Karolinka i Agatka oraz ich przyjaciół gromadka:)

Jesteś świeża mamusią? świeżym tatusiem? Zapytaj doświadczonych rodziców - oni zawsze znajdą dobrą radę.

Moderator: Moderatorzy nasi milusińscy

Awatar użytkownika
martencja
Posty: 1125
Rejestracja: 18 sie 2005 00:00

Re: Karolinka i Agatka oraz ich przyjaciół gromadka:)

Post autor: martencja »

dziękuję :)
zapowiadają mi sie chyba niezbyt zdrowe święta :( Karolka od dwóch dni pokasływała,dziś się rozkręcił jeszcze katar :?
Serduszko-13.06.05r [*]7/8t Kruszynka- 07.04.06r[*] 7/8t Słoneczko-09.04.09[*]9/10t
moją drogę oświetlają 3 gwiazdy
Karolinka ur. 22.12.2006 27tc,
Agatka ur.11.04.2011 39tc
jak dobrze,że są...moje dwa serduszka
Awatar użytkownika
martulka82
Posty: 13888
Rejestracja: 14 sie 2008 00:00

Re: Karolinka i Agatka oraz ich przyjaciół gromadka:)

Post autor: martulka82 »

martencja o masz :( Wstrętne choróbska :evil:
Aniołki III.08 r.(7 tc), X.08 r.(9 tc), VI.10 r.(8 tc)
Serce krwawi... :cry:

04.06.2011 r. (25 tc) Nadia 700 g, Amelia 500 g
Cudzie trwaj...
Awatar użytkownika
Gość

Re: Karolinka i Agatka oraz ich przyjaciół gromadka:)

Post autor: Gość »

martencja zdróweczka!
Awatar użytkownika
Gość

Re: Karolinka i Agatka oraz ich przyjaciół gromadka:)

Post autor: Gość »

Wszystkiego Wesołego w Nowym Roku! zdrowia, radości, pieniędzy, bliskości!
Pozdrawiamy serdecznie!
Co u Was? jak choróbska? odpuściły, mam nadzieję?
Awatar użytkownika
Gość

Re: Karolinka i Agatka oraz ich przyjaciół gromadka:)

Post autor: Gość »

Zaglądam znów. I znów cisza :(
Awatar użytkownika
martencja
Posty: 1125
Rejestracja: 18 sie 2005 00:00

Re: Karolinka i Agatka oraz ich przyjaciół gromadka:)

Post autor: martencja »

PiBi jestem,tylko brak weny na pisanie :( dziewczynki o.k.,tylko ja w totalnej rozsypce :( moje małżeństwo jest w rozsypce,zrobiło się cholernie toksycznie,ciągłe nieporozumienia,kolejny kryzys?Nie wiem,nie mam już sił tego dźwigać,nawet wigilia była totalnie masakryczna :( przepłakałam do południa słysząc tyle przykrych słów,a potem jak zwykle przepraszam to w nerwach,że tak nie myśli... nie wiem gdzie popełniliśmy bląd,nigdy tak między nami źle się nie działo jak teraz,praktycznie jak od kilku miesięcy,ciągłe wzloty i upadki.Nie dam rady tego sama dźwigać :( nie wiem już co mam robić.... przepraszam,ale musiałam to z siebie wyrzucić...
Serduszko-13.06.05r [*]7/8t Kruszynka- 07.04.06r[*] 7/8t Słoneczko-09.04.09[*]9/10t
moją drogę oświetlają 3 gwiazdy
Karolinka ur. 22.12.2006 27tc,
Agatka ur.11.04.2011 39tc
jak dobrze,że są...moje dwa serduszka
Awatar użytkownika
Gość

Re: Karolinka i Agatka oraz ich przyjaciół gromadka:)

Post autor: Gość »

martencja ojej, ojej, to się porobiło :(
napisz list do m, a w nim, co Ci leży na sercu, czego oczekujesz, co Ci się podoba, co nie podoba, co widzisz dobrego, co złego w Waszym związku. Poproś o taki sam list od niego do Ciebie. A potem, po lekturach, usiądźcie spokojnie i pogadajcie. Macie siebie, macie dzieci, jest o co walczyć, zwłaszcza, że tyle przeszliście razem i..... daliście radę! Trzeba walczyć, Martuś. Przytulam Cię bardzo, bardzo mocno. :glaszcze
Awatar użytkownika
martencja
Posty: 1125
Rejestracja: 18 sie 2005 00:00

Re: Karolinka i Agatka oraz ich przyjaciół gromadka:)

Post autor: martencja »

PiBi pisze:napisz list do m
Kochana napisałam już co najmniej dwa przez te ostatnie miesiące,M. nie chce pisać,on mówi,ze mu źle z tym i wie,ze duża w tym jego wina.Po każdej rozmowie,często bardzo wyczerpującej emocjonalnie obiecuje,ze będzie się starał i jest lepiej kilka dni,tydzień...potem chwila wystarczy by znów wszystko runęło,czasem myślę,że chodzimy po cienkim lodzie,wystarczy moment by się zawalił.Niby chcemy by było dobrze,obojgu nam jest źle z tym,ze się nie dogadujemy,a mimo wszystko wciąż nie możemy znaleźć tego wspólnego języka :( mam nadzieję,że się w końcu uda.
Serduszko-13.06.05r [*]7/8t Kruszynka- 07.04.06r[*] 7/8t Słoneczko-09.04.09[*]9/10t
moją drogę oświetlają 3 gwiazdy
Karolinka ur. 22.12.2006 27tc,
Agatka ur.11.04.2011 39tc
jak dobrze,że są...moje dwa serduszka
Awatar użytkownika
Gość

Re: Karolinka i Agatka oraz ich przyjaciół gromadka:)

Post autor: Gość »

martencja pisze:Niby chcemy by było dobrze,obojgu nam jest źle z tym,ze się nie dogadujemy,a mimo wszystko wciąż nie możemy znaleźć tego wspólnego języka
:( nie wiem, co doradzić.... ja wiem, ze to bardzo trudne, ale może warto pomyśleć o jakiejś terapii?
Awatar użytkownika
martulka82
Posty: 13888
Rejestracja: 14 sie 2008 00:00

Re: Karolinka i Agatka oraz ich przyjaciół gromadka:)

Post autor: martulka82 »

martencja przytulam Cię mocno :glaszcze Wierzę, że jest Ci strasznie ciężko... :(
Mam nadzieję, że uda wam się poukładać swoje sprawy i wyjdziecie na prostą. Macie dwie wspaniałe istotki w domku, dla których warto jest powalczyć o wspólną, szczęśliwą przyszłość...
Aniołki III.08 r.(7 tc), X.08 r.(9 tc), VI.10 r.(8 tc)
Serce krwawi... :cry:

04.06.2011 r. (25 tc) Nadia 700 g, Amelia 500 g
Cudzie trwaj...
Awatar użytkownika
Gość

Re: Karolinka i Agatka oraz ich przyjaciół gromadka:)

Post autor: Gość »

martencja co u Was? pisz, bo tęsknię :(
Awatar użytkownika
martencja
Posty: 1125
Rejestracja: 18 sie 2005 00:00

Re: Karolinka i Agatka oraz ich przyjaciół gromadka:)

Post autor: martencja »

PiBi pisze:martencja co u Was? pisz, bo tęsknię :(
Kochana :caluje
U nas jako tako się trzymamy,staramy bardzo by się nie rozsypać i zależy na tym nam obojgu więc to przynajmniej daje siłę.M. stara się,choć ma jeszcze swoje "gorsze" dni,ale ja też staram się być bardziej wyrozumiała.Strząchnęło nami ostatnio to wszystko i myślę,że poszliśmy po rozum do głowy by przestać,by nie przekroczyć tej ostatecznej granicy,mam nadzieję,że się uda.
A dziewczynki...Karola cały grudzień i styczeń chodziła do przedszkola!Strasznie mnie to cieszyło.Teraz ma ferie.Ogolnie w przedszkolach nie ma ferii ale w takich pipidówach jak nasza są,dzieci mało,nie ma zajęć mają tylko opiekę więc Karolka w domu ze mną,szczęśliwa zresztą :) W piątek miała dzień babci i dziadka,dzieciaki zagrały jeszcze raz dla nich Jasełka,fajnie,bo bylo dużo gości,nawet Agatka oglądała :) A najbardziej podobała się jej ilość dzieciaczków i dziewczynki które podbiegały do niej mówić:jaka śliczna dzidziaaaaa! :)
A Agatka,to żywe sreberko!Och pełno jej wszędzie pełno i jak potrafi się złościć gdy coś nie wyjdzie,albo jak położę ją do zmiany pieluchy!Oj wojnę wtedy toczymy,bo ona sekundę na brzuch i siada :) ja ja kładę a one ucieka i tak w kółko,oczywiście jak przytrzymam jest wielki krzyk! I zaczyna zabierać Karolce zabawki i wcale nie chodzi o te których jest dookoła pełno,bo Karolka nie zabrania jej naprawdę bawienia sie swoimi lalkami itp,ale jej podoba się wszystko to co akurat Karolka ma w rączkach,no i muszę je godzić!Agatka uwielbia też wszelkie szuflady i wystający gdzieś kabelek wydłubie,wyciągnie... psotnik,ale uwielbiam patrzeć jak ona się czymś się zajmuje jest taka tym wszystkim przejęta :)
No i cycoch maniak z niej okrutny! :) W nocy potrafi obudzić się i ze 3 razy i padnięta matka bierze ją do łóżka a ta szczęśliwa śpi prawie przy cycu...wszyscy mi mówią,że powinnam już ją oduczać,przynajmniej w nocy,ale ja lubię ją karmić i chcę to robić,a kiedyś przyjdzie czas to się oduczy.
Średnio je zupy,ryby nie cierpi,kaszki wciąga ładnie :) Ogólnie dni nam uciekają jak szalone,ale tak mi dobrze doświadczać tego podwójnego macierzyństwa! :)
Mam nadzieję,że Sz. zdrowy?
Buziaki!!!
Serduszko-13.06.05r [*]7/8t Kruszynka- 07.04.06r[*] 7/8t Słoneczko-09.04.09[*]9/10t
moją drogę oświetlają 3 gwiazdy
Karolinka ur. 22.12.2006 27tc,
Agatka ur.11.04.2011 39tc
jak dobrze,że są...moje dwa serduszka
Awatar użytkownika
Gość

Re: Karolinka i Agatka oraz ich przyjaciół gromadka:)

Post autor: Gość »

martencja walczcie, walczcie, bo jest o kogo i o co :)
Fantastycznie się czyta takie wieści od Was! A jeszcze niedawno pisałaś, jak to się Agatka nie przemieszcza ;)
U nas, niestety, choróbsko, w związku z czym popadam w (lekki) obłęd :mur:
Awatar użytkownika
martulka82
Posty: 13888
Rejestracja: 14 sie 2008 00:00

Re: Karolinka i Agatka oraz ich przyjaciół gromadka:)

Post autor: martulka82 »

martencja cieszę sie, że z M idzie ku dobremu :) Oby tak dalej :bigok:
Cudnie się czyta jak opowiadasz o swoich córeczkach :love:
Aniołki III.08 r.(7 tc), X.08 r.(9 tc), VI.10 r.(8 tc)
Serce krwawi... :cry:

04.06.2011 r. (25 tc) Nadia 700 g, Amelia 500 g
Cudzie trwaj...
Awatar użytkownika
martencja
Posty: 1125
Rejestracja: 18 sie 2005 00:00

Re: Karolinka i Agatka oraz ich przyjaciół gromadka:)

Post autor: martencja »

PiBi pisze: Fantastycznie się czyta takie wieści od Was! A jeszcze niedawno pisałaś, jak to się Agatka nie przemieszcza ;)
no tak... od ostatniego wpisu też sie zmieniło :) po opanowaniu całego domu na czworaka Agatka zaczęła czepiać się wszystkiego by wstawać :) oj muszę na nia teraz jeszcze bardziej uważać bo ma przeróżne pomysły.
Ostatnio też niestety chorowałyśmy i już niby dziewczynom przeszło a dziś w nocy znów Agatka zgorączkowała,na razie trzyma się dobrze tylko z noska jak z kranu leci :roll:
I spacerów nam strasznie BRAK ponad tydzień już kisimy w domu bo u nas w nocy po -25 w dzień najcieplej -15...
Serduszko-13.06.05r [*]7/8t Kruszynka- 07.04.06r[*] 7/8t Słoneczko-09.04.09[*]9/10t
moją drogę oświetlają 3 gwiazdy
Karolinka ur. 22.12.2006 27tc,
Agatka ur.11.04.2011 39tc
jak dobrze,że są...moje dwa serduszka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi milusińscy”