Karolinka i Agatka oraz ich przyjaciół gromadka:)

Jesteś świeża mamusią? świeżym tatusiem? Zapytaj doświadczonych rodziców - oni zawsze znajdą dobrą radę.

Moderator: Moderatorzy nasi milusińscy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
martencja
Posty: 1125
Rejestracja: 18 sie 2005 00:00

Karolinka i Agatka oraz ich przyjaciół gromadka:)

Post autor: martencja »

Życie przynosi nam wiele zaskakujących chwil,jedną z nich jest to,że właśnie zakończyliśmy pierwszy wątek o Karolince zwanej również Pomarańczką.
Karolinka urodzona w 27 tygodniu ciąży dziś ma cztery latka,jest cudowną dziewczynką,chodzącą do przedszkola i niedługo będzie również starszą siostrą.Czeka na siostrzyczkę Agatkę,która planowo powinna pojawić się w kwietniu.
Przez te cztery lata przybyło nam przyjaciół z czego ogromnie jesteśmy dumni.
Tu można poczytać nasze początki i czteroletnie zmagania :)
http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/vi ... 27&t=42246
Dziękuję,że z nami wciąż jesteście,za wszystkie kciuki i dobre słowa.
Teraz zapraszam do kolejnej odsłony :D
Ostatnio zmieniony 04 maja 2011 18:05 przez martencja, łącznie zmieniany 1 raz.
Serduszko-13.06.05r [*]7/8t Kruszynka- 07.04.06r[*] 7/8t Słoneczko-09.04.09[*]9/10t
moją drogę oświetlają 3 gwiazdy
Karolinka ur. 22.12.2006 27tc,
Agatka ur.11.04.2011 39tc
jak dobrze,że są...moje dwa serduszka
Awatar użytkownika
bolsz
Posty: 2630
Rejestracja: 09 sie 2006 00:00

Re: Karolinka-nasza dzielna dziewczynka i przyjaciele cz.2

Post autor: bolsz »

to ja sie melduje na nowej odslonie starego wateczku

Niech Pomaranczka dalej rosnie zdrowo i szczesliwie i niech za jakis czas dolaczy do niej rownie slodka siostrzyczka Agatka :)

wszystkiego dobrego dziewczyny

Dodane -- 24.02.2011, 12:13 --

nowy watek nowe szczescie :)
Aniołek 24.07.2006
XI'06 zdiagnozowany zespół antyfosfolipidowy
X'08 trombofilia-mutacja V Leiden
Kruszynka 24.05.2011
Filip Jan ur.29.07.2007r. i Szymon Tadeusz ur.9.03.2009r. i Zuzanna Marianna ur.23.04.2012r.
koralikibeaty.blogspot.com
Awatar użytkownika
martulka82
Posty: 13888
Rejestracja: 14 sie 2008 00:00

Re: Karolinka-nasza dzielna dziewczynka i przyjaciele cz.2

Post autor: martulka82 »

To i ja się zamelduję :D
martencja pisze:A który Martuś teraz jest tydzień?Na kiedy masz USG?
dzisiaj jest 10t7d. We wtorek byłam na wizycie. Z maluchami wszystko ok, ale przed wizytą zaczęłam dosyć mocno plamić :( Teraz na szczęście plamienie jest małe i brązowe, ale co się strachu najadłam to moje... No i musze leżeć plackiem, bo trofoblast nachodzi na ujście szyjki. Mam nadzieję, że się podniesie [-o<
Kolejna wizyta 8 marca u mojego gina i 11.03 usg genetyczne.
Aniołki III.08 r.(7 tc), X.08 r.(9 tc), VI.10 r.(8 tc)
Serce krwawi... :cry:

04.06.2011 r. (25 tc) Nadia 700 g, Amelia 500 g
Cudzie trwaj...
netka
Posty: 3615
Rejestracja: 26 paź 2003 00:00

Re: Karolinka-nasza dzielna dziewczynka i przyjaciele cz.2

Post autor: netka »

I ja się melduję 8)
martulka82 pisze:trofoblast nachodzi na ujście szyjki
ja tak miałam w ciązy z F.- na przełomie własnie 10 i 11 tc- 2 tygodnie leżałam i pomogło. Mały przesunął się do góry i było już dobrze, że nawet do pracy wróciam....leż, odpoczywaj i zobaczysz na następnym usg będzie już OK.
Dwoje Rozrabiaków :-)
Awatar użytkownika
martencja
Posty: 1125
Rejestracja: 18 sie 2005 00:00

Re: Karolinka-nasza dzielna dziewczynka i przyjaciele cz.2

Post autor: martencja »

martulka82 pisze:No i musze leżeć plackiem, bo trofoblast nachodzi na ujście szyjki. Mam nadzieję, że się podniesie [-o<
Kolejna wizyta 8 marca u mojego gina i 11.03 usg genetyczne.
Martulko leż więc dzielnie,a my nieustająco trzymamy kciuki! :bigok:
Serduszko-13.06.05r [*]7/8t Kruszynka- 07.04.06r[*] 7/8t Słoneczko-09.04.09[*]9/10t
moją drogę oświetlają 3 gwiazdy
Karolinka ur. 22.12.2006 27tc,
Agatka ur.11.04.2011 39tc
jak dobrze,że są...moje dwa serduszka
Awatar użytkownika
Gość

Re: Karolinka-nasza dzielna dziewczynka i przyjaciele cz.2

Post autor: Gość »

martulka82 pisze:dzisiaj jest 10t7d.
czy to nie 11tc w takim razie? :)
melduję się :)
Awatar użytkownika
martulka82
Posty: 13888
Rejestracja: 14 sie 2008 00:00

Re: Karolinka-nasza dzielna dziewczynka i przyjaciele cz.2

Post autor: martulka82 »

netka mam nadzieję, że sie przesunie.
martencja :cmok: leżę cały
PiBi no może też chyba być 11t0d. Suwaczek się zbuntował i mi dzisiaj źle pokazuje :? Wczoraj było ok :roll:
PiBi mój gino mówił że tydzień 10, a byłam u niego w 10t5d :) Więc co gin to opinia
Aniołki III.08 r.(7 tc), X.08 r.(9 tc), VI.10 r.(8 tc)
Serce krwawi... :cry:

04.06.2011 r. (25 tc) Nadia 700 g, Amelia 500 g
Cudzie trwaj...
Awatar użytkownika
Gość

Re: Karolinka-nasza dzielna dziewczynka i przyjaciele cz.2

Post autor: Gość »

martulka82 ginowie podają pełne tygodnie :) więc jak byłaś w 10t5d to i tak się podaje 10tc :)
ale - 10 i 7 to już musi być 11 :)
Awatar użytkownika
frettka
Posty: 471
Rejestracja: 17 sie 2005 00:00

Re: Karolinka-nasza dzielna dziewczynka i przyjaciele cz.2

Post autor: frettka »

Melduje sie i ja :D
Ale sie wszystkie rozpisalyscie :D hihi spokojnie bo zaraz kolejny watek trzeba bedzie zalozy 8)
martulka82 trzymam kciukasy - dzidziusie na pewno wytrzymaja :D

martencja Karolka to dzielna dziewczynka i da sobie rade w przedszkolu. Takie sytuacje sie czasem zdarzaja. Pytalas ja czy sie czyms denerwowala, albo czy moze pani nie pozwolila jej isc do lazienki? Moja siostrzenica Oliwka nie lubila chodzic do przedszkola przez lezakowanie. Nie chciala poczatkowo powiedziec mamie dlaczego, ale kiedys sie przelamala i okazalo sie, ze raz jedna pani zaslonila jej oczka reka zeby Oliwcia mogla zasnac :? No i ona tak sie wystraszyla, ze nie bylo juz mowy o lezakowaniu. Teraz jest juz w starszej grupie i jest lepiej, ale nie lezakuja :D

Moja szwagierka nadal w ciazy... dzisiaj sie umowila na cc - nie ma mowy o porodzie sn bo dziecko jest zbyt szerokie w barkach. oby nie zaczela tylko rodzic przed poniedzialkiem...

trzymajcie sie wszystkie cieplo tej zimy - u nas na szczescie dzisiaj +11 ale kto wie co przyniesie jutro...
Bartoszek 27.06.2007
www.frettka.bobasy.pl
Gabrysia 26.06.2009
www.kszyma.bobasy.pl
http://www.suwaczek.pl/cache/4eb8f3d29e.png
http://www.suwaczek.pl/cache/52c09a4793.png
Awatar użytkownika
martencja
Posty: 1125
Rejestracja: 18 sie 2005 00:00

Re: Karolinka-nasza dzielna dziewczynka i przyjaciele cz.2

Post autor: martencja »

martulka82 pisze: PiBi mój gino mówił że tydzień 10, a byłam u niego w 10t5d :) Więc co gin to opinia
Rozumiem martulkę bo ja też zawsze trzymałam się tego co gin mówił,bałam się wyprzedzać i nawet jak mi pisałyście o już 27tc a na suwaczku był np 26t3dc to ja i tak liczyłam 26,dopiero teraz trochę jak zeszło te napięcie to już sobie myślę: o "leci' mi właśnie 33 tc,choć pełnych jest 32tc.Ale to nie ukryte,że radość jest z każdego dnia do przodu.
frettka pisze: martencja Karolka to dzielna dziewczynka i da sobie rade w przedszkolu. Takie sytuacje sie czasem zdarzaja. Pytalas ja czy sie czyms denerwowala, albo czy moze pani nie pozwolila jej isc do lazienki?
Pytałam Moniczko,ale mówiła,że niby była przed leżaczkami w łazience,choć koleżanki córka skarży się czasem,że pani ich pogania w łazience,albo czasem nie pozwala iść,ale Karolka mówi,że do niej tak nie mówi.To zdarzyło się podczas snu,Karolinka mówi,że dopiero jak ich pani już obudziła to zobaczyła,że ma siusiu,więc może coś się jej przyśniło i zrobiła to siu siu,albo dużo wypiła przed snem.
Wczoraj przyszła i była szczęśliwa,nie wspominała nic,ale wiem też że ona też część gdzieś w sobie kryje.Oby tylko nie kumulowały się w niej jakieś negatywne emocje.Zawsze chcę z nią porozmawiać jak tam było,np pytam co robili,ale też często słyszę:ech już nie pamiętam,choć się pobawimy! :roll:
Serduszko-13.06.05r [*]7/8t Kruszynka- 07.04.06r[*] 7/8t Słoneczko-09.04.09[*]9/10t
moją drogę oświetlają 3 gwiazdy
Karolinka ur. 22.12.2006 27tc,
Agatka ur.11.04.2011 39tc
jak dobrze,że są...moje dwa serduszka
Awatar użytkownika
Gość

Re: Karolinka-nasza dzielna dziewczynka i przyjaciele cz.2

Post autor: Gość »

No to melduję się i ja :D.

Nie było mnie tylko tydzień a tu już nowy wątek 8O.

martencja cieszę się, że takie piękne wieści od Was :D. Mam nadzieję, że Karolcia pozbędzie się kaszlu i nie będziesz musiała już martwić się o jej zdrówko :cmok:.

Pozdrawiam i życzę udanych zakupów - cudne to niesłychanie, aż się rozmarzyłam :D.
Awatar użytkownika
Gość

Re: Karolinka-nasza dzielna dziewczynka i przyjaciele cz.2

Post autor: Gość »

Martencja, Martulka, patrzę na te Wasze suwaczki i mi się buzia śmieje :)
Awatar użytkownika
martencja
Posty: 1125
Rejestracja: 18 sie 2005 00:00

Re: Karolinka-nasza dzielna dziewczynka i przyjaciele cz.2

Post autor: martencja »

piBi dziś i ja szczęśliwa jakaś latam i cieszę się ze wszystkiego :) ostatnio miewam naprawdę przeróżne nastroje :roll: w sobotę też fizycznie czułam się źle cały dzień i byłam sama z Karolcią,ale dałam radę.
Jeden dzień jest taki,że tylko bym przeleżała,a następnego dnia mnie "nosi",muszę chociaż poukładać trochę ciuszki Karolci itp.Za wiele nie zrobię bo mój w większości leżący tryb w ciąży sprawia,że szybko łapię zadyszkę itp.ale psychicznie to czuję,ze meble bym mogła poprzestawiać :)
Od kilku dni gdy Karolinka jest w przedszkolu to ja jestem na zakupach :) internetowych oczywiście :) sprawdzam ceny,przebieram i wybieram co jeszcze potrzebne,nie tylko dla Agatki ale i Karolcię na wiosnę już przygotowuję odzieżowo.Nie ukrywam,ze sprawia mi to frajdę i staram się cieszyć,choć czasem jak najdzie coś co mówi:uważaj bo może się różnie skończyć to już mi nie tak wesoło :roll: ale staram się nie poddawać.Brzuchal duży,ale mam nadzieję,że jeszcze będę mogła tak pozostać przynajmniej te 4 tygodnie.A jutro jadę na ktg :)
martulka plamienia ustały?Jakie leki w ogóle bierzesz?
Serduszko-13.06.05r [*]7/8t Kruszynka- 07.04.06r[*] 7/8t Słoneczko-09.04.09[*]9/10t
moją drogę oświetlają 3 gwiazdy
Karolinka ur. 22.12.2006 27tc,
Agatka ur.11.04.2011 39tc
jak dobrze,że są...moje dwa serduszka
Awatar użytkownika
Gość

Re: Karolinka-nasza dzielna dziewczynka i przyjaciele cz.2

Post autor: Gość »

martencja pisze:uważaj bo może się różnie skończyć to już mi nie tak wesoło
masz rację.... :bash: może się skończyć młotkowaniem. ;) i taki jeszcze :judge:
Awatar użytkownika
Gość

Re: Karolinka-nasza dzielna dziewczynka i przyjaciele cz.2

Post autor: Gość »

PiBi pisze:masz rację.... :bash: może się skończyć młotkowaniem. ;) i taki jeszcze :judge:
Przyłączam się do PiBi :mrgreen:.

martencja pisze:Brzuchal duży,ale mam nadzieję,że jeszcze będę mogła tak pozostać przynajmniej te 4 tygodnie.
Za przeogromniasty brzuch zaciskam :bigok:. Jestem pewna, że będzie wielki, bo tym razem wszystko będzie tak jak być powinno martencja - zobaczysz :D i oczywiście nieustannie - dla formalności 8) - :bigok:.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi milusińscy”