Przyjaciel potrzebny od zaraz (a najlepiej przyjaciółka)

Pamiętaj że nie jesteś sam w walce z niepłodnoscią! Na tym podforum piszemy o targajacych nami uczuciach. O naszych największych radościach i ogromnych smutkach. Staramy się sobie wzajemnie pomóc, a przez to pomagamy także samemu sobie.

Moderator: Moderatorzy Muszę o tym porozmawić

ODPOWIEDZ
Imaginification
Posty: 116
Rejestracja: 10 paź 2015 15:10

Przyjaciel potrzebny od zaraz (a najlepiej przyjaciółka)

Post autor: Imaginification »

Drogie Użytkowniczki (Użytkownicy?),

Czy jest na tym forum ktoś kto miałby ochotę wspólnie ponarzekać na niedolę niepłodności? Bardzo boli mnie to, że nie mam wokół siebie nikogo, kto rozumiałby czemu nie mam ochotę na spacer po parku w ciepły letni dzień albo czemu wkurzają mnie wszechobecne reklamy pampersów i innych artykułów dla dzieci.

Proszę o poważne zgłoszenia od osób, które nie są nowe w temacie - to znaczy nie starają się o dziecko od 5 miesięcy i za 2 tygodnie będą w ciąży. Już miałam taką koleżankę, dziękuję. :firing:

Jeśli zamierzasz mnie przekonywać, że na pewno magicznie już niedługo będę w ciąży albo że muszę się z niepłodnością czym prędzej pogodzić, myślę, że lepiej obie spożytkujemy swój czas gdzie indziej. :evil:

Ogólnie jestem osobą miłą i z poczuciem humoru =ooo* , choć chwilami przybiera on czarną barwę ze względu na przykrą codzienność. :cool:

Może ktoś też czuje się samotny i miałby ochotę czasem się wyżalić. Nadstawiam ucho do słuchania :bigok:

starania od 2011

mamy kwalifikację i ukończony kurs na RA, czekamy na nasze dziecko :)


Anborabora
Posty: 1
Rejestracja: 01 wrz 2019 21:29

Re: Przyjaciel potrzebny od zaraz (a najlepiej przyjaciółka)

Post autor: Anborabora »

Hej,
z jakiego miasta jestes?
Imaginification
Posty: 116
Rejestracja: 10 paź 2015 15:10

Re: Przyjaciel potrzebny od zaraz (a najlepiej przyjaciółka)

Post autor: Imaginification »

Z Warszawy. Ale jeśli nawet mieszkamy daleko od siebie, to zawsze można popisać przez telefon :)

starania od 2011

mamy kwalifikację i ukończony kurs na RA, czekamy na nasze dziecko :)


Emka28
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2019 17:02

Re: Przyjaciel potrzebny od zaraz (a najlepiej przyjaciółka)

Post autor: Emka28 »

Hej.Chętnie z kimś pogadam;)
AnnaA13
Posty: 2
Rejestracja: 29 cze 2020 23:46

Przyjaciel potrzebny od zaraz (a najlepiej przyjaciółka)

Post autor: AnnaA13 »

Czesc, czy ktoś tu jeszcze zagląda?
Imaginification
Posty: 116
Rejestracja: 10 paź 2015 15:10

Przyjaciel potrzebny od zaraz (a najlepiej przyjaciółka)

Post autor: Imaginification »

Jestem :)

starania od 2011

mamy kwalifikację i ukończony kurs na RA, czekamy na nasze dziecko :)


AnnaA13
Posty: 2
Rejestracja: 29 cze 2020 23:46

Przyjaciel potrzebny od zaraz (a najlepiej przyjaciółka)

Post autor: AnnaA13 »

Cześc :) Napisałam wcześniej, ale w sumie sama nie wiem co chciałabym napisać. Staramy się o dziecko, od zawsze marzyłam o dziecku, to jedyna rzecz której byłam w życiu pewna, że chce mieć męża i dziecko. Nie ważne były w życiu dla mnie pieniądze a rodzina. Ale zawsze od małego powtarzałam, że jeśli nie będę mogła mieć własnych dzieci, to będę chciała je Adoptować. Może gdzieś podświadomie czułam, że nie będę mogła mieć dzieci? Sama nie wiem.
Teraz już wiem, że własnych dzieci raczej nie będę miała, chyba że zdarzy się cud, albo podejmę się In vitro. Miotam się z myślami strasznie. Ale serce mi podpowiada i czuję w środku że chciałabym Adoptować dziecko. Tym bardziej, że wiem że dała bym temu dziecku wiele ciepła i miłości. Mój mąż też chcę Adoptować, ale zastanawia się jeszcze nad in vitro. W okół mnie widzę same kobiety w ciąży, każdy chwali się że jest w ciąży, będzie mama, mam wrażenie że nagle wszyscy moi znajomi są w ciąży. Jest to dziwne uczucie i choć cieszę się ze szczęścia innych to trochę miotają mną uczucia. Jedno wiem, na pewno będę chciała Adoptować dziecko, ale nie mam bladego pojęcia jak się za to zabrać.
Imaginification
Posty: 116
Rejestracja: 10 paź 2015 15:10

Przyjaciel potrzebny od zaraz (a najlepiej przyjaciółka)

Post autor: Imaginification »

Odpisałam Ci na prv ;)

starania od 2011

mamy kwalifikację i ukończony kurs na RA, czekamy na nasze dziecko :)


James929
Posty: 17
Rejestracja: 14 wrz 2023 22:52

Przyjaciel potrzebny od zaraz (a najlepiej przyjaciółka)

Post autor: James929 »

I'm a dedicated sports enthusiast, and my love for sports knows no bounds. To keep up with the latest action of my favorite teams and games, I rely on specialized websites dedicated to tracking sporting events. These platforms offer real-time updates, scores, schedules, and player stats, all in one convenient place мостбет кз. They not only keep me informed but also enhance my sports experience, making it even more thrilling. Whether it's football, basketball, soccer, or any other sport, these websites cater to a wide range of interests, allowing me to customize my experience and stay connected to the sports I'm passionate about.
James929
Posty: 17
Rejestracja: 14 wrz 2023 22:52

Przyjaciel potrzebny od zaraz (a najlepiej przyjaciółka)

Post autor: James929 »

With a boundless curiosity and an eagerness to explore a wide range of topics, I have an eclectic array mostbet of interests. Amongst this diverse set of passions, my love for sports shines bright. To stay connected to the dynamic world of athletics, I turn to dedicated websites. They provide blaze apostas real-time updates, scores, schedules, and player statistics for sporting events spanning various disciplines. Whether it's football, basketball, soccer, or any other sport, these websites are my versatile companions, allowing me to indulge in my wide-ranging interests and stay updated on the latest sporting events.
James929
Posty: 17
Rejestracja: 14 wrz 2023 22:52

Przyjaciel potrzebny od zaraz (a najlepiej przyjaciółka)

Post autor: James929 »

Following sporting events is crucial as they inspire, unite, and entertain. They promote teamwork, discipline, and excellence, offering Melhores sites de Apostas a shared cultural experience that transcends boundaries, fostering a sense of belonging and celebrating the human spirit

Dodano po 4 minutach 41 sekundach:
A sports-watching website is like an online arena, delivering smooth streaming, high-definition visuals, various camera perspectives, and live statistics. It supports multiple devices, guaranteeing you can follow the game from anywhere. These platforms are designed with user-friendly interfaces and consistent updates, ensuring an engaging sports-viewing experience. Thus, a reliable sports-watching website is a must for staying https://movies-india.online/ connected to your favorite games.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muszę o tym porozmawiać”