Skierowanie oddział urlogiczny, żylaki, torbiele

Tutaj można "plotkować" o męskich sprawach

Moderator: Moderatorzy o plemnikach

ODPOWIEDZ
danielloro
Posty: 8
Rejestracja: 04 lut 2019 19:50

Skierowanie oddział urlogiczny, żylaki, torbiele

Post autor: danielloro »

dzień dobry,

wykonałem dużo już badań -> http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/vi ... 63&t=97813
Wynik nasienia 0mln. Widoczne pojedyncze plemniki w słabym ruchu bądź bezruchu.
Jedyne co niepokoi poza oczywiście wynikiem nasienia to podwyższona prolaktyna i trochę niski poziom wit D3 (24,37ng/ml). Wszystkie inne wyniki ok. Obecnie przyjmuję Bromergon na obniżenie prolaktyny i czekam na rezonans magnetyczny przysadki.
Czekam również na wynik badania genetycznego i potem najprawdopodobniej biopsja.

Tak szczerze odbijam się od lekarzy, a oni nie bardzo wiedzą co ze mną zrobić.
Z tego co czytałem żylaki powrózka nasiennego to częsta przyczyna mojego problemu, niby mam 1st. ale czy ktoś z państwa miał przez to coś problemy z płodnością?

Od urologa otrzymałem skierowanie na oddział urologiczny z powodu zarośnięcia nasieniowodu. Stąd moje pytanie gdzie na śląsku warto je zrealizować? Pytam aby trafić na dobrych fachowców w tej dziedzinie.

Jak państwo wspomagacie się suplementami, dietą, itp. aby poprawić swoją płodność?
Osobiście ograniczyłem alkohol, przyjmuję wit. D3 do tego wit. C.

Martwi mnie również żółtawy kolor nasienia. W pierwszym badaniu zwrócono na to uwagę jako barwa nieprawidłowa. W drugim badaniu ten sam kolor ponoć poprawny.

Za pomoc, podpowiedzi z góry serdecznie dziękuję.
pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „O plemnikach”