Adopcja na Kredytowej (poprzednio przy Szpitalnej) WARSZAWA

Dyskusje o ośrodkach adopcyjnych, panujących w nich zasadach, procedurach, szkoleniach. Nie wiesz jaki wybrać ośrodek? Jak przebiega procedura adopcyjna? To forum jest dla Ciebie.

Moderator: Moderatorzy ośrodki i procedury adopcyjne

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
yennefer23
Moderator Członek Stowarzyszenia
Posty: 5638
Rejestracja: 23 lut 2010 01:00

Re: Adopcja na Kredytowej (poprzednio przy Szpitalnej) WARSZ

Post autor: yennefer23 »

Dziewczyny, chłopaki!

Najwyższa Izba Kontroli przeprowadza obecnie kontrolę wykonywania zadań przez ośrodki adopcyjne. Głównym celem naszych badań jest odpowiedź na pytanie, czy ośrodki adopcyjne prawidłowo i skutecznie realizują zadania związane z postępowaniami adopcyjnymi. Ponieważ zależy nam na uzyskaniu możliwie najpełniejszego obrazu prosimy o udział w badaniu ankietowym, skierowanym do rodziców, którzy przysposobili dziecko lub są w trakcie realizacji procedury adopcyjnej, bądź znaleźli się w takiej sytuacji, że podjęte działania nie zakończyły się adopcją.

Ankieta jest całkowicie anonimowa. Na wypełnione formularze NIK czeka do 31 grudnia 2017 r. Udzielone odpowiedzi zostaną wykorzystane w pracach analitycznych mających na celu sformułowanie ewentualnych uwag i wniosków usprawniających funkcjonowanie ośrodków adopcyjnych, jako kluczowego elementu systemu adopcyjnego w Polsce.

Link do ankiety znajdziecie tutaj :arrow: https://zapytania.nik.gov.pl/limesurvey ... php/864576
Kiedy Bóg drzwi zamyka, to otwiera okno
Sysiaaaaaa
Posty: 221
Rejestracja: 29 maja 2014 11:45

Re: Adopcja na Kredytowej (poprzednio przy Szpitalnej) WARSZ

Post autor: Sysiaaaaaa »

Halo! Czy ktoś tu jeszcze zagląda?

"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"

 



 


Solea
Posty: 1
Rejestracja: 07 paź 2020 13:10

Adopcja na Kredytowej (poprzednio przy Szpitalnej) WARSZAWA

Post autor: Solea »

cześć!
jestem tu nowa, właśnie czekam na pierwszą wizytę w ośrodku. Opowiedzcie proszę jak było? Czego się spodziewać ? O co pytają ?
Imaginification
Posty: 116
Rejestracja: 10 paź 2015 15:10

Adopcja na Kredytowej (poprzednio przy Szpitalnej) WARSZAWA

Post autor: Imaginification »

Cześć, u nas na pierwszej wizycie pytano mniej więcej o to o co przez telefon.
Musieliśmy coś powiedzieć o sobie, swojej pracy, dlaczego zdecydowaliśmy się na wizytę w ośrodku, czemu rozważamy adopcję, jak sobie ją wyobrażamy (należy mówić, że przede wszystkim chce się pomóc dziecku - to jest dobrze widziane). Na pierwszej wizycie pracownik ośrodka opowiada o tym czym jest adopcja, jak wygląda proces, jakie dzieci można adoptować.

Dodano po 54 sekundach:
Dostaje się listę lektur oraz listę dokumentów do zgromadzenia, jeśli podejmie się decyzję o staraniu się o adopcję. Pierwsza wizyta nie jest wiążąca.

starania od 2011

mamy kwalifikację i ukończony kurs na RA, czekamy na nasze dziecko :)


Olaa84
Posty: 62
Rejestracja: 02 lis 2014 22:49

Adopcja na Kredytowej (poprzednio przy Szpitalnej) WARSZAWA

Post autor: Olaa84 »

Dzień dobry, w szpitalu u mojego Taty ginekologa urodziło się zdrowe dziecko a matka Ukrainka zrzekła się praw. Dziecko już 2 miesiące leży i czeka a pielęgniarki w dobie wirusa nie mogą zorganizować mu ośrodka adopcyjnego. Czy może jest tutaj ktoś kto byłby zaintersowany skontaktowaniem się ze szpitalem?
Podaję namiary:

Koordynator noworodków pielęgniarka Mariola Milewska
ordynator noworodków Zakrzewska

Szpital 023 6572201
2012 Start

6x pelna stymulacja ICSI, laparotomia i w koncu udalo sie przy 11 transferze!!!

Beta 11dpt 249 i beda blizniaki :) :)

TP 25.04.2017 ale Klara i Daniel przyszli 5 tyg wczesniej na swiat
mietusek
Posty: 357
Rejestracja: 29 gru 2006 01:00

Adopcja na Kredytowej (poprzednio przy Szpitalnej) WARSZAWA

Post autor: mietusek »

Cześć jestem tu nowa .
Opowiem cos o sobie
Z mezem staramy się od 2003 roku o dzieciątko. Nie 7dalo się wszystkie metody wyczerpane.
Decyzja w tym roku zapadła o adopcji. Dodam że jesteśmy 18 lat po ślubie ja mam 43 l mąż ma 41.
Byliśmy w dwóch ośrodkach jeden q styczniu i Pani nam powiedziala żebyśmy zadzwonili w grudniu i się dowiedzieli o kursy. W drogim wręcz mialam wrażenie że odradza Pani nam adopcję że względu na wiek i mówi również że u nich są mame chore dzieci z obciążeniami. Zdecydowałam się aby zadzwonić do Warszawy na k4efytowa . Może tam sie uda bo już chyba vzasem tracę nadzieję ze bede mama.
Chcielibyśmy z mezem adoptować rodzeństwo dwójkę dzieci.

Dodano po 32 sekundach:
Cześć jestem tu nowa .
Opowiem cos o sobie
Z mezem staramy się od 2003 roku o dzieciątko. Nie 7dalo się wszystkie metody wyczerpane.
Decyzja w tym roku zapadła o adopcji. Dodam że jesteśmy 18 lat po ślubie ja mam 43 l mąż ma 41.
Byliśmy w dwóch ośrodkach jeden q styczniu i Pani nam powiedziala żebyśmy zadzwonili w grudniu i się dowiedzieli o kursy. W drogim wręcz mialam wrażenie że odradza Pani nam adopcję że względu na wiek i mówi również że u nich są mame chore dzieci z obciążeniami. Zdecydowałam się aby zadzwonić do Warszawy na k4efytowa . Może tam sie uda bo już chyba vzasem tracę nadzieję ze bede mama.
Chcielibyśmy z mezem adoptować rodzeństwo dwójkę dzieci.

Dodano po 36 sekundach:
Cześć jestem tu nowa .
Opowiem cos o sobie
Z mezem staramy się od 2003 roku o dzieciątko. Nie 7dalo się wszystkie metody wyczerpane.
Decyzja w tym roku zapadła o adopcji. Dodam że jesteśmy 18 lat po ślubie ja mam 43 l mąż ma 41.
Byliśmy w dwóch ośrodkach jeden q styczniu i Pani nam powiedziala żebyśmy zadzwonili w grudniu i się dowiedzieli o kursy. W drogim wręcz mialam wrażenie że odradza Pani nam adopcję że względu na wiek i mówi również że u nich są mame chore dzieci z obciążeniami. Zdecydowałam się aby zadzwonić do Warszawy na k4efytowa . Może tam sie uda bo już chyba vzasem tracę nadzieję ze bede mama.
Chcielibyśmy z mezem adoptować rodzeństwo dwójkę dzieci.

21.01.2009 I IUI w NOVUM! Nieudana :bawling:

20.02.2009 II IUI w NOVUM! Nieudana

17.12.2015 Histeroskopia (polip)

I przygotowania do INVITRO

21.07.2016 punkcja 6 oocytow pobranyc

23.07.2016 transfer 4 zarodki z czego dwa podane dwukomorowe i czekamy


ODPOWIEDZ

Wróć do „Ośrodki i procedury adopcyjne”