Genotyp AA CZY ACCOFIL POMOŻE ?

dr n. med. Jan Domitrz
Od 1989 roku pracuje w Zakładzie Endokrynologii Ginekologicznej AM w Białymstoku kierowanym przez dr hab. Sławomira Wołczyńskiego. Od 1991 roku jest członkiem Zespołu IVF ET kierowanego przez prof. Mariana Szamatowicza. Zajmuje się szeroko rozumianą medycyną rozrodu a w szczególności endokrynologią rozrodu oraz embriologią. Przyjaciel Naszego Bociana.

Prof. dr hab. Jacek Szamatowicz
Od 1990 roku pracuje w Klinice Ginekologii AM w Białymstoku kierownej przez prof. Mariana Szamatowicza. Od 1993 czynnie uczestniczy w pracach zespołu pozaustrojowego zapłodnienia. Tematem szczególnego zainteresowania jest medycyna rozrodu oraz endoskopia.

Moderator: Osoby zatwierdzające - niepłodność

Zablokowany
bobek6
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2020 11:49

Genotyp AA CZY ACCOFIL POMOŻE ?

Post autor: bobek6 »

Witam,jestem po nie udanej próbie in vitro w Niemczech gdyż tutaj die osiedliłem na stałe i mam kolejna próbę , zrobiłam badania w Łodzi u doktora Paśnika i wyszedł mi Genotyp AA . Otrzymalam zalecenia Accofil i Encorton lecz w klinice otrzymałam ostry ochrzan , ze definitywnie przerwie leczenie Pani doktor która mnie prowadzi i nikt się tego nie podejmie jeśli ja chce zastosować Accofil , to mi nie pomoże tylko mogę zachorować , ze nikt nigdy tego nie zbadał i udowodnił aby to pomagało przy genotypie AA i kolejna próbę mam mieć tak samo przygotowana jak do pierwszej , lecz ja wykupiłam leki bo skoro to taki niebezpieczne to doktor by tego nie przepisywał ale niewiem co zrobić 🥺 Granocyte przepisują w Niemczech czytałam na stronach niemieckich to jest jak Accofil.Pomozecie doradzaci?Dziekuje z gory💕
Jan Domitrz
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 15834
Rejestracja: 14 lut 2002 01:00

Genotyp AA CZY ACCOFIL POMOŻE ?

Post autor: Jan Domitrz »

też uważam że brak jest jakichkolwiek dowodów że tego tego typu leczenie pomaga Z poważaniem JD
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Niepłodność - pytania do eksperta z Białegostoku”