AOA w Gdańsku - Myśliwskie Wzgórze Fundacja dla Rodziny

Dyskusje o ośrodkach adopcyjnych, panujących w nich zasadach, procedurach, szkoleniach. Nie wiesz jaki wybrać ośrodek? Jak przebiega procedura adopcyjna? To forum jest dla Ciebie.

Moderator: Moderatorzy ośrodki i procedury adopcyjne

ODPOWIEDZ
poziomkaaa
Posty: 30
Rejestracja: 13 sie 2013 14:57

Re: AOA w Gdańsku - Myśliwskie Wzgórze Fundacja dla Rodziny

Post autor: poziomkaaa »

Nie chcę Cię martwić, ale obawiam się, że pewnie dopiero coś koło lutego 2019 zaczniecie :(
karolinaola5
Posty: 1
Rejestracja: 04 lut 2019 10:52

Re: AOA w Gdańsku - Myśliwskie Wzgórze Fundacja dla Rodziny

Post autor: karolinaola5 »

Witam, czy jest może ktoś, kto składał papiery w Na początku 2018? Wiem że teraz bardzo długo się czeka na kurs. My prawdopodobnie na wrzesień się złapiemy, więc 1.5 roku. Jak u Was?
aga12ania
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2020 16:03

AOA w Gdańsku - Myśliwskie Wzgórze Fundacja dla Rodziny

Post autor: aga12ania »

=xxx#
BellaSperanza
Posty: 14
Rejestracja: 30 cze 2021 14:35

AOA w Gdańsku - Myśliwskie Wzgórze Fundacja dla Rodziny

Post autor: BellaSperanza »

Dzień dobry :flowers: Czy są tutaj osoby, które składają dokumenty w marcu lub złożyli w tym roku albo planują w niedalekiej przyszłości to zrobić? Byłoby miło moc wymienić swoje odczucia. My po długiej drodze jaką przeszliśmy w staraniach o nasze dziecko postanowiliśmy z mężem złożyć dokumenty do OA. Panie są miłe, serdeczne i chętnie odpowiadają na pytania. Jesteśmy w trakcie kompletowania dokumentów,pisania życiorysów itp. Podczytując od dawna Bociana natknęłam się nie raz na pytania innych osób jak napisać co wpisać i muszę stwierdzić,że faktycznie wymaga to trochę czasu. W sumie napisaliśmy 3 życiorysy mój, męża oraz nasz wspólny. Mąż jest bardzo zaangażowany i cieszymy się z obranej przez nas drogi. Z jednej strony było trochę stresu,ale później rozmowa była bardzo przyjemna. Pani nie koloryzowała adopcji, a mówiła zgodnie z doświadczeniem jak wygląda cały proces. Mam nadzieję,że ktoś z Was się tutaj odezwie. Kursy są prowadzone intensywnie co kwartał nowa grupa. Obecnie średnio czeka się na kurs około 1-1,5 roku a później po kwalifikacjach to już bardzo indywidualna sprawa czasem nie czeka się wcale gdyż są akurat odpowiedni rodzice dla dzieci,jakie ma w swojej bazie ośrodek a czasem czeka się rok i półtora. Jesteśmy dobrej myśli ;-) :mrgreen:
BellaSperanza
Posty: 14
Rejestracja: 30 cze 2021 14:35

AOA w Gdańsku - Myśliwskie Wzgórze Fundacja dla Rodziny

Post autor: BellaSperanza »

Halo halo może ktoś się odezwie kto czeka w Gdańsku nie sądzę,że nie ma nikogo☺️😉 fajnie byłoby móc przeczytać nowe wiadomości i ciekawe informacje o waszych perypetiach, etapach, myślach, refleksjach itp. itd. 🌼🌸🎈
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ośrodki i procedury adopcyjne”