Basia - nasza mała szamanka :)

Jesteś świeża mamusią? świeżym tatusiem? Zapytaj doświadczonych rodziców - oni zawsze znajdą dobrą radę.

Moderator: Moderatorzy nasi milusińscy

ODPOWIEDZ
aldix
Posty: 1126
Rejestracja: 21 sty 2005 01:00

Basia - nasza mała szamanka :)

Post autor: aldix »

Pamięta ktoś jeszcze? :)

http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/vi ... &start=480

Wątek zamknięto, ale mam postanowienie noworoczne, że coś napiszę :). Basia ma już 9 lat. Ur. w 28tyg ciąży, 800g, PDA, BPD, FoA, ROP II, infekcja wrodzona i wtórna, mały wylew I stopnia, wzmożone napięcie mięśniowe, niedojrzałość OUN. Obecnie diagnoza deficyty SI, dyspraksja i jednak w trakcie diagnozy w kierunku Aspergera. Rehabilitacja trwa non stop. Teraz Tomatis - sama zostałam praktykiem bo nie było nikogo w Szkocji. Wilbarger, będzie Biofeedback no stop, też chcę się wyuczyć. Jest pies jako super terapia. Jeździmy do Zabajki raz na rok, zdecydowanie za rzadko, ale Tomatis i Biofeedback masakrycznie dużo kosztują. Bardzo dużo mówi, ale nauka jej słabo idzie. Abstrakcyjne myślenie praktycznie nie istnieje, co często jest powodem do śmiechu - dosłowne rozumienie różnych rzeczy jest przezabawne. Są też mniej zabawne elementy - manipuluje i kontroluje. Czasem sił brak, ale idziemy do przodu. Ważne żeby była samodzielna w przyszłości i była szczęsliwa w grupie ludzi.

Pozdrawiam wszystkie bocianówki i mamy wcześniaków. :)
oluska_m
Moderator Dokarmiam bociana ;)
Posty: 9348
Rejestracja: 14 wrz 2012 21:42

Re: Basia - nasza mała szamanka :)

Post autor: oluska_m »

Dziewczyny! =ooo* Zostały już ostatnie dni na rozliczenie PIT-ów. Pamiętajcie o Naszym Bocianie przy przekazywaniu 1% =ooo*
Dla ułatwienia mamy dla Was program do rozliczania :arrow: 1% DLA BOCIANA

2 IFV, 7 transferów

Aniołki [*] [*] [*] :cry2:

25.07.2016  :love: 
Piotruś


17.06.2019 :love: Michaś


ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi milusińscy”