Długie cykle

dr n. med. Jan Domitrz
Od 1989 roku pracuje w Zakładzie Endokrynologii Ginekologicznej AM w Białymstoku kierowanym przez dr hab. Sławomira Wołczyńskiego. Od 1991 roku jest członkiem Zespołu IVF ET kierowanego przez prof. Mariana Szamatowicza. Zajmuje się szeroko rozumianą medycyną rozrodu a w szczególności endokrynologią rozrodu oraz embriologią. Przyjaciel Naszego Bociana.

Prof. dr hab. Jacek Szamatowicz
Od 1990 roku pracuje w Klinice Ginekologii AM w Białymstoku kierownej przez prof. Mariana Szamatowicza. Od 1993 czynnie uczestniczy w pracach zespołu pozaustrojowego zapłodnienia. Tematem szczególnego zainteresowania jest medycyna rozrodu oraz endoskopia.

Moderator: Osoby zatwierdzające - niepłodność

Zablokowany
KASIAldo
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2020 13:24

Długie cykle

Post autor: KASIAldo »

Witam Panie Doktorze,
Mam 28 lat, z mężem staramy się o dziecko już 3 lata. Wyniki nasienia męża są w porządku, u mnie jest problem z owulacja.W grudniu 2019 roku miałam histeroskopie i usunięty polip endometrialny. W lutym przyjmowałam Aromek i miałam zastrzyk Ovitrelle, w marcu tyko sam Aromek ponieważ wizyta została odwołana z powodu pandemii. Ciąży wciąż brak, niestety cykle się teraz rozregulowały i trwają teraz przez ostatnie miesiące po około 45 dni. Czy jest możliwość zajścia w ciąże przy tak długich cyklach? Czy istnieje możliwość wystąpienia owulacji? Czy warto kontynuować leczenie stymulujące czy najpierw trzeba wyregulować miesiączki?
Jan Domitrz
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 15834
Rejestracja: 14 lut 2002 01:00

Długie cykle

Post autor: Jan Domitrz »

Tak pod warunkiem żę jest owulacja i to warto by potwierdzić badanie hormonów ew USG Z poważaniem JD
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Niepłodność - pytania do eksperta z Białegostoku”