PREPARATY NA POPRAWĘ PLEMNIKÓW

Tutaj można "plotkować" o męskich sprawach

Moderator: Moderatorzy o plemnikach

Awatar użytkownika
ingga
Posty: 2525
Rejestracja: 09 sty 2004 01:00

Post autor: ingga »

masz Jagus racje!!! ...czas "przekopac" temat..,bo może "diabeł tkwi w szczegółach.."
Awatar użytkownika
ingga
Posty: 2525
Rejestracja: 09 sty 2004 01:00

Post autor: ingga »

wiecie co..napisze do experta też..zobaczymy co on na to..
zezola
Posty: 367
Rejestracja: 21 wrz 2003 00:00

Post autor: zezola »

Witajcie dziewczynki :D
Ja Wam wcale nie odradzam połykać witaminek po prostu piszę jak to u nas wyszło .
ingga - nam lekarz przepisał Androvit i to 3 paczki potem kazał odczekac 2 tygodnie i zrobic badanka ( no i wyszły kiepskie) .Wcale nie musisz zabraniać brać wit. mężuskowi.
beapa - hmm pytasz jak długo brał to jakoś chyba 3 mce zreszta idzie policzyc 3 paczki wszamał a nie pamiętam ile było w paczce .
Chociaż nam tak powiedział lekarz ,że może sie poprawić a wcale nie musi ,po prostu tak czasami jest ,że nic sie nie da z tymi " leniwcami "zrobić .To tak jak np ktos sie rodzi z taką chorobą czy z taka a np mój męzyk urodził sie z takimi leniwymi plemniczkami i nic juz na to nie poradzi .Zobaczymy co nam powie w poniedziałek ,ale i tak dalej będzie wcinał wit.
Na razie pozdrawiam paaa
Ale sie rozpisałam hihih paaaaaaaaaaaaa
Awatar użytkownika
ingga
Posty: 2525
Rejestracja: 09 sty 2004 01:00

Post autor: ingga »

zezola pisze:
3 paczki wszamał ... wcinał
podobają mi sie te słowa hihihi :DDD: :wink: :lol: :hihi:
Awatar użytkownika
wandzia
Posty: 25
Rejestracja: 04 wrz 2003 00:00

Post autor: wandzia »

dziewczynki kochane!!! Mi kedys lekarz powiedział, że tak naprawdę to cały cykl żołnierzyków trwa 3 miesiące i trudno cokoliek tak "na szybkiego" poradzić. teraz juz nic nie wiem. Raz wyniki wyszły baaardzo kiepskie (oczywiście nie pamietam, doktorek mi wyjaśniał tuż przed samą inseminacją, więc same rozumiecie) a przy następnej doktorek sie bardzo zdziwił, że tak się poprawiły (fakt, że druga była po roku-idziemy jak burza :x wszystko się uwzieło na nas-grzybki, praca i takie tam). trzymam kciuki!!!!
Awatar użytkownika
ingga
Posty: 2525
Rejestracja: 09 sty 2004 01:00

Post autor: ingga »

na moje pyatnko do experta na temat tego foliku i wogóle witaminek:

Folik ma tyle z Follitropina co koń z koniakiem : nie ma zwiazku z FSH i folikiem preaparaty wiatminowe nie maja negatywnego wpływu na nasienia teoretycznie optymalna suplemnatcj witaminowa moze porawiac parametry nasienia ale to raczej tylko teoria Z powazaniem JD

:wink: :wink: :wink:
Awatar użytkownika
nunka
Posty: 75
Rejestracja: 14 maja 2004 00:00

Post autor: nunka »

innga w sumie masz rację w Androvit nie ma magnezu, ale za twoją radą mój mężulek już go łyka :lol: Ciekawe czy te wszystkie prochy coś pomogą, wyślę pod koniec lipca męża na badanko to się wtedy dowiem, chyba że... moje marzenie się spełni :wink:
nunka

http://www.TickerFactory.com/ezt/d/1;18;46/st/20050928/k/eff9/preg.png
Awatar użytkownika
ingga
Posty: 2525
Rejestracja: 09 sty 2004 01:00

Post autor: ingga »

nunka trzymajmy sie wersji,że jednak witaminki nie zaszkodzą,a wierzmy,że pomogą :wink:
Dobrze ,zę mężyki chcą je "szamać" :wink: :D
zezola
Posty: 367
Rejestracja: 21 wrz 2003 00:00

Post autor: zezola »

Witam :D
I tak trzymać :D :wink: dziewczynki .
Awatar użytkownika
ingga
Posty: 2525
Rejestracja: 09 sty 2004 01:00

Post autor: ingga »

a tak wogóle to miłego weekendu wszystkim ."naszym jajeczkom i naszych mężów żołnierzykom" też :wink: :wink: :D
Awatar użytkownika
nunka
Posty: 75
Rejestracja: 14 maja 2004 00:00

Post autor: nunka »

ja jednak wierze w moc tych witaminek ,w końcu trzeba mieć jakąmś nadzieję na poprawę wyniczków :wink:
nunka

http://www.TickerFactory.com/ezt/d/1;18;46/st/20050928/k/eff9/preg.png
Awatar użytkownika
Jagus
Posty: 4470
Rejestracja: 07 kwie 2004 00:00

Post autor: Jagus »

No to innga wygoniłaś przy pomocy experta diabełka z tych szczegółów. :lol: Przynajmniej wiadomo, że folik można wcinać bez zahamowań. Ale porównanie konia z koniakiem bardzo mi się spodobało :lol:
Awatar użytkownika
ingga
Posty: 2525
Rejestracja: 09 sty 2004 01:00

Post autor: ingga »

no dobre ....hihihi :lol: :D :lol:
Awatar użytkownika
Malgosia
Posty: 444
Rejestracja: 10 kwie 2004 00:00

Post autor: Malgosia »

Dziewczyny to ja moze opisze nasze doswiadczenia z Androwitem, otóz przed witaminkami mial 3mln zolnierzyków HOS 36%, a kiedy zrobil badanko ok. 80 tabletki, mial 14 600 000 HOS 41%, a wiec u nas zadzialalo, nie liczylismy na taka poprawe, a jednak. Szkoda tylko, ze to i tak duzo ponizej normy :cry: , ale jesli ktos ma lepsze wyniki na starcie to jest nadzieja , ze bedzie calkiem dobrze, czego wszystkim zycze :D
Awatar użytkownika
ingga
Posty: 2525
Rejestracja: 09 sty 2004 01:00

Post autor: ingga »

Małgosiu trzymam kciuki coby "armia" była "prężna i zwarta" dzieki :wink: :bigok: :bigok:
ODPOWIEDZ

Wróć do „O plemnikach”