Adopcja do pelnej rodziny

O adopcji na poważnie. Czy adopcja jest lekarstwem na nasze problemy? Dlaczego adoptujemy? Czego się boimy? Może ktoś ma już gotową odpowiedź?

Moderator: Moderatorzy adopcyjne dylematy

ODPOWIEDZ
Magiusa
Posty: 2
Rejestracja: 20 paź 2016 22:45

Adopcja do pelnej rodziny

Post autor: Magiusa »

Dzien dobry,
Jestem tu nowa choc temat adopcji chodzi mi po glowie juz bardzo dlugo.
Mam meza i 2ke synow. Jeden ma 3 lata, drugi 21 miesiecy.
Obecnie sie budujemy. Maz ma stabilna i dobrze platna prace , ja wlasnie ( po powrocie z macierzynskiego o urlopu) postanowilam przebudowac swoja kariere zawodowa na tyle by skonkretyzowac swoje doswiadczenie i podwyzszyc zadobki. Jestem pewna ze musze temu poswiecic co najmniej 3 lata.
Za 3 lata bede mialala prawie 40 lat i choc wiem ze mozna w tym wieku miec dzieci to rozwazam jednak adopcje ( bo mysle o tym od lat).
Czy zakladajac ze bedziemy w stanie zapewnix dzieciom dom pelen milosci ( kochamy nasze szkraby i jestesmy pewni ze adoptowane bedziemy rownie mocno kochali), dobre warunki mieszkaniowe i bedziemy na pewno w stanie utrzymac je to mamy w ogole szanse na adopcje z osrodkow adopcyjnych? Czy jestezmy z gory skazani na odrzucenie poprzez fakt ze jestesmy juz 4 osobowa rodzina? I czy istnieje mozliwosc zaadoptowania rownoczesnie 2ki dzieci?

-- 21 paź 2016 01:31 --

Przepraszam juz uzupelnil ta wiedze na forum. Dziekuje. Oczywiscie mozna usunax watek , sama nie umiem tego zeobic z komorki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Adopcyjne dylematy”