OAO TPD w Częstochowie

Dyskusje o ośrodkach adopcyjnych, panujących w nich zasadach, procedurach, szkoleniach. Nie wiesz jaki wybrać ośrodek? Jak przebiega procedura adopcyjna? To forum jest dla Ciebie.

Moderator: Moderatorzy ośrodki i procedury adopcyjne

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kasienka
Posty: 2418
Rejestracja: 16 kwie 2003 00:00

OAO TPD w Częstochowie

Post autor: kasienka »

Jako, że zainteresowanie tym ośrodkiem jest coraz większe zakładam wątek o procedurach w OAO TPD w Częstochowie. Tylko proszę trzymać się tematu ;) a moderatora proszę o bezlitosne kasowanie postów nie związanych z wątkiem :wink:
Dziewczyny, które w ostatnim czasie przechodziłyście szkolenie w osrodku - napiszcie jak to się wsyzstko odbywało (2 lata temu wygladalo to troszke inaczej wiec nie ma sensu zebym ja opisywala swoją drogę).

P.S. Sorka za nieskładny post, ale jestem chora ;( i nie mam siły myśleć.

Doczekani:
  1. Misiaczek i Bear - synek Przemuś
  2. kasienka i Grzes - córeczka Oleńka - listopad 2003 - oczekiwanie 4 miesiące
  3. Sonik - córeczka Ida
Oczekujący na sprawę, na zabranie szczęscia do domu:
Po kwalifikacji:
  1. Doris - już za chwileczkę, już za momencik
W trakcie szkolenia:
  1. justica - 4 miesiące - pierwsza wizyta w 16 maja
  2. lemonka - 3 miesiące - wizyta w ośrodku 12 września
  3. peilin - 3 miesiące - wizyta w ośrodku 14 września
  4. LALA27 - 4 dni ;) - pierwsza wizyta 21 wrzesień - oczekująca na braciszka dla Zoni
Przed 1 wizytą:
  1. Olus
  2. Wafel
  3. Zosia - 14 grudzień
Cały czas myślę nad formułą listy, jesli macie jakies propozycje, uwagi, proszę zgłaszajcie :)
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2005 00:06 przez kasienka, łącznie zmieniany 15 razy.
Kasia - mama Oleńki:)
Awatar użytkownika
Doris
Posty: 1478
Rejestracja: 17 cze 2002 00:00

Post autor: Doris »

Proponuje abysmy zrobili liste oczekujacych w Czestochowie i juz doczekanych :D

Fajnie byloby pozniej spotykac sie w gronie *czestochowkich dzieciakow* - moze nawet Panie z TPD zaprosilybysmy na takie spotkanko :wink:

Sorki ale nie mam polskich liter
Mam całe serce pełne małego chłopca i małej dziewczynki (mojego synka i mojej córeczki) :-)
WARTO BYŁO CZEKAĆ !
Żaba
Posty: 2484
Rejestracja: 20 kwie 2002 00:00

Post autor: Żaba »

Ja co prawda nie Czestochowa ale kibicuję Wam i chetnie będe was podczytywać :wink:
Piotrek 2004r. i Ola 2006r.
Ula-la
Posty: 2557
Rejestracja: 13 sie 2002 00:00

Post autor: Ula-la »

Ja tak jak Żaba - przyjazna podczytywaczka :hihi:
Piszcie, piszcie, bo naprawde sporo was w ostatnim czasie się ujawniło :lol:

Za wszystkie "częstochowianki" bardzo mocno trzymam kciuki (a za niektóre to już szczególnie mocno ;) )!!!

Ula Podczytywaczka ;)

Mamusia Bartusia (kwiecień 2005) i Kasieńki (październik 2006) --> Bartek Pogromca i Kasia Zaskakiwanka


Awatar użytkownika
kasienka
Posty: 2418
Rejestracja: 16 kwie 2003 00:00

Post autor: kasienka »

Dobra dziewczyny, jesli chcecie liste to ujawniac sie ;) zrobie ja w 1 poscie (nie lubie powtarzania list w wielu postach - chociaz tylko tak widac zmiany, ale jak dla mnie jest to zasmiecanie).
Kasia - mama Oleńki:)
Awatar użytkownika
Olus
Posty: 2083
Rejestracja: 22 wrz 2003 00:00

Post autor: Olus »

No ja nie wiem czy ja mogę już :wink: :?:

Po długaśnych miesiącach przemyśleń, wśród wielu różnych odczuć, emocji, wątpliwości, euforii i depresji, zrodziła się decyzja :D

Czuję że idę za głosem serca :D Składamy papiery :D :DDD: Oczywiście podczytywałam co się dało od dłuższego czasu :wink: ale będę wdzięczna wszystkim Częstochowiankom za wsparcie, rady i kciuki :D

Tak mi dobrze :lol:
Oluś z Filipkiem
[url=http://zp.prv.pl/i.php?ik=33][img]http://217.96.179.104/b/33.png[/img][/url]
Awatar użytkownika
LALA27
Posty: 1183
Rejestracja: 07 cze 2002 00:00

Post autor: LALA27 »

No to my pierwsi na listę 21 września mamy testy psychologiczne,już się nie możemy doczekać:) :) :)
Czekamy na braciszka dla Zoni:)
Kasieńka dzięki za wątek.
Szczęśliwa mama Zosi i Frania:):)
Awatar użytkownika
kasienka
Posty: 2418
Rejestracja: 16 kwie 2003 00:00

Post autor: kasienka »

Olus gratuluje decyzji :)

Lala super ze sie ujawnilas, albo cos przegapilam, albo nie chwalilas sie ze czekasz na braciszka dla Zoni w Czestochowie:)


Dziewczyny mam prosbe, piszcie od kiedy czekacie :) bedzie mi łatwiej, bo nie sledze wszystkich watkow na ktorych ujawniaja sie "czestochowianki".


P.S. W pierwszym poscie powstal juz "szkielet" listy - zobaczcie czy Wam taki uklad odpowiada, zreszta to i tak jest tymczasowe rozwiazanie ;) ale na razie nie mam czasu na realizacje swojego pomyslu :(
Kasia - mama Oleńki:)
Żaba
Posty: 2484
Rejestracja: 20 kwie 2002 00:00

Post autor: Żaba »

Oluś :clap1:
Piotrek 2004r. i Ola 2006r.
Awatar użytkownika
Wafel
Posty: 7455
Rejestracja: 06 lis 2003 01:00

Post autor: Wafel »

to jeszcze mnie proszę dopisać.... jesteśmy przed pierwszą wizytą :loving:
Oluś 2006 Alicja 2008 i 3 Aniołki
Awatar użytkownika
ELA7
Posty: 101
Rejestracja: 22 sty 2004 01:00

Post autor: ELA7 »

Czesc Dziewczyny ! To prosze i mnie dopisac do watku ...Czekamy
na kurs wrzesniowy w O.A. na Sobieskiego.
Awatar użytkownika
justica
Posty: 68
Rejestracja: 30 mar 2005 00:00

Post autor: justica »

hejka :D
Ja też się dopisuję do listy kasieńki. Jesteśmy w trakcie trwania procedury. Zaczęliśmy w maju. Czekamy na nasze upragnione szczęście :D
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2005 17:38 przez justica, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
edi39
Posty: 109
Rejestracja: 04 gru 2003 01:00

Post autor: edi39 »

DZIEWCZYNY!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czy słyszałście coś może o Interwencyjnym Ośrodku Proadopcyjnym który mieści się na ul. Michałowskiego :oops:
My dopiero podjeliśmy decyzję o adopcji i sami nie wiemy jaki ośrodek wybrać . Proszę napiszcie jak to wszystko wygląda i jak długo trwa.
Awatar użytkownika
kasienka
Posty: 2418
Rejestracja: 16 kwie 2003 00:00

Post autor: kasienka »

edi39 Interwencyjny Osrodek Preadopcyjny nie jest Osrodkiem Adopcyjnym. Tam przebywają dzieci zgloszone do adopcji w osrodkach czestochowskich - oni sami nie przeproadzaja szkolen i procedur adopcyjnych.
Kasia - mama Oleńki:)
Awatar użytkownika
peilin
Posty: 482
Rejestracja: 29 lip 2003 00:00

Post autor: peilin »

Cześć,
Proszę o dopisanie mnie do listy. Jesteśmy w trakcie procedury, tzn dokumenty złożyliśmy już na początku czerwca, ale ze względu na wakacje pierwsze spotkanie mamy dopiero 14 września i już nie możemy się doczekac. :D
Pozdrawiam
Iwona mama Matyldy i Marcela
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ośrodki i procedury adopcyjne”