Prawidłowa komórka??

dr n. med. Jan Domitrz
Od 1989 roku pracuje w Zakładzie Endokrynologii Ginekologicznej AM w Białymstoku kierowanym przez dr hab. Sławomira Wołczyńskiego. Od 1991 roku jest członkiem Zespołu IVF ET kierowanego przez prof. Mariana Szamatowicza. Zajmuje się szeroko rozumianą medycyną rozrodu a w szczególności endokrynologią rozrodu oraz embriologią. Przyjaciel Naszego Bociana.

Prof. dr hab. Jacek Szamatowicz
Od 1990 roku pracuje w Klinice Ginekologii AM w Białymstoku kierownej przez prof. Mariana Szamatowicza. Od 1993 czynnie uczestniczy w pracach zespołu pozaustrojowego zapłodnienia. Tematem szczególnego zainteresowania jest medycyna rozrodu oraz endoskopia.

Moderator: Osoby zatwierdzające - niepłodność

Zablokowany
selena99
Posty: 12
Rejestracja: 11 lut 2013 12:14

Prawidłowa komórka??

Post autor: selena99 »

Dzien dobry mam pytanie , przystapiłam do procedury in vitro ze względu na skrajnie niskie AMH (0.14), mój wiek to 41 lat, , w trakcie programu in vitro pozyskano 1 oocyt dojrzały, zapłodniono metoda ICSI, ale ze względu na 3 PN odstąpiono od embriotransferu.
I tu moje pytanie od niepowodzenia powyzszej procedury regularnie badam sie ginekologicznie, i mam jeszcze cicha nadzieje na dziecko z własnych komórek, podczas ostatniego USG lekarz stwierdzil obecność 4 pęcherzyków...nie pamietam kiedy ostatnio miałam tyle, nie biore żadnych leków wspomagających, i tu moje pytanie ze względu na zły podział zarodka podczas procedury jaka jest szansa że komórki które w tej chwili mam beda prawidłowe,
Jacek Szamatowicz
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 17324
Rejestracja: 24 lip 2002 00:00

Prawidłowa komórka??

Post autor: Jacek Szamatowicz »

Szanowna Pani
Trudno jest mówić o szansach Są one niewielkie Myślę jednak że warto jeszcze spróbować
Jacek Szamatowicz
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Niepłodność - pytania do eksperta z Białegostoku”