że obawiałam się... własnie takiego przebiegu tej rozmowy. Na razie będę gromadzić niezbędne dokumenty i czekać na meble, które zmówiłam do pokoju przyszłej córki.
Może pani kierownik ośrodka ma rację, a ja za dużo się po niej spodziewałam. Może... Czas pokaże.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moja adopcyjna droga”