BANK IMION DLA MALUCHA

Jesteś świeża mamusią? świeżym tatusiem? Zapytaj doświadczonych rodziców - oni zawsze znajdą dobrą radę.

Moderator: Moderatorzy nasi milusińscy

Awatar użytkownika
shusatana
Posty: 4
Rejestracja: 03 kwie 2014 10:15

Re: BANK IMION DLA MALUCHA

Post autor: shusatana »

Dla dziewczynki Ania, Justyna, Kasia
Dla chłopca Mateusz, Igor
Awatar użytkownika
loniaha
Posty: 5
Rejestracja: 21 mar 2014 14:30

Re: BANK IMION DLA MALUCHA

Post autor: loniaha »

Dla chłopaka Andrzej, a dla dziewczynki Zosia
Awatar użytkownika
Malwina25
Posty: 0
Rejestracja: 16 sty 2015 12:23

Re: BANK IMION DLA MALUCHA

Post autor: Malwina25 »

Ja mam Nikolkę ;) Ale podobają mi się jeszcze te imiona: Marita, Maja, Kaja, Milena, a dla chłopca - Damian, Igor, Aleks,
Riszka
Posty: 38
Rejestracja: 28 lip 2014 10:00

Re: BANK IMION DLA MALUCHA

Post autor: Riszka »

Imiona wszystkie są ładne. Czasami przywiązujemy dane imię do danej osoby i tak nam się będzie kojarzyło. Najlepiej dobierać imię to nazwiska aby nie wyszło nic śmiesznego. Moje propozycje:
dla dziewczynki: Ania, Anastazja, Małgorzata, Marta, Natasza i Sabina - to ostatnie męża
dla chłopca: Wojtek, Łukasz, Piotrek, Filip i Ewraker - propozycja męża.
Moje kochane M* ma jeszcze kilka takich ślicznych i nietypowych imion. Jesteśmy w trakcie naszych poszukiwań!
bianka1
Posty: 2
Rejestracja: 07 sie 2015 15:33

Re: BANK IMION DLA MALUCHA

Post autor: bianka1 »

Dla dziewczynki : Łucja, Laura, Elena
Dla chłopca : Marcel, Kornel, Jeremi

:)
bawareczka
Posty: 15997
Rejestracja: 28 sie 2009 00:00

Re: BANK IMION DLA MALUCHA

Post autor: bawareczka »

a ja poznalam ostatnio przeurocza osobe o imieniu Ulla i tak mi sie jakos pomyslalo, ze dzis malo dzieci dostaje takie imie a przeciez takie ladne.
Awatar użytkownika
annna87
Posty: 8
Rejestracja: 16 sie 2015 17:36

Re: BANK IMION DLA MALUCHA

Post autor: annna87 »

Osobiście nie jestem fanką ani imion naszych babć i dziadków (wszelkie Stasie i Jasie odpadają), ani nowoczesnych, angielskich (Keviny, Jesici itp.) :) U nas dla dziewczynki będzie na pewno Natalia, a dla chłopca najprawdopodobniej Patryk. Ot tak, zwyczajnie ;)
Jacek Kolski
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2016 12:47

Re: BANK IMION DLA MALUCHA

Post autor: Jacek Kolski »

Mnie też nie podobają się starodawne imiona, choć są nieliczne wyjątki. Spotkałem się ostatnio z takimi imionami, że nie jestem ich w stanie nawet zapamiętać. Jednak z tych nowocześniejszych zawsze podobało mi się dla dziewczynki Klaudia, a dla chłopca Damian, Fabian, Jakub.
Awatar użytkownika
Hollyx
Posty: 10
Rejestracja: 28 sty 2018 20:55

Re: BANK IMION DLA MALUCHA

Post autor: Hollyx »

Ja tam nie widzę nic złego w zagranicznych imionach. W końcu, gdyby się tak zastanowić to wszystkie imiona uważane za polskie są zapożyczone z innych języków i co najwyżej spolszczone. Kiedyś imiona takie jak Nadia czy właśnie Natalia (!) były uważane za zbyt nowoczesne, ale czasy się zmieniły i ciągle się zmieniają. Dlatego każdy powinien decydować się na imię, które mu się podoba, a nie podążać za trendami ;-)
Awatar użytkownika
katrina80
Posty: 1
Rejestracja: 01 mar 2018 11:59

Re: BANK IMION DLA MALUCHA

Post autor: katrina80 »

Dla dziewczynki: Zosia, Wiktoria albo Marika
Dla chłopca: Janek, Michał albo Paweł :)
bubulinaewa
Posty: 1373
Rejestracja: 03 lip 2014 18:57

Re: BANK IMION DLA MALUCHA

Post autor: bubulinaewa »

A my bedziemy miec druga corke. Pierwsza ma na imie Antonina i chcialabym by drugiej pasowalo do pierwszej znaczy podobne epoki. Ale nic nam niepasuje. Byly juz typy Florentyna, Józefina, Janina, Franciszka, Maja,
Podpowiedzcie cos:)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

3 iui :(

3 ivf :(

Naturalny cud zakonczony 9tc

Hashimoto, brak hamowania, trombofilia mutacja genow, nk za wysokie, zakrzepica...czego chciec wiecej:(



13.01.2016 narodziny Antosi



 


Annikka
Posty: 109
Rejestracja: 29 wrz 2017 10:45

Re: BANK IMION DLA MALUCHA

Post autor: Annikka »

bubulinaewa pisze:A my bedziemy miec druga corke. Pierwsza ma na imie Antonina i chcialabym by drugiej pasowalo do pierwszej znaczy podobne epoki.
Zofia, Maria, Helena, Anna, Marianna.
bubulinaewa
Posty: 1373
Rejestracja: 03 lip 2014 18:57

Re: BANK IMION DLA MALUCHA

Post autor: bubulinaewa »

Annikka pisze:
bubulinaewa pisze:A my bedziemy miec druga corke. Pierwsza ma na imie Antonina i chcialabym by drugiej pasowalo do pierwszej znaczy podobne epoki.
Zofia, Maria, Helena, Anna, Marianna.
Niestety u nas sa to bardxo popularne imiona co podalas. A ja niechce by byla 5 w piaskownicy z tym samym imieniem

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

3 iui :(

3 ivf :(

Naturalny cud zakonczony 9tc

Hashimoto, brak hamowania, trombofilia mutacja genow, nk za wysokie, zakrzepica...czego chciec wiecej:(



13.01.2016 narodziny Antosi



 


Pockahontas
Posty: 2897
Rejestracja: 06 wrz 2012 15:13

Re: BANK IMION DLA MALUCHA

Post autor: Pockahontas »

bubulinaewa, Jadwiga, Halina, Wanda, Irena, Rozalia...
Annikka
Posty: 109
Rejestracja: 29 wrz 2017 10:45

Re: BANK IMION DLA MALUCHA

Post autor: Annikka »

bubulinaewa, to jeszcze pare epoki, niekoniecznie popularnych wtedy w Polsce: Luiza, Róża, Marta, Liliana, Eleonora, Rita, Vera, Laura, Sara, Diana.

Ja tez szukam imienia dla coreczki. I nic nie umiem wybrac ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi milusińscy”