13 transfer i wciąz nic....

Pamiętaj że nie jesteś sam w walce z niepłodnoscią! Na tym podforum piszemy o targajacych nami uczuciach. O naszych największych radościach i ogromnych smutkach. Staramy się sobie wzajemnie pomóc, a przez to pomagamy także samemu sobie.

Moderator: Moderatorzy Muszę o tym porozmawić

ODPOWIEDZ
mawema
Posty: 23
Rejestracja: 16 lip 2012 16:53

13 transfer i wciąz nic....

Post autor: mawema »

Witajcie,

jestm po 13 transferze zarodków, ostatnie poprzedzone badaniami PGD...i nadal nic. zarodki zaimplementowały sie jeden jedyny raz 8 lat temu i tylko na 6 tygodni....

Po raz pierwszy tracę siły na dalszą walke nie wiem co robić czego jeszcze szukać....

po raz pierwszy w moijej głowie pojawiła sie myśl ze może się nie udac, że mogęnie zdążyć... mam już 40 lat 10 lat leczenia za soba bez perspektyw na ciążę...

jak to ogarnąc????
oluska_m
Moderator Dokarmiam bociana ;)
Posty: 9348
Rejestracja: 14 wrz 2012 21:42

Re: 13 transfer i wciąz nic....

Post autor: oluska_m »

mawema :glaszcze czy leczycie się cały czas w tej samej klinice?

W trudnych chwilach pomocna może być rozmowa z psychologiem, lub z kimś, kto przeszedł podobną drogę i doskonale pamięta emocje i obawy jakie jej towarzyszą. Zachęcam Cię do kontaktu z bocianową Linią pomocy Pacjent dla Pacjenta

2 IFV, 7 transferów

Aniołki [*] [*] [*] :cry2:

25.07.2016  :love: 
Piotruś


17.06.2019 :love: Michaś


Millu
Posty: 305
Rejestracja: 23 cze 2011 01:04

Re: 13 transfer i wciąz nic....

Post autor: Millu »

Mawema :glaszcze czy badałaś coś z immunologii? U mnie inna sytuacja, bo walczymy o drugie dziecko, ale już wiem, że być może nigdy się nie uda, bo organizm zwariował po pierwszej ciąży. Mam zamiar spróbować leczenia immuno, chociaż to nic pewnego, taka ostatnia szansa.

Może i u Ciebie warto spróbować w tym kierunku?

I IMSI i jest Córeczka :love:

2013 i 2019 naturals 2 aniołki :(

2020 ciąża naturalna Córeczka



 


tututek
Posty: 326
Rejestracja: 20 mar 2012 21:14

Re: 13 transfer i wciąz nic....

Post autor: tututek »

mawema Nie masz historii swojego leczenia, nie wiem gdzie już byłaś przypuszczam, że trochę tych lekarzy się przewinęło ;)
Z tego co wiem, w Novum takich trudnych pacjentów po wielu niepowodzeniach, przyjmuje na konsultację sam dr.Lewandowski, dziewczyny bardzo sobie chwalą jego podejście, jeśli nie byłaś, to może warto spróbować, zawsze to nowe spojrzenie na Wasz problem. Kiedyś nawet widziałam gdzieś zaproszenie na taką konsultację, dla par po przynajmniej kilku nieudanych podejściach do IVF. Tak normalnie to się chyba ciężko dostać do niego na wizytę, ale Wasz przypadek jest dość wyjątkowy.
Walczysz jak lwica, trzymam kciuki !
starania od 2005r., niepłodność idiopatyczna

3 IUI i 4 podejście przerwane w ostatniej chwili

06.11.2013 - zakwalifikowani do IVF z refundacją

29.04.2014 - transfer "Ktosia"

15.01.2015 - rozpakowani :) Nikuś już z nami!

20.06.2017 - I crio ciąża
mawema
Posty: 23
Rejestracja: 16 lip 2012 16:53

Re: 13 transfer i wciąz nic....

Post autor: mawema »

Dziewczeta,

kliniki zmieniałam juz kilkukrotnie, różne miasta. Nie korzystałam z Novum.

Co do pomocy psychologicznej - zgłosiłam chęc porozmawiania dwa tygodnie temu ale nikt sie do mnie nie odezwał zwrotnie ;-(

Co do immunologii - zrobiłam badanie przepływów cytometrycznych - wszytsko jest xle ale nie umiem zinterpretowac wyników i ide do immunologa/hematologa we wrześniu.

Może po tej wizycie jak sie czegos dowiem pomysle o jakims lekarzu jeszcze...
oluska_m
Moderator Dokarmiam bociana ;)
Posty: 9348
Rejestracja: 14 wrz 2012 21:42

Re: 13 transfer i wciąz nic....

Post autor: oluska_m »

Dziewczyny!
Potrzebujemy Waszego głosu w dyskusji na temat portalu i forum NB. Zapraszam na wątek :arrow: NOWA STRONA BOCIANA, wpadajcie i podzielcie się z nami swoimi spostrzeżeniami, uwagami i oczekiwaniami :)
Wy tworzycie Forum i Wasz głos jest tutaj bardzo ważny! :love:


Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

2 IFV, 7 transferów

Aniołki [*] [*] [*] :cry2:

25.07.2016  :love: 
Piotruś


17.06.2019 :love: Michaś


oluska_m
Moderator Dokarmiam bociana ;)
Posty: 9348
Rejestracja: 14 wrz 2012 21:42

Re: 13 transfer i wciąz nic....

Post autor: oluska_m »

Czas rozliczeń się zbliża, nie zapominajcie o 1% dla Bociana.
Dane potrzebne do wpisania w PIT:

KRS: 0000133538
Stowarzyszenie na Rzecz Leczenia Niepłodności i Wspierania Adopcji "Nasz Bocian"

Wkrótce również będzie dostępny program do rozliczeń,dostępny bezpośrednio na naszej stronie :flowers:

2 IFV, 7 transferów

Aniołki [*] [*] [*] :cry2:

25.07.2016  :love: 
Piotruś


17.06.2019 :love: Michaś


ODPOWIEDZ

Wróć do „Muszę o tym porozmawiać”