PREPARATY NA POPRAWĘ PLEMNIKÓW

Tutaj można "plotkować" o męskich sprawach

Moderator: Moderatorzy o plemnikach

Awatar użytkownika
beapa
Posty: 43
Rejestracja: 05 maja 2004 00:00

Post autor: beapa »

A ja wysyłam w środę męża na badanko po krótkiej kuracji - 2 miesiące - Androvitem. Zobaczymy
Awatar użytkownika
ingga
Posty: 2525
Rejestracja: 09 sty 2004 01:00

Post autor: ingga »

beapa pisze:A ja wysyłam w środę męża na badanko po krótkiej kuracji - 2 miesiące - Androvitem. Zobaczymy
:bigok: :bigok: :bigok:
Awatar użytkownika
marcela
Posty: 22
Rejestracja: 08 maja 2003 00:00

Post autor: marcela »

Ja tez trzymam mocno :bigok: :bigok: :bigok:
Mam takie małe pytanko??
czy po miesiacu moge wysłac swojego meza na badanko czy jeszcze jest za wczesnie??Moj mąż je witaminki E,FOLIK,CYNK,ŻELAZO.Wyczytalam w gazecie ze te witaminy poprawiaja plemniki.

Za odpowiedz z gory dziekuje.
Awatar użytkownika
beapa
Posty: 43
Rejestracja: 05 maja 2004 00:00

Post autor: beapa »

ingga, marcela - dzięki wielkie! Miesiąc to za mało, tak ze 3 to - jeśli oczywiście witaminki zadziałają - już można sprawdzać. Podpisuje się też pod tym co napisał protus - zdrowy tryb życia i nie przegrzewać plemniczków :wink:
Awatar użytkownika
ingga
Posty: 2525
Rejestracja: 09 sty 2004 01:00

Post autor: ingga »

no mój skończył Androvit..teraz experymencik z Vitrum..na arzie rżónica jest w składzie (wiecej w Vitrum minerałów np. magnez, kw.foliowy ktorego brak z androvicie i róznica w cenie przy 100tabl. zapłaciłam ok.27zl..-androvit 30 tabl. ok.32zl)..
Zobaczymy... 8) :wink:
no ten zdrowy tryb życia by sie przydał, mój uprawia sporcik to fakt....ale kurcze jak zmusić mężyków,żeby np. nie pracowali przy kompach, bo alkohol można jeszcze przegonić i schabowe :wink: :wink:
Awatar użytkownika
Eti
Posty: 153
Rejestracja: 04 sty 2004 01:00

Post autor: Eti »

A ja już kupiłam androvit! Jeszcze muszę zaopatrzyć mężulka w bokserki :roll: , ale to czy je będzie nosił, to już inna historia... :lol:

Pozdrawiam. E.
Awatar użytkownika
marcela
Posty: 22
Rejestracja: 08 maja 2003 00:00

Post autor: marcela »

Ja juz tez mojemu mezowi kupila Androvit
wlasnie zjada juz drugie opakowanie a ja szykuje sie na laparoskopie.
Awatar użytkownika
nunka
Posty: 75
Rejestracja: 14 maja 2004 00:00

Post autor: nunka »

moje kochane dziewczynki
ja też tu pisałam o witaminkach jakie łyka mój mężuś i liczyłam na wielki a nawet mały sukcesik Niestety u nas witaminki a raczej ich brak nie jest przyczyną problemów z plemniczkami, tak więc po 2,5 m-cach od poprzedniego badania z 12mln zastało nam teraz niecałe 5mln :cry: Na szczęście mężuś dalej łyka witaminki ale ograniczył się tylko do Vitrum następne badanko będziemy mieli za m-c a więc minie 3 miechy od pierwszego liczę ciągle na cud ...
P.S. hormonki ma wszystkie w normie
nunka

http://www.TickerFactory.com/ezt/d/1;18;46/st/20050928/k/eff9/preg.png
Awatar użytkownika
bab
Posty: 299
Rejestracja: 12 sie 2003 00:00

Post autor: bab »

Dziewczynki na poprawę nasienia dobry jest Androvit, Zincteral (tylko na receptę) wit.A+E, wit.C.
bab mama Kubusia i Dominika :)
Awatar użytkownika
Kama30
Posty: 953
Rejestracja: 05 lip 2004 00:00

Post autor: Kama30 »

Ja do tego ,co nam androlog zalecił, dorzuciłam mężowi właśnie Macę, zamieniłam Androvit, na Salfazin (większe dawki i nawet w ulotce jest napisane ,że wspomaga płodność,czego w ulotce Andr -brak), ostatnio mówi się o L-karnitynie - też się zastanawiam czy nie kupić . A tym czasem w okresach "wzmożonego wysiłku" :lov2: mój mężulek dodatkowo pije więcej kawki (mielonej, tzw. zaparzanej po turecku) lub coca-colkę (na ruchliwość). Do bokserek nie może się przekonać, ja szczerze też nie widzę aż takiego powodu, bo co z tego jak nawet założy luźne gatki, jak i tak je zapakuje do dżinsów ? :? Chyba zwykłe slipki nie są aż tak obcisłe ?W każdym bądź razie oficjalnych świerzych wyników nie znamy, ostatnie robione w maju, ale "skutku"- w postaci :drink3: - narazie niestety brak.
Awatar użytkownika
Agusia-7
Posty: 126
Rejestracja: 30 sty 2004 01:00

Post autor: Agusia-7 »

Witajcie
Przeczytałam wszystkie Wasze posty i chętnie się z Wami podziele swoimi doświadczeniami. Po pierwszym badaniu nasienia wyniki były kiepskie androlog nie za bardzo chciał leczyć - mój ginekolog polecił podawać mężowi Macę i po pół roku rezultat wysmienity do tego mąż sam zaczął nosić bokserki. Poszlismy znowu do kliniki leczenia niepłodności i teraz lekarz podjął walkę razem z nami zapisał mężowi BIOGONADYL 30 zastrzyków. czy znacie ten lek???i efekty po nim???
Kama 30 czy coca cola ma podnieść ruchliwość?? bo ja zrezygnowałam w domu z takich napojów.
Trzymam kciuki za nas wszystkie :bigok:
Pozdrawiam :flowers:
Agusia-7 całuję Was mocno i życze powodzenia
mam wspaniałą zdrową córcię :))
Awatar użytkownika
di
Posty: 231
Rejestracja: 25 cze 2004 00:00

Post autor: di »

Witam wszystkich :!:
Agusia-7 mam pytanko. Co to jest maca, bo chyba nie te "wafelki" do bez smaku jedzenia :?: :!:

Pozdrawiam

di
Awatar użytkownika
Malgosia
Posty: 444
Rejestracja: 10 kwie 2004 00:00

Post autor: Malgosia »

di oto wątek MACA
/phpbbforum/viewtopic.php?t=7447
Awatar użytkownika
Agusia-7
Posty: 126
Rejestracja: 30 sty 2004 01:00

Post autor: Agusia-7 »

Di,
Malgosia podała Ci 100% odpowiedz, poczytaj ten watek to będziesz wiedziała. Ja kupuje Macę w sklepie ze zdrową żywnością, ale lekarz mi powiedział aby nie brać tego dłużej niż trzy miesiace. :flowers:
Agusia-7 całuję Was mocno i życze powodzenia
mam wspaniałą zdrową córcię :))
Awatar użytkownika
Gosia13
Posty: 2646
Rejestracja: 18 lip 2004 00:00

witaminki na plemniki

Post autor: Gosia13 »

Kochani, Salfazin jest bardzo dobry, sprawdzone! Jeśli chodzi o kwas foliowy to zamiast Foliku można w aptece kupić dużo tańszy a zawierający tą samą dawkę, Kwas Foliowy firmu Puritans Pride (250 tabl)
ODPOWIEDZ

Wróć do „O plemnikach”