ciagle walczę

Pamiętaj że nie jesteś sam w walce z niepłodnoscią! Na tym podforum piszemy o targajacych nami uczuciach. O naszych największych radościach i ogromnych smutkach. Staramy się sobie wzajemnie pomóc, a przez to pomagamy także samemu sobie.

Moderator: Moderatorzy Muszę o tym porozmawić

ODPOWIEDZ
biedroneczka7
Posty: 303
Rejestracja: 11 wrz 2013 16:20

ciagle walczę

Post autor: biedroneczka7 »

Witam. Mam śliczną córeczkę, o którą walczyłam w programie refundacji ivf w 2014 r. Córka ma teraz pięć lat, chciałabym bardzo, żeby miała rodzeństwo, one też ciągle mówi o tym, że jest jedynaczką. Byliśmy z mężem ostatnio u lekarza z provity, kazał zrobić badanie nasienia. Zrobilismy tam gdzie nam radził. Dwa badania w odstępach 3 miesięcznych wykazało 0 plemników, obydwa badania :( . Załamałam się, mężowi to wszystko jedno ile ma dzieci, a ja tak bardzo chcę jeszcze jedno dziecko. Lekarz kazał zrobić badania genetyczne i po wynikach ewentualnie umówi nas na wizytę na biopsję. Stwierdziłam, że odpuścimy. Jednak cięzko zaakceptować fakt, że nie będzie kolejnego dziecka. Próbuję sie z tym pogodzić ale jest bardzo ciężko. Nie mogę uwierzy w to, że mój mąż nie ma wcale plemników... Już przy ivf było kiepsko ale były, a tu teraz taka porażka. Dziś siedząc sobie pomyślałam, że może powinniśmy wykonać jeszcze jedno badanie nasienia tylko gdzie indziej, w innym laboratorium, mam jeszcze taką malusieńką iskierkę nadziei, że jednak coś może wyjść...

starania od 2008r

2009 4xIUI :(

2009 IVF - Artvimed Kraków :(

2011 ISCI - Macierzyństwo Kraków :(

2013 zmiana kliniki na Angelius Provita Katowice kwalifikacje do programu MZ

2015r córka :D :*


oluska_m
Moderator Dokarmiam bociana ;)
Posty: 9348
Rejestracja: 14 wrz 2012 21:42

ciagle walczę

Post autor: oluska_m »

biedroneczka7, :glaszcze
biedroneczka7 pisze: 13 wrz 2020 11:24 może powinniśmy wykonać jeszcze jedno badanie nasienia tylko gdzie indziej, w innym laboratorium
jeśli macie wątpliwości, to dla pewności można sprawdzić w innym labie
Bierzecie pod uwagę skorzystanie z nasienia dawcy? Może warto przemyśleć również taką opcję..?

powodzenia! :bigok:

2 IFV, 7 transferów

Aniołki [*] [*] [*] :cry2:

25.07.2016  :love: 
Piotruś


17.06.2019 :love: Michaś


biedroneczka7
Posty: 303
Rejestracja: 11 wrz 2013 16:20

ciagle walczę

Post autor: biedroneczka7 »

oluska_m, raczej nie biore pod uwagę dawcy, nie wiem czy bym sobie z taką opcją poradziła :(

starania od 2008r

2009 4xIUI :(

2009 IVF - Artvimed Kraków :(

2011 ISCI - Macierzyństwo Kraków :(

2013 zmiana kliniki na Angelius Provita Katowice kwalifikacje do programu MZ

2015r córka :D :*


politik2267
Posty: 47
Rejestracja: 19 paź 2023 19:31

ciagle walczę

Post autor: politik2267 »

Envision the sense of wonder that comes from revisiting beloved childhood favorites on the platform. As you introduce a new generation to the movies that shaped your own upbringing, you're filled with nostalgia and delight, rediscovering the magic of these timeless classics all over again. Whether it's sharing the adventures of beloved animated characters or reliving the epic battles of your favorite superheroes, the platform allows you to pass down https://kinogo-la.org/ the joy of these cherished movies to those you love.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muszę o tym porozmawiać”