BANK IMION DLA MALUCHA

Jesteś świeża mamusią? świeżym tatusiem? Zapytaj doświadczonych rodziców - oni zawsze znajdą dobrą radę.

Moderator: Moderatorzy nasi milusińscy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
malwinka
Posty: 1326
Rejestracja: 20 lis 2002 01:00

Post autor: malwinka »

Nie tylko.
Najlepiej zanim wyślesz kolejny raz post, sprawdź, czy jednak nie poszedł.
A jeśli się zdublował - jeśli nikt niżej się jeszcze nie dopisał, możesz go usunąś, klikając w krzyżyk w prawym górnym rogu postu.
[url=http://www.thebabycorner.com/countdowns/image.php?type=2&o=9&c=2&date=2008-01-30&babyname=]Michaś[/url] ||| [url=http://wa.lilypie.com/d40fp2.png]raczej siostra[/url]
Awatar użytkownika
Anella
Posty: 35
Rejestracja: 29 kwie 2004 00:00

Post autor: Anella »

Moja córcia będzie najprawdopodobnie Nadią,mąż już do niej mówi Nadusia tatusia.
Awatar użytkownika
gracka
Posty: 36
Rejestracja: 24 wrz 2005 00:00

Post autor: gracka »

A co sądzicie o imieniu Dagna! :roll:
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ann77
Posty: 316
Rejestracja: 09 lut 2004 01:00

Post autor: Ann77 »

i ja dodam swoje trzy grosze - nie są to imiona, które nadam swojemu dziecku, ale mi się podobają - są to : Danusia oraz Oskar i Oktawian :)
[url=http://www.zielona.poczekalnia.prv.pl][img]http://193.243.146.13/astley/bar.gif[/img][/url]
Awatar użytkownika
Jewka
Posty: 2079
Rejestracja: 12 maja 2003 00:00

Post autor: Jewka »

A my od "zawsze" mieliśmy ustalone imiona dla naszych dzieci: Staś i Zosia.
A gdy okazało się, że nasze dzieci będą z adopcji, to te wymarzone imiona pożegnaliśmy. Tak jakoś przynależały one do naszych dzieci rodzonych, a skoro ich nie będzie...

Czekając na adopcję obstawiałam Tomka lub Alicję, ewentualnie Ulę.
Jest Tomuś! :D :love:
Bacha
Zarząd Stowarzyszenia
Zarząd Stowarzyszenia
Członek Stowarzyszenia
Posty: 845
Rejestracja: 07 maja 2002 00:00

Post autor: Bacha »

Anella bardzo mi miło. Moja Nadia ma 2,5 roku. Fajne imię. Teraz oczekujemy drugiego potomstwa. Jeśli będzie dziewczyna to dam jej na imię Wiera (jak trzy cnoty: Wiara, Nadzieja i Miłość). No a nad trzecią dziewczyną to się będziemy zastanawiać później.

Pozdarwiam

Bacha
Awatar użytkownika
berusek
Posty: 292
Rejestracja: 24 wrz 2002 00:00

Post autor: berusek »

Jewka, a ja miałam podobnie. Imiona dla dzieci rodzonych dawno wybrane. Tylko, że u nas, było bez znaczenia, rodzone czy adoptowane.
Bo niby dlaczego, skoro nie możemy mieć dzieci biologicznych, nie dać naszym dzieciom imion, ktore im przeznaczyliśmy.

No, ale, każdy ma inaczej. Twoje imiona bardzo mi się podobają. Kiedyś Franuś miał być Stasiem, ale Helenka zawsze miała być Helenką. Bo Heleny to wyjątkowe dziewczyny, a Franciszkowie męscy i seksowni :) .

Pozdrawiam ciepło.

Berusek
Awatar użytkownika
Jewka
Posty: 2079
Rejestracja: 12 maja 2003 00:00

Post autor: Jewka »

Berusek, Helenka - piękne imię pięknej kobiety :D A Franciszka nie znam niestety żadnego.
Nasz Tomuś jest Tomasz Dominik.
Tomasz to wielkość rozumu, Dominik to wielkość serca.
Młodziak zgarnia całość :D
anonymouse022
Posty: 485
Rejestracja: 21 mar 2006 01:00

Post autor: anonymouse022 »

treść postu usunięta na
prośbę użytkownika
Ostatnio zmieniony 05 sty 2008 22:09 przez anonymouse022, łącznie zmieniany 1 raz.
i_k
Posty: 90
Rejestracja: 01 lis 2005 01:00

Post autor: i_k »

To ja dorzucę: Konrad (zdrobniale bardzo ładnie brzmi-Konradek) :)
albo Jeremiasz

A dla dziewczynki: Michalina, Kornelia
Awatar użytkownika
kesik
Posty: 710
Rejestracja: 30 lip 2003 00:00

Post autor: kesik »

A my czekamy na Franciszkę.
Chociaż cała rodzina przekonuje nas że to nie jest imię dla dziewczynki :cry:
A nam się podoba i na razie się nie uginamy.

Chociaż podoba mi się też Jowanka i Marta.
k.
Awatar użytkownika
badziul
Posty: 207
Rejestracja: 23 kwie 2004 00:00

Post autor: badziul »

Witajcie wiosenie :)

my dla naszych maluszków mielismy wybrane imiona od początku małżeństwa. Wiedzielismy, że będa problemy (leżące po mojej stronie) dlatego chcieliśmy synkowi dac na imię SZYMON - czyli "Bóg wysłuchał" a dla dziewczynki imię wybieral mąż (bo mnie sie raczej wszystkie podobają) i stanęło na MAŁGOSI

A poniewaz wiemy już, że nasze bliżniaczki w brzuszku to chłopczyk i dziewczynka to nie moglo być inaczej jak Małgosia i Szymon :)
chociaż nasze mamy na Małgosię (bo to takie "zwykłe") dośc się krzywią - ale co tam....

pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie i przyszłe mamusie
badziul
Awatar użytkownika
Jewka
Posty: 2079
Rejestracja: 12 maja 2003 00:00

Post autor: Jewka »

"Zwykłe" to będzie Szymon, bo teraz wiele Szymków, a Małgosi nie :)
Awatar użytkownika
kesik
Posty: 710
Rejestracja: 30 lip 2003 00:00

Post autor: kesik »

To prawda Małgosie są w odwrocie - wiem co mówię uczę ang w przedszkolu i szkole podstawowej :lol:

I Szymonów też nie za wiele - chociaż może są jeszcze za mali na przedszkole :lol:

Małgosia też bardzo mi się podoba, ale niestety kojarzy się z niezbyt miłymi dziećmi. Skutek uboczny pracy - prawie każde imię się "kojarzy".
k
Madźka
Posty: 6214
Rejestracja: 25 paź 2002 00:00

Post autor: Madźka »

Ulla32 pisze:Proponuję utworzyć wspólnie listę imion dziewczynek i chłopców. Być może pomoże to nam w ostatecznym wyborze imienia dla naszego dziecka. Moja propozycja to :

Dziewczynka: Agata, Julia
Chłopiec: Michał, Adam, Tomasz

Zachęcam do pisania
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi milusińscy”