Kosmetyki dla niemowląt

Jesteś świeża mamusią? świeżym tatusiem? Zapytaj doświadczonych rodziców - oni zawsze znajdą dobrą radę.

Moderator: Moderatorzy nasi milusińscy

ODPOWIEDZ
MiskaW
Posty: 12
Rejestracja: 07 cze 2021 12:33

Kosmetyki dla niemowląt

Post autor: MiskaW »

Hej dziewczyny, chciałam zapytać, jaki zestaw kosmetyków jest must have dla niemowlaka, nie chcę nakupić zbędnych rzeczy, ale wole kupić zanim urodzę, niż potem biegać po drogeriach z niemowlakiem....
suana
Posty: 3817
Rejestracja: 03 cze 2010 16:18

Kosmetyki dla niemowląt

Post autor: suana »

MiskaW chodz do nas na watek Ciezarowek :-D

czerwiec 2011-IVF synek wyczekany

crio w VII 19 -nieudany :(

05.20 IMSI -nieudane :(

04.21 AZ beta pozytywna :):)



08.12 JEST ON- braciszek:)


magdan90
Posty: 5
Rejestracja: 17 lut 2022 16:08

Kosmetyki dla niemowląt

Post autor: magdan90 »

Ja także chętnie dowiem się coś więcej w temacie polecanych przez Was kosmetyków dla niemowląt [wpis wymoderowano jako niezgodny z regulaminem forum]. Dajcie znać co się sprawdziło u Waszych maluszków, a co zupełnie nie.
GuillermoLopez
Posty: 1
Rejestracja: 14 lis 2023 17:02

Kosmetyki dla niemowląt

Post autor: GuillermoLopez »

magdan90 pisze: 17 lut 2022 16:54 Ja także chętnie dowiem się coś więcej w temacie polecanych przez Was kosmetyków dla niemowląt. Dajcie znać co się sprawdziło u Waszych maluszków, a co zupełnie nie. [wpis wymoderowano jako niezgodny z regulaminem forum] podkłady są również potrzebne.
Ważne jest znalezienie produktów, które są delikatne dla skóry i odpowiednio dopasowane do potrzeb najmłodszych. Niezbędne jest uwzględnienie różnic indywidualnych, dlatego warto eksperymentować z różnymi markami i produktami, aby znaleźć te, które najlepiej sprawdzają się dla Twojego maluszka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi milusińscy”