prolaktyna i bromergon

dr n. med. Jan Domitrz
Od 1989 roku pracuje w Zakładzie Endokrynologii Ginekologicznej AM w Białymstoku kierowanym przez dr hab. Sławomira Wołczyńskiego. Od 1991 roku jest członkiem Zespołu IVF ET kierowanego przez prof. Mariana Szamatowicza. Zajmuje się szeroko rozumianą medycyną rozrodu a w szczególności endokrynologią rozrodu oraz embriologią. Przyjaciel Naszego Bociana.

Prof. dr hab. Jacek Szamatowicz
Od 1990 roku pracuje w Klinice Ginekologii AM w Białymstoku kierownej przez prof. Mariana Szamatowicza. Od 1993 czynnie uczestniczy w pracach zespołu pozaustrojowego zapłodnienia. Tematem szczególnego zainteresowania jest medycyna rozrodu oraz endoskopia.

Moderator: Osoby zatwierdzające - niepłodność

Zablokowany
Awatar użytkownika
madziocha
Posty: 63
Rejestracja: 07 cze 2004 00:00

prolaktyna i bromergon

Post autor: madziocha »

Mój lekarz zalecił mi branie bromergonu przez okres 6-ciu m-cy w dawce 1x1, czy prawda jest, aby zbadać prolaktynę, to mam odstawic bromergon chociaż na tydzień do czasu badania?
Gin poinformował mnie, ze badanie PRL pod wpływem bromergonu nie ma sensu, bo wyniki nie są prawdziwe???
Proszę o radę :roll:
Jacek Szamatowicz
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 17324
Rejestracja: 24 lip 2002 00:00

Post autor: Jacek Szamatowicz »

Szanowna Pani
Z jednej strony to prawda z drugiej po odstawieniu prolaktyna moze wzrosnąć i pewnie ją trzeba będzie brać na stałe
Jacek Szamatowicz
Awatar użytkownika
madziocha
Posty: 63
Rejestracja: 07 cze 2004 00:00

Post autor: madziocha »

Dziękuję Panie Doktorze za opinię,
załączam pozdrowienia
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Niepłodność - pytania do eksperta z Białegostoku”