Nowenna pompejańska- działa uwierzcie!!!!

Pamiętaj że nie jesteś sam w walce z niepłodnoscią! Na tym podforum piszemy o targajacych nami uczuciach. O naszych największych radościach i ogromnych smutkach. Staramy się sobie wzajemnie pomóc, a przez to pomagamy także samemu sobie.

Moderator: Moderatorzy Muszę o tym porozmawić

3zuza3
Posty: 9
Rejestracja: 01 lut 2017 10:05

Re: Nowenna pompejańska- działa uwierzcie!!!!

Post autor: 3zuza3 »

Izzy i Mama Z i J - przeczytałam wasze świadectwa i jestem niezmiernie wzruszona. Też jestem osobą, myślę że bardzo wierzącą, ale nie wiem czy miałabym w sobie tyle siły i wiary co wy, aby tak podchodzić do życia i do tego co nas spotyka. Naprawdę wielki szacunek do was. Podziwiam was.
oluska_m
Moderator Dokarmiam bociana ;)
Posty: 9348
Rejestracja: 14 wrz 2012 21:42

Re: Nowenna pompejańska- działa uwierzcie!!!!

Post autor: oluska_m »

Dziewczyny! =ooo* Zostały już ostatnie dni na rozliczenie PIT-ów. Pamiętajcie o Naszym Bocianie przy przekazywaniu 1% =ooo*
Dla ułatwienia mamy dla Was program do rozliczania :arrow: 1% DLA BOCIANA

2 IFV, 7 transferów

Aniołki [*] [*] [*] :cry2:

25.07.2016  :love: 
Piotruś


17.06.2019 :love: Michaś


ada221
Posty: 9
Rejestracja: 24 sty 2017 22:49

Re: Nowenna pompejańska- działa uwierzcie!!!!

Post autor: ada221 »

Mama Z i J, tak bardzo Cie podziwiam tak bardzo wierze, ze wszystko bedzie dobrze ze wasz synek urodzi sie i bedzie zył... moze moja modlitwa nie ma teraz zbyt wielkiej siły , bo zaganiana jestem ostatnio i mam malo czasu ale pomodle sie za Waszego synka , na str nowenny pompejanskiej jest mozliwosc zamówienia mszy sw w mompejach w podanej przez siebie intencji, moze , moze bedziesz chciałą skorzystac...
Imaginification
Posty: 116
Rejestracja: 10 paź 2015 15:10

Re: Nowenna pompejańska- działa uwierzcie!!!!

Post autor: Imaginification »

Fajnie, że macie się z czego cieszyć.

Ja skończyłam odmawiać pompejańską rok temu i do tej pory nic. 4 razy przeszłam 9-dniową pielgrzymkę pieszą z Warszawy do Częstochowy, byłam w kilku sanktuariach, dwa razy na rekolekcjach z uzdrowicielem księdzem Basho-Bora (w tym na jednych "uzdrowił" wszystkie niepłodne małżeństwa - chyba wszystkie poza nami). Modlę się ja (choć sił już brak), modli się rodzina.

Moja droga jest pełna wybojów i wierzę, chcę wierzyć, że to sprawdzian mojej wiary, że wszystko dzieje się z jakiejś przyczyny, że jeszcze kiedyś będzie dobrze.

Nie piszę tego, by negować Bożą pomoc w niepłodności. Pewnie bez tego już dawno skończyłabym w wariatkowie. Ale nie piszcie, że modlitwą można zdziałać wszystko. Ja jestem żywym przykładem tego, że nie. Kogoś, czyja wiara jest słaba możecie bardzo zrazić do Boga. Bóg to nie automat z colą, że wrzucisz nowennę, a wypadnie dziecko. Jeśli naprawdę jesteście osobami wierzącymi, to zastanówcie się trochę nad tym, co piszecie.

starania od 2011

mamy kwalifikację i ukończony kurs na RA, czekamy na nasze dziecko :)


Awatar użytkownika
yennefer23
Moderator Członek Stowarzyszenia
Posty: 5638
Rejestracja: 23 lut 2010 01:00

Re: Nowenna pompejańska- działa uwierzcie!!!!

Post autor: yennefer23 »

moja mama odmówiła w naszej intencji 2 lata temu
dwa dni po zakończeniu nowenny zadzwonił upragniony i wyczekiwany przez wszystkich telefon :telefon: z ośrodka adopcyjnego, ze odnalazły się nasze córki :love:
Kiedy Bóg drzwi zamyka, to otwiera okno
beembe
Posty: 26
Rejestracja: 17 lut 2016 19:53

Re: Nowenna pompejańska- działa uwierzcie!!!!

Post autor: beembe »

Imaginification masz rację. To nie działa w ten sposób jak tutaj opisują dziewczyny. Jeśli u nich "zadziałało" to naprawdę szczerze gratuluję, bo jest się z czego cieszyć:) A może to po prostu zbieg okoliczności?... Może tak po prostu miało być?... Jeśli jest się wierzącym to widzi się w tym Jego rękę, jeśli ktoś nie jest - mówi, że los tak chciał... Jak zwał tak zwał - co do kogo bardziej przemawia - jednak jakoś to trzeba sobie tłumaczyć żeby żyć mimo wszystko...
Awatar użytkownika
yennefer23
Moderator Członek Stowarzyszenia
Posty: 5638
Rejestracja: 23 lut 2010 01:00

Re: Nowenna pompejańska- działa uwierzcie!!!!

Post autor: yennefer23 »

beembe pisze:Jeśli jest się wierzącym to widzi się w tym Jego rękę
no jak juz cos to "Jej" reke ;-)
Kiedy Bóg drzwi zamyka, to otwiera okno
Awatar użytkownika
Mama Z i J
Posty: 6
Rejestracja: 15 mar 2017 12:09

Re: Nowenna pompejańska- działa uwierzcie!!!!

Post autor: Mama Z i J »

ada221 pisze:Mama Z i J, tak bardzo Cie podziwiam tak bardzo wierze, ze wszystko bedzie dobrze ze wasz synek urodzi sie i bedzie zył... moze moja modlitwa nie ma teraz zbyt wielkiej siły , bo zaganiana jestem ostatnio i mam malo czasu ale pomodle sie za Waszego synka , na str nowenny pompejanskiej jest mozliwosc zamówienia mszy sw w mompejach w podanej przez siebie intencji, moze , moze bedziesz chciałą skorzystac...
Bardzo dziękuję...tak,już w styczniu zamówiliśmy mszę w Pompejach...

Mój Synek w nocy z 3/4 czerwca dostał od Boga piękny prezent...Niebo i anielskie skrzydła...
Zmarł pod moim sercem i na początku 9 miesiąca urodziłam mojego śpiącego Chłopczyka.
Teraz nie mogę Go utulić...mogę tylko podlać kwiaty na Jego grobie i odgarnac liście.
Wiem jedno- jestem tego pewna-moj Synek jest szczęśliwy i jest Mu dobrze.Czuje to całym sercem. Zawsze będę Go kochać i jestem Bogu wdzięczna za to że pozwolił nam być z Jasiem aż 9 mcy. Nie wiem dlaczego mój Szkrab miał tak ciężkie wady, nie wiem dlaczego takie tragedie Bog zsyła na ludzi. Nie rozumiem tego kompletnie ale nadal Boga kocham i jestem Mu wdzięczna. Codzienne wieczorem dziękuję za moje Dzieci-Corcie która jest tu na ziemi i Synka który jest w niebie.
Mama dwojki Skarbów...4l zdrowej Dziewczynki i dzielnego Chłopca, który w 9 miesiącu przyszedł na świat otulony wiecznym snem.
beembe
Posty: 26
Rejestracja: 17 lut 2016 19:53

Re: Nowenna pompejańska- działa uwierzcie!!!!

Post autor: beembe »

Mama Z i J pisze:
ada221 pisze:Mama Z i J, tak bardzo Cie podziwiam tak bardzo wierze, ze wszystko bedzie dobrze ze wasz synek urodzi sie i bedzie zył... moze moja modlitwa nie ma teraz zbyt wielkiej siły , bo zaganiana jestem ostatnio i mam malo czasu ale pomodle sie za Waszego synka , na str nowenny pompejanskiej jest mozliwosc zamówienia mszy sw w mompejach w podanej przez siebie intencji, moze , moze bedziesz chciałą skorzystac...
Bardzo dziękuję...tak,już w styczniu zamówiliśmy mszę w Pompejach...

Mój Synek w nocy z 3/4 czerwca dostał od Boga piękny prezent...Niebo i anielskie skrzydła...
Zmarł pod moim sercem i na początku 9 miesiąca urodziłam mojego śpiącego Chłopczyka.
Teraz nie mogę Go utulić...mogę tylko podlać kwiaty na Jego grobie i odgarnac liście.
Wiem jedno- jestem tego pewna-moj Synek jest szczęśliwy i jest Mu dobrze.Czuje to całym sercem. Zawsze będę Go kochać i jestem Bogu wdzięczna za to że pozwolił nam być z Jasiem aż 9 mcy. Nie wiem dlaczego mój Szkrab miał tak ciężkie wady, nie wiem dlaczego takie tragedie Bog zsyła na ludzi. Nie rozumiem tego kompletnie ale nadal Boga kocham i jestem Mu wdzięczna. Codzienne wieczorem dziękuję za moje Dzieci-Corcie która jest tu na ziemi i Synka który jest w niebie.

;(
Cokolwiek ktoś by Ci tutaj napisał to i tak nie ma znaczenia..
że nam przykro? że nam smutno?... eh.. jakimi to wyrazić słowami?...

Podziwiam Cię.. Podziwiam Cię za to w jaki sposób o tym myślisz po tym, co przeszłaś.. I szczerze zazdroszczę takiego podejścia... ja w swoich problemach nie umiem jeszcze się nie buntować..
Awatar użytkownika
Mama Z i J
Posty: 6
Rejestracja: 15 mar 2017 12:09

Re: Nowenna pompejańska- działa uwierzcie!!!!

Post autor: Mama Z i J »

Oh Beembe...ja miałam i mam w sobie dużo żalu,smutku i czasami niedowierzania że to wszystko naprawdę się stało... Codziennie płaczę i zastanawiam się jaki jest cel...po co to wszystko...
Mój mąż powiedział że modliliśmy się żeby móc cierpienie Jasia wziąć na siebie...i chyba Bóg nas wysłuchał.

Łzy które zbierają się w oczach i płyną kiedy widzę wózki a w nich maluszki,kiedy słyszę kwilenie dziecka wcale nie przynoszą ulgi...

Przyjaciele mówią że pomoże mi czas...może tak ale tęsknota i żal chyba zostaną.

Moja wiara w Boga jest teraz inna... głębsza i pokorna...Wiem że tak naprawdę to niewiele od nas samych zależy...i chyba nie umiem już Boga o nic prosić...Kocham Go za to że dał mi tak wyjątkowe dzieci i poddaje się temu co ma się zdarzyć...jak gałązka wrzucona do rzeki. Od Bożych planów nie ma ucieczki...ale cokolwiek się dzieje Bóg nigdy nie zostawi nas samych. W jakiś dziwny sposób pomoze przejść przez to co nieuniknione stawiając na naszej drodze właściwych ludzi...
Nic nie dzieje się bez przyczyny...
Mama dwojki Skarbów...4l zdrowej Dziewczynki i dzielnego Chłopca, który w 9 miesiącu przyszedł na świat otulony wiecznym snem.
beembe
Posty: 26
Rejestracja: 17 lut 2016 19:53

Re: Nowenna pompejańska- działa uwierzcie!!!!

Post autor: beembe »

Mama Z i J pisze: Nic nie dzieje się bez przyczyny...
Pracowałam kiedyś z taką dziewczyną, która wyznawała powyższe motto...
W swoich problemach z zajściem w ciążę też go sobie czasami powtarzałam i powtarzam, ale nie potrafię znaleźć w tym wszystkim głębszego sensu...
I powtórzę to jeszcze raz - podziwiam Cię za to, co piszesz i za to, że jest Ci tak ciężko, a potrafisz nie mieć pretensji do Boga...
Pockahontas
Posty: 2897
Rejestracja: 06 wrz 2012 15:13

Re: Nowenna pompejańska- działa uwierzcie!!!!

Post autor: Pockahontas »

Mama Z i J pisze: Nie rozumiem tego kompletnie ale nadal Boga kocham i jestem Mu wdzięczna. Codzienne wieczorem dziękuję za moje Dzieci-Corcie która jest tu na ziemi i Synka który jest w niebie.
Pięknie napisane. Przytulam mocno :glaszcze
oluska_m
Moderator Dokarmiam bociana ;)
Posty: 9348
Rejestracja: 14 wrz 2012 21:42

Re: Nowenna pompejańska- działa uwierzcie!!!!

Post autor: oluska_m »

Dziewczyny!
Potrzebujemy Waszego głosu w dyskusji na temat portalu i forum NB. Zapraszam na wątek :arrow: NOWA STRONA BOCIANA, wpadajcie i podzielcie się z nami swoimi spostrzeżeniami, uwagami i oczekiwaniami :)
Wy tworzycie Forum i Wasz głos jest tutaj bardzo ważny! :love:


Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

2 IFV, 7 transferów

Aniołki [*] [*] [*] :cry2:

25.07.2016  :love: 
Piotruś


17.06.2019 :love: Michaś


oluska_m
Moderator Dokarmiam bociana ;)
Posty: 9348
Rejestracja: 14 wrz 2012 21:42

Re: Nowenna pompejańska- działa uwierzcie!!!!

Post autor: oluska_m »

Czas rozliczeń się zbliża, nie zapominajcie o 1% dla Bociana.
Dane potrzebne do wpisania w PIT:

KRS: 0000133538
Stowarzyszenie na Rzecz Leczenia Niepłodności i Wspierania Adopcji "Nasz Bocian"

Wkrótce również będzie dostępny program do rozliczeń,dostępny bezpośrednio na naszej stronie :flowers:

2 IFV, 7 transferów

Aniołki [*] [*] [*] :cry2:

25.07.2016  :love: 
Piotruś


17.06.2019 :love: Michaś


ODPOWIEDZ

Wróć do „Muszę o tym porozmawiać”